Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trza było napisać stary tomek :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To się staje nudne 3 dni lekkiego mrozu i jakieś problemy Bo kupują jakieś gówna to potem tak jest Wreszcie ktoś się nie bał powiedzieć otwarcie :polew: :polew: :polew: :polew: odzywskałem grill to mogę fikać :decayed: [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 16:44_________________________________________________ ja o mojego klekota dbam też myślę czy nie zalać Valvoline zamiast Motula do mojego bo po mału mi się zbliża wymiana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To się staje nudne 3 dni lekkiego mrozu i jakieś problemy Bo kupują jakieś gówna to potem tak jest oj tam odrazu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To się staje nudne 3 dni lekkiego mrozu i jakieś problemy nie marudźcie przynajmniej strony lecą
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dlatego właśnie już wole kupić nówki Depo niż używki Valeo albo dopłacać i kupować nowe Valeo
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
do 14 lutego jest czas na wycofanie zaliczek więc nic nie wiadomo ale lepiej by wyglądał komplet do Bukowiny Do 24.02 i rezygnacje na pewno będą no tak gdzieś zjadłem 10 dni hmmm to może jednak uda mi sie kogoś zabrać
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ale jak sie kupi nowe np. depo i do tego xenon to tez fajnie swieci bo jednak nowe soczewki nie powypalane daja rade no ja chce kupić nowe lampy bo używki nie wchodzą w grę [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 15:43_________________________________________________ale jednak korci mnie przyrezać ten bixenon jak juz będę zmieniał te lampy
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
no tak http://xenon-przetwornice.pl/xenon-a-bixenon[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 15:35_________________________________________________ wybaczcie za moją nie wiedzę właśnie o taką odpowiedź mi chodziło czyli mógłbym zrobić to samo co zrobił gwerty znaczy się oddać lamy w jego ręce I w Bixenonie jest wieksza soczewka wiec na mijania tez powinny lepiej swiecic To zauważyłem w fotostory gwerty
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
wybaczcie za moją nie wiedzę właśnie o taką odpowiedź mi chodziło czyli mógłbym zrobić to samo co zrobił qwerty znaczy się oddać lamy w jego ręce
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
do 14 lutego jest czas na wycofanie zaliczek więc nic nie wiadomo ale lepiej by wyglądał komplet do Bukowiny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To postaw auto na 10 godź na temp -26 stopni to pogadamy... ja mam wszystko pochytane a i tak kręcę ok 5 min nim odpali.... diesel tak ma... Mi mój klekot po 8 godzinach stania na mrozie (-18 na Starych Gliwicach) odpalił bez problemu tyle że przez pierwsze kilka naście sekudn trząsło silnikiem więc i tak na takiego dziadka nie ma źle :naughty: tyle że chyba olej w skrzyni mi zgęstniał albo sprzęgło przymarzło bo był problem z wrzuceniem 1-ki i 2-ki ale potem już mu się polepszyło :gwizdanie:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
czyli bez sensu skoro poliftowe lampy nie mają soczewki na długich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a te rozpórki z c5 a6 pasują do b5 p&p :?: Piszesz na temat skody? że ładniej niż co, chyba kupa Rozpórka pasuje. Mocowania są p&p a poprzeczkę trzeba przyciąć i wywiercić nowe otwory. 10 min roboty a przyjemność z jazdy jak dla mnie to Skoda psuje wizerunek marki aut rodzinnych wypuszczając taką mydelniczkę. Mój ojciec ma Octavię I po lifcie i jak dla mnie Skody to bardzo udane auta
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja ze wzgl. na świecenie chce zapodać po lifty a przy okazji troche się odświeży wygląd a z xenonem będzie myślałem żeby oddać lampy do kolegi qwerty żeby zrobić bixy ale pytanko do was Warto wogóle się w to bawić? Duża jest różnica między Xenonem a Bixenonem?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie chodzi o to aby to było ABT bo zależy mi na tym aby mieć 180-185KM a ten starndardowy ma tak jak u mnie 150KM i myslałem coś o 100EU bo za taką kwotę jaka była w tym linku to mam program ;( Jakby ktoś z naszych chciał xenon ori za śmieszną cenę to polecam: http://allegro.pl/lampy-przednie-przod-a4-b5-lift-xenon-orginal-i2092246942.html ori Valeo pewnie Tak ori valeo, jak za tą kasę to się mega opłaca, cały komplet z przetwornicami i żarówkami dlaczego takie okazje nie trafiają się jak mam kasę ;( To trzeba kasę pożyczyć bo potem ponad 1000 jak nic trzeba zapłacić ale to jest ..uj bo koleś wcześniej sprzedał zderzak z S4 za 300zł http://allegro.pl/zderzak-przedni-przod-audi-a4-b5-s4-s-line-i1987675399.html i podszybie za 80zł http://allegro.pl/podszybie-audi-a4-lift-tanio-okazja-i2029460302.html no widzisz tak to czasem jest że niektóre części S-owe albo RS-owe idzie kupić za śmieszne pieniądze albo jak z tym gwintem H&R bo fajna okazja a ja przed wypłatą :gwizdanie: chyba się zaczne zapożyczać żeby przyrezać coś [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 21:20_________________________________________________czas do pracy trza zarobić na mody :decayed: narazie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie chodzi o to aby to było ABT bo zależy mi na tym aby mieć 180-185KM a ten starndardowy ma tak jak u mnie 150KM i myslałem coś o 100EU bo za taką kwotę jaka była w tym linku to mam program ;( Jakby ktoś z naszych chciał xenon ori za śmieszną cenę to polecam: http://allegro.pl/lampy-przednie-przod-a4-b5-lift-xenon-orginal-i2092246942.html ori Valeo pewnie Tak ori valeo, jak za tą kasę to się mega opłaca, cały komplet z przetwornicami i żarówkami dlaczego takie okazje nie trafiają się jak mam kasę ;(- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie chodzi o to aby to było ABT bo zależy mi na tym aby mieć 180-185KM a ten starndardowy ma tak jak u mnie 150KM i myslałem coś o 100EU bo za taką kwotę jaka była w tym linku to mam program ;( Jakby ktoś z naszych chciał xenon ori za śmieszną cenę to polecam: http://allegro.pl/lampy-przednie-przod-a4-b5-lift-xenon-orginal-i2092246942.html ori Valeo pewnie- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
ciekawe z kim tym razem będe dzielił pokój :gwizdanie: bo widze że znaczna większość to pary- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
dostaniesz znowu karnego kut** na plecy i po co Ci to :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale żeś doj....bał jesteś lepszy niż Guru a jakże :naughty: po nockach to ta godzina jest dla mnie jak poranek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rana :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jest niedaleko mnie i widziałem jak to wygląda- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolega Gwerty przerabia na bixy ale ori bixow w b5 nie było :gwizdanie: tak właśnie myślałem i to od niego wątek czytałem tyle że miał napisane jak zrobił bixenon ale nie czytałem dalej że wykonuje to również dla innych osób. Kup nowe Depo, Daj gwertemu i masz nówki bixy właśnie nad tym myśle ale lampy dopiero jak opłacę auto tyle że jeszcze kwestia zakupu żarników i przetwornic Ja mam bixy od Gwertego.Czarne bo takie chciałem.Srebrne też chyba robi.Koszt bez swoich lamp to jakieś 620 zł z wysyłką. Przetwornice slim + żarniki D2S to koszt około 250zł na allegro. hmmmm trzeba będzie poważnie nad tym pomyśleć :naughty:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 19:38_________________________________________________Tomasz Ty chyba nie masz co robić w doma albo w Czestera się bawisz :decayed: zaraz Ci tu Mirek wlepi zakaz wklejania linków :polew: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE