Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zauważyłem bo wkleiłem drugi raz i lipa. Masz racje ze lepiej raz a porządnie moze najpierw Glinkowi podstawie auto a jak mi sie spodoba to tez jakis fajny zestaw kupie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli albo http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=268 albo http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=508 plus coś do nakładania bo polerować to poleruje ręcznie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany ja chce coś na rysy kupić i do polerowania lakieru ale nie wiem czy w tym miesiacu cos kupie czy dopiero w przyszłym [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 19:59_________________________________________________nie wiem czy kupić czystą politure czy jakąś paste polerską czy może wosk co daje lepszy efekt Napewno będe chciał kupić ScratchX 2.0
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja inaczej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru czy Ty auto umyłeś w końcu? :polew: Nie no na tych felach mi się podoba zmień to coś lampo podobnego z tyłu i będzie fajnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rana :> i przed szychtą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak fajnie nie musieć sie smażyć na hali na popołudniowej zmianie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja mam dziś wolne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś wszyscy jacyś tacy trzeźwi na zdjęciach stwierdzam to samo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przed szychtą i tak cały tydzień w blaszanej puszce a tu takie słońce :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Kapie olej nie mogę znaleźć miejsca
u mnie popuszczało na o-ringu nad chłodniczką oleju ale teraz jest sucho
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Mi tam bez kata nie kopci mój 1Z w lusterku tego nie widze
-
[B5 1Z] Kapie olej nie mogę znaleźć miejsca
Aktualnie nic już nie cieknie co jest dziwne po tym delikatnym kapaniu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie mam za co musiałem do auta dołożyć do 10-go daleko a ja juz prawie goły i wesoły a auto trza bedzie zatankować :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja planuje się pojawić w piątek
-
Horn Blaster czyli fanfary z pociągu w twoim aucie
w sumie to masz racje
-
Horn Blaster czyli fanfary z pociągu w twoim aucie
hahahaha dobre :> brałbym to choćby dla żartów gorzej jakbym trafił na jakiegoś starego konfidenta :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po szychcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie bo nie jeżdżę B8 rozumiem że jakaś aluzja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za dobrze Ci Guru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pracują ja za chwile też spadam do pracy tak więc na spocie nie zjawie się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
"jaki tu spokój..." a gdzie główni spamerzy
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
ja bym pojechał własnie dlatego że Siemian nie jedzie bo pierdolca dostawałem z nim w pokoju no ale kasy nie bedzie to zlotu też nie bedzie
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Ja bym chętnie pojechał ale wtedy już kasy nie bede mieć a w planach Virus u Aligatora
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kapeluszniki