Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bierzemy przykład od naszego [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:14_________________________________________________Jeszcze nam to tak nie wychodzi ale mam nadzieję że szybko sie uczymy oj tak miron jest mistrzem ciężko mu dorównać Było sie odzywać, teraz zainteresowanie wzbudziłeś :polew: :polew: :polew: :polew: mianowicie? teraz na mnie będzie najazd? :decayed: może może a mam Ci oddać grill i żądać zwrotu kasy? :decayed: a mam Ci nie oddać Twojego :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: o Tyyyyy kurde :decayed: jaki cwany [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:34_________________________________________________zapomniałem że masz mój grill :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bierzemy przykład od naszego [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:14_________________________________________________Jeszcze nam to tak nie wychodzi ale mam nadzieję że szybko sie uczymy oj tak miron jest mistrzem ciężko mu dorównać Było sie odzywać, teraz zainteresowanie wzbudziłeś :polew: :polew: :polew: :polew: mianowicie? teraz na mnie będzie najazd? :decayed: może może a mam Ci oddać grill i żądać zwrotu kasy? :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bierzemy przykład od naszego [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:14_________________________________________________Jeszcze nam to tak nie wychodzi ale mam nadzieję że szybko sie uczymy oj tak miron jest mistrzem ciężko mu dorównać Było sie odzywać, teraz zainteresowanie wzbudziłeś :polew: :polew: :polew: :polew: mianowicie? teraz na mnie będzie najazd? :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bierzemy przykład od naszego [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:14_________________________________________________Jeszcze nam to tak nie wychodzi ale mam nadzieję że szybko sie uczymy Czekaj na razie się rozkręcamy [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:18_________________________________________________ Bierzemy przykład od naszego [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:14_________________________________________________Jeszcze nam to tak nie wychodzi ale mam nadzieję że szybko sie uczymy oj tak miron jest mistrzem ciężko mu dorównać Nie podlizuj się :polew: No to ciekaw jestem efektów co wam z tego wyjdzie ja się nie podlizuję tylko stwierdzam fakt na wigilii Miron pojechał a pucek tak hahahaha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bierzemy przykład od naszego [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:14_________________________________________________Jeszcze nam to tak nie wychodzi ale mam nadzieję że szybko sie uczymy oj tak miron jest mistrzem ciężko mu dorównać
-
[ALL B5] Jaki płyn do wspomagania mineralny czy syntetyczny
aaaa chyba że tak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
loża szyderców się rozkręca już nie tylko Miron żarty sobie robi :decayed:
-
[ALL B5] Jaki płyn do wspomagania mineralny czy syntetyczny
ja tam zaufania do ASO nie mam więc będe sam wymieniał najlepiej zaraz po wymianie sprawdź co masz w zbiorniku i że mają Ci pokazać puste opakowanie będziesz mieć pewnośc że zrobili co trzeba. Ktoś pisał na forum że go wyrolowali w ASO na płynie dlatego lepiej mieć pewność
-
[ALL B5] Jaki płyn do wspomagania mineralny czy syntetyczny
w takim młodym aucie jak Twoje nie ma prawa co innego w moim dziadku (marzec 95) :decayed: jest inny wątek na forum gdzie jest napisane, że płyn hydrauliczny G002000 został zastąpiony G004000M2 Miałem dylemat ale tamten wątek mnie uspokoił i na wiosnę jadę do ASO po 2l G004 i robie płukanie i zalewam układ w moim dziadku [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 16:18_________________________________________________ 16zł za przesyłke w ASO podobno litr jest do kupienia za 40zl więc po co przepłacać skoro w ASO jest od ręki
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Nieee, tak to tylko Siemian imprezuje :gwizdanie: coś o tym wiem bo byłem z nim w pokoju :gwizdanie: i nigdy więcej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bierzesz te tweetery czy nie? bo lezą w bagażniku i tak jeżdżę z nimi juz nie wiem ile :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
