Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Po zdjeciach na watku zlotu w BT widze że w tym roku basen w Grand Stasindzie juz jest
  2. Jak sie za to zabiore to dam znac
  3. No moze i masz racje. Bralem pod uwage rozwiazanie jakie jest w pół osiach. Mi tam sie nie zdarzylo jeszcze zeby mi wieloklin zerwalo. Nawet moim poprzednim ponad 20 letnim b5 wielokliny byly w idealnym stanie. Napewno bede u was robil pompe ale musze sie zastanowic czy wyslac moduł czy wziąść za kaucją przerobiony wałek bo nie chce mechanikowi blokowac placu. Moja pompa działa ale mimo ze założyłem nowy imbus 1.5 roku temu to nie daje mi to spokoju
  4. Koledze widzę nie chce się czytać stron wstecz Cytuję swój wpis: Napisano 17 Grudzień 2017 no i jest w katalogu takie coś Dla przykładu silnik BPW miał napęd łańcuchem 11.04-08.05 a kołami zębatymi 09.05-06.08 i lecąc dalej mam zabierak 77mm Katalog prawdę Ci powie
  5. Nie dziwię się irytacji Miszela w wątku... niektórzy ludzie to ćwoki :/ B8 nie ma ocynku więc czego się spodziewać Ja mam drobne punkty na błotnikach a pod listwami na drzwiach gdzie wiecznie jest wilgoć i błoto zero oznak rdzy Ja tam jestem zadowolony że od niego wziąłem a nie od kogoś innego
  6. Tez bym dał rade wpasc na spota
  7. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku
  8. no ja kiedyś ten temat zgłębiałem jak jeszcze miałem B5 ale całkiem zapomniałem o tym LHM
  9. wyskakuje mi w google Total LHM+ Miałem w garażu ori olej do B5 jeszcze jak miałem. Muszę znaleźć jaka tam norma była ale powinien być minerał
  10. jak dobrze pamiętam to jest ten dedykowany do Citroena Mi popiskuje na przelewie jak skręce do oporu. Trzeba będzie na wiosnę wymienić bo nie mam ogrzewanego garażu do dyspozycji. A czym płukać układ? Wlać świeży pojeździc trochę i zaś zmienić na świeży?
  11. no i jest w katalogu takie coś Dla przykładu silnik BPW miał napęd łańcuchem 11.04-08.05 a kołami zębatymi 09.05-06.08 i lecąc dalej mam zabierak 77mm Katalog prawdę Ci powie
  12. Wyszukując w katalogu masz przypisane jaki typ (łańcuch/koła zębate) był w danym kodzie silnika. Nie pamiętam w jakim roku zmieniono napęd pompy z wału korbowego. W przypadku mojego BPW wg. katalogu występowały z jednym i drugim napędem ale nie zwróciłem uwagi czy jest wpisany od kiedy do kiedy stosowany. Co do imbusów to chyba w nowszych 2.0tdi wprowadzono 100mm zabierak. Zresztą w katalogu też to powinno być wpisane jaka długość. ja korzystam z tej etki online www.oemepc.com
  13. Zapodał byś zdjęciami na których widać jako porównanie ori zabierak i ten od Ciebie oraz ori gniazdo i powiększone? Na stronie szukałem i nie ma czegoś takiego a ciekawi mnie jak to wygląda
  14. Dlatego właśnie z racji bezawaryjnych kół zębatych raczej na przyszły rok będę szykował się na regeneracje wałka na większy imbus
  15. W sumie racja a we dwoch sie spotkac bez sensu
  16. Koledze wyżej chodziło żeby nie wywalać wałków gdy ma się napęd kołami zębatymi. Gdybym miał łańcuch to bym się nie zastanawiał a tak wiem że trzeba będzie rzeźbić i u mnie temat narazie utknął
  17. to co byś proponował zrobić gry ktoś ma napęd na koła zębate? Widziałem patenty z drążeniem gniazd na większy imbus. Szkoda że nikt nie wpadł na pomysł żeby zamiast 6-cio kąta zastosować 12-to kąt albo wieloklin. Może by się tak szybko nie zużywały te imbusy...
  18. kto to się tu zjawił stary tyś powinien nieć status świeżaka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.