Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Teraz to rasowo ta tarcza wygląda jak ja obijałem kevlarem X lat temu to on inaczej wyglądał , ale to juz ustaliliśmy kiedyś
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tuborg bardzo dobre akumulatory
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Nie wiem czy klej do szyb bedzie dobry, pózniej w razie czego tego nie rozkleisz...
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
A to pewnie dlatego załozył 9J na zime
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
A faktycznie to jest rocznik 2004 , to te starsze miały mocne błotniki
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
A po co, przeciez nic nie bedzie obcierać
-
A4 AVANT 1.9 TDI AVF + Quattro 2 x S line
Fajne te stołki
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Wysokość przyzwoita jak na zime
- R8 V8 RED
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
dobrze siadły
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Tak jest przy gwincie, jak jade do kumpla cosik porobić przy aucie to trzeba użyć podnośnika żeby wstawić na drugi podnośnik
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Podnosiłeś coś do góry czy zostawiałeś tak jak jest?- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ori ori , pod spodem sa nabite numery oem , tylko że to z b6- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Oczywiście używki jedyne 150 zł @Norbas tamte 17 tak wiadomo parametry mialy lepsze bo et 29 , ale tutaj znowu cal więcej- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
A i jeszcze mały detal wpadł który zapomniałem zamontować Ori nakładki i podstopnica- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ogólnie avus III podoba mi sie bardzo ale na B6 , a byłem ciekawy jak siądzie na b7 , i chyba zostanie tak na zime- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Dziekuwa od razu ulżyło- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Może być- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
18, zapożyczyłem na zime z b6- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Pakiet zima założony , avus plus nowe opony Hankook Winter icept evo2- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
A myślałem że jakieś męskie koło wpadnie na zime a tu o- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Z zimówkami nie, ale letnie Hankooki miałem juz kilka razy i sobie bardzo chwale więc postanowiłem wypróbować zimówki- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Do ideału to mu daleko wpadły nowe zimówki 18' Hankook Winter Icept Evo 2- Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t