grill przyrezany da się już otwierać maskę ooo zrobiłeś już ? i jak to poszło? podciałeś to? tak podciąłem i wyłamałem ale musiałem jeszcze trochę podebrać plastiku bo nie chciał wyjść język (nie spodziewałem się że była jakaś różnica w wielkości języczka do otwierania klapy dopiero Ty mnie uświadomiłeś )- Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
mogłem odrazu przeczytać ostatnią stronę bo tu jest jasno napisane apropo płynu wspomagania bo też miałem dylemat bo mam auto z początków produkcji B5-ki Tylko G004000 z ASO nawet jeśli na zbiorniczku jest napisane G002000 (u mnie nie ma żadnego napisu ) a 80zł za 2l na płukanie i zalanie układu to nie majątek Myślę że nie warto tego dłużej wałkować tego a temat i tak już został podwieszony- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
grill przyrezany da się już otwierać maskę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [ALL B7] Dziwny dźwięk w czasie skręcania
Na zbiorniczku nic nie jest napisane ale z tego co znalazłem na forum to kiedyś było oznaczenie G002 teraz jest G004- [ALL B5] Jaki płyn do wspomagania mineralny czy syntetyczny
Ktoś puścił plotkę o rozszczelnieniu a ty to powielasz podobnie jak z olejem do silnika. Zastanów się jak dobrej klasy olej do wspomagania może zaszkodzić układowi? To właśnie wszelkie kombinację z różnym dziadostwem przysparzają problemów co sam doświadczyłem z olejem febi. Chcesz dalej użytkować układ bezawaryjnie to wymień na g004 i nic się nie stanie zakładając, że układ masz sprawny. jeden pieron czy powielam czy nie po prostu najróżniejsze opinie wędrują po forum zgadzam się z tym co napisałeś i jeśli faktycznie wszystko jest ok z olejem z ASO czyli G004 zamiast dawnego G002 to nawet się nie będe zastanawiać tylko na wiosnę do ASO i robię wymianę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczora zrobiłem interes Tomaszem ale musze jutro jeszcze przyrezać bo nie mogę maski w aucie otworzyć :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
System czterobrygadowy jaki w polsce obowiązuje jest do d*py, jak będziesz na spociku to Ci pokażę mój system który jest ściągnięty ze Stanów. Nawet praca na rano od pon-pt się chowa Ten, który my mamy, jest rewelacyjny. Mnóstwo wolnego 15dni w miesiącu i 2 pełne weekendy wolne czy no u mnie był na zakładzie system cztero brygadowy to wiadomo walili od środy do niedzieli i pon wt wolny ale ja robie normalnie że mam weekend wolny no ale 3 zmiany co tydzien inna w tak w koło macieju. Weekend to mam każdy wolny chyba że chcę przyjść na nadgodziny ale to nie jest obowiązek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja odpadam ze spotem dziś i jutro, cholerne drugie zmiany- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dooo- [B5 1Z] Wymiana wtrysków na AFN, a przyrost mocy
no tak ale w przypadku wymontowania wtrysków i wysłania ich nie wiadomo na jak długo zostaję bez samochodu bo zanim zajdzie jakąkolwiek drogą do Nich zanim zrobią i zanim to wróci to myśle że tydzień wyjęty z kalendarza ciekawe tylko czy ktoś z forum robił u nich już wtryskiwacze żeby się nie przejechać- [ALL B5] Jaki płyn do wspomagania mineralny czy syntetyczny
temat rzeka ile wypowiedzi tyle opinii i weź tu sie teraz zdecyduj najlepiej by było zebrać wszystkie informacje i zrobić jeden wątek wyjaśniający niejasności sam muszę wymienić płyn w wspomaganiu i teraz nie wiem czy kupować ten g004 z ASO czy jednak coś innego bo moje auto ma swoje lata a nie chce naprawiać rozszczelnienia układu które może sie zdarzyć w prawie 17 letnim aucie- [B5 AJM] ZBIORNICZEK WSPOMAGANIA - OBOK zaślepka ? co to jest?
a ja wiem o co mu chodziło po lewej stronie od zakrętki zbiorniczka masz plastikową zaślepkę na obudowie zbiorniczka wspomagania i pytał się dlaczego ma tam puste miejsce pod zaślepką z tego co widziałem zbiorniczek płynu hydraulicznego jes pionowy nie ma krztałtu zachodzącego na lewo - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE