Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po świętach i przed szychtą
-
Poci sie. Zostawia krople oleju... fotki do wglądu.
Jeżeli była by pęknięta to była by urzygana olejem. Pamiętam że w 1Z udało mi się całą odmę sprawdzić bez wykręcania. U mnie była brudna ale sucha. Jak dasz radę wsadź palce na połączeniu chłodniczki z korpusem z racji tego że filtr jest pod kątem to tam najprędzej idzie olej znaleźć jeśli o-ring puszcza
-
[B5 AFB] Problem z ruszeniem gdy postoje w korku - trzęsie mocno autem
no akurat u mnie pedał sprzęgła nie wibruje ino całym autem trzęsie podczas ruszania ale jak dla mnie to sprzęgło bierze wysoko
-
[B5 AFB] Problem z ruszeniem gdy postoje w korku - trzęsie mocno autem
Podepnę się również pod temat i ja mam tak jak było napisane wcześniej, że autem szarpie po długiej jeździe podczas ruszania i tylko ruszanie na półsprzęgle na większym gazie powoduje normalny start z miejsca bo na zimnym silniku czy na krótkich trasach żadnych problemów. Właśnie tak myślałem że to może być sprzęgło bo dosyć wysoko bierze czyli tak trochę ponad połowa zakresu ruchu pedału sprzęgła musi być żeby auto zaczęło ruszać z miejsca. Poduchy są silnika są suche. Mam nadzieję że wymiana sprzęgła powinna pomóc bo koło zamachowe mam jedno masowe a z tym z tego co wiem nie ma takich problemów jak z dwumasem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.aluexpress.pl/ proszę Cię bardzo ja też u nich felgi robiłem ale stalowe 15"
-
Poci sie. Zostawia krople oleju... fotki do wglądu.
dokładnie
-
Co o tym myślicie
wspawać rurkę albo kupić i założyć zamiennik kata czyli coś na wzór tłumika przelotowego Ja mam założone coś takiego od Andrzeja Gruchota (ANTPOL) gościu handluje tym na allegro. Tyle że ja mam cały element wraz z nową plecionką
-
Poci sie. Zostawia krople oleju... fotki do wglądu.
Dokładnie w tym samym miejscu pokazywał się olej i u mnie bo widocznie silnik ma takie krztałty i zakamarki że tamtędy olej spływa bo przy wymianie oleju po wykręceniu filtra olej się tam pokazuje więc ja się też tym zasugerowałem że to może gdzieś przy filtrze popuszcza no i się nie myliłem. Mi wyciek pokazał się tak pół roku po przejściu na pełny syntetyk ale uszczelka ewidentnie wskazywała że jest już wiekowa.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Zestaw na tył do B5 Tarcze+klocki+łożyska
ja jeżdżę na tarczach Brembo i klockach TRW i tak średnio je polecam bo np. przód w lecie mi piszczy jakbym jechał pociągiem jak jest sucho no ale może zeszkliła się powierzchnia klocka bo na przodzie mam zaciski Lucasa więc tarcza jest lita i łatwo przegrzać tarcze. Ogólnie rzecz biorąc tarcze Brembo i klocki TRW źle nie chamują a co do łożysk to moim zdaniem tylko SKF. Ja zmieniając tarcze przełożyłem łożyska stare do nowych tarcz i nic nie buczy ani nie ma luzów a hamulce robiłem ponad półtora roku temu- Nierówna praca i sporadyczne dławienie się silnika na wysokich obrotach
Zapomniałeś jednego zera na końcu ;-) Bez logów dynamicznych się nie obejdzie. Jak również przyczyna może tkwić w samym nurniku (np. zabrudzenie tego elementu). Sorry ale wiem o co pytałem w serwisie Boscha. Czyszczenie nastawnika to nie regeneracja pompy... Masz dla przykładu: demontaż/ ocena elementów/czyszczenie/sprawdzenie elementów/wymiana uszczelnień/montaż i ustawienie zapłonu itp. łącznie 680zł w tym 130 za nastawnik. no to ładnie wołają za regenerację pompy może uda się zrobić logi końcem tyg. to wkleję tu wyniki pomiarów ewentualnie do odpowiedniego działu wrzucę je jeszcze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dam znać jutro ale skoro się o to pytasz to chcesz mnie zabrać? hahaha :decayed:- Nierówna praca i sporadyczne dławienie się silnika na wysokich obrotach
Trzeba było tak odrazu Pogadam z kimś kto by mi zrobił logi dynamiczne no chyba że są do kupienia zasilacze laptopów z zapalniczki samochodowej ale tak czy siak potrzebuję drugiej osoby, która by robiła logi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odezwał się Batalion member :tongue4:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zdarza się- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...klubowicz co ja takiego zrobiłem :tongue4:- Nierówna praca i sporadyczne dławienie się silnika na wysokich obrotach
Zapomniałeś jednego zera na końcu ;-) Bez logów dynamicznych się nie obejdzie. Jak również przyczyna może tkwić w samym nurniku (np. zabrudzenie tego elementu). nurniku?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie przejmuj się , na 4000 ja stawiam zbankrutuje :decayed::decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to się dałem wrobić ---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 17:06 ---------- :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie obnoszę się ale marudzisz jak byś miał okres :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie pitol :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzięki nie pindol tylko wklej cycki w odpowiednim dziale wkleiłem ino w newbie ale spoko nadrobi się :decayed: sie tak nie ciesz Stanley- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzięki nie pindol tylko wklej cycki w odpowiednim dziale wkleiłem ino w newbie ale spoko nadrobi się :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzięki - Zestaw na tył do B5 Tarcze+klocki+łożyska