Treść opublikowana przez tomekhxc
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Póki co po założeniu fmic-a auto chodzi bez problemu, żadnych nieszczelności itp, ciąg dalszy przygotowania pod moc , teraz na długie wieczory usunięcie klap gaszących kolektorów , następnie egr out , nastawniki klap będą całkowicie usunięte . Oczywiscie czyszczenie wszystkiego i składanie wszystkiego na nowych uszczelkach. Na końcu nowy program ponieważ obecny jest troche spierdzielony
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
W ofercie nie mam , ale wszystko jest do ogarnięcia
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Podsyłać śmiało jest mało zgłoszeń do kalendarza a tyle pięknych aut na forum
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sie zgadamy jakoś
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kiedy lecisz? w sobote ?
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Super sie prezentuje podeślij cos do kalendarza
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Na zdj DRL swieci , obrysy wpięte w zasilanie po kluczyku , cały dolot jak i filtr póki co sprawuje sie bardzo dobrze
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Wszystko śmiga bezproblemowo, filtr sie również bardzo dobrze sprawuje , poi co lewy halogen wyciągnięty i tam rura od filtra wstawiona , to bylo tak na szybko zeby tylko poskładac , docelowo halogen bedzie i musze zrobić jakis ladny dolot w kratce ale to na czasie Co pierwsze to musze wymienic podkładki pod wtryskami bo zaczyna delikatnie cykać .... Jak wszystko będzie dopięte wleci nowy soft
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
To jest typowa rura odprowadzania ciepłego powietrza z hamulców , siadła idealnie do puchy
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
widać na jednym zdjęciu z blachy zrobiona jedna czesc odgradzająca filtr od silnika, bedzie jeszcze od góry blacha, zreszta ten filtr i tak jest w obudowie dodatkowo rura ktora doprowadza powietrze i jeszcze odgrodzony, bedzie dzialac jak nalezy
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
zakładaj całość będzie kozak
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Najssss z materiału speed będziesz zadowolony boczków będziesz szukał czy zostają te co masz ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Wszystko idzie jak pomalutku z powodu braku czasu ale juz widać koniec , orurowanie pospawane, sprawdzone cisnieniowo , nawet garby na nierdzewce zrobione , wszystko juz poskręcane , siedzi idealnie, czekam jeszcze na pare pierdół typu nowe żarniki do obrysów, żarówki , co mnie naszło to sportowy filtr powietrza , wiadomo mocy na pewno po nim nie przybędzie ale zeby taki filtr miał sens wazne jest doprowadzenie zimnego powietrza i odseparowanie go , dlatego jest odgrodzony od góry też będzie zakryty i doprowadzona rura w kratke, wszystko tak zrobione żeby sie mieściło w kratce zderzaka Czekam na hejty ?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Czyli ze te rude idą na zime?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Radzikowski sprzęgła, solidna jak solidna kevlar i tyle, juz kilka lat i wszystko działa bezproblemowo
-
Bilstein b12 z podkarpackiego
Mam u siebie , Bilstein B4 pod sportowe zawieszenie plus spręzyny h&r , wg mnie jest bardzo przyjemnie i w miare komfortowo i duzo takich zestawów tez sprzedajemy Podjedz kiedys to oblukasz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Obijał, ale nie w Rzeszowie
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Świetnie się prezentuje do kalendarza cos podeślij , kółko mega pasuje do b6
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Elegancko Ale końcówki mogłeś wyczyścić
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Tak docinałem wszystko u siebie, oczywiście stołową a nie kątową bo by tak równo nie wyszło, spokojnie elektroda jest do nierdzewki ale tylko do łapania, jak wszystko odmierze i połapie to dam fachowcowi do spawania, ja nie mam az takich zdolności a to ma być szczelne
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Małe postępy są...
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Miało byc amelinium ale nie da sie tego w 3.0 połączyć bez tony silikonu, więc wszystkie kolanka alu rurki itp poszły out i teraz będzie nierdzewka, wsio pospawać żeby było jak najmniej połączeń silikonowych, a chce zrobić tak żeby było wszystko upchane bez ciecia zderzaka kratek itp, dodatkowo w przy tych silnikach jest zaraz przy belce moduł sterowania wentylatorami więc tez trzeba go tu upchać , do całości dojdzie ładna nowa chłodniczka płynu do wspomagania a ta smieszna spiralka od pralki będzie usunięta
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Moman.pl zrobia ci tarcze jakie chcesz
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Tylko ciekawe czy te malowane tak samo oddają ciepło całość na sztywno na pewno nie , chce jak najmniej rzezby i połaczyc co sie da z ori dolotem
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
O ile czas pozwala to po godzince wieczorami jest czas ma prace przy aucie Dopasowane wszystko ładnie siadło , zderzak wchodzi cały i jeszcze miejsca między IC a zderzakiem jest troche i to to mi chodziło zeby nie było na styk Co do tego "małego" IC taki jest plus że w dolnej kracie jest on odsłonięty cały , teraz i tak kilka dni bedzie auto stalo zanim dojdzie flansza na map sensor i inne pierdoły, czas teraz na spasowanie reszty orurowania