Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. Wihajster odpowiedział(a) na pietro temat w Układ Jezdny
    nie kupuje sie kota w worku lepiej wymontowac i dac do regeneracji i masz przynajmniej pewnosc ze bedzie działac i masz gwarancje do tego
  2. zartujesz?? w sklepie a nie daj boze w serwisie zapłaciłbys pewniekolo 4000 mówie o giełdach i allegro np
  3. jak dobrze poszykasz powinienes sie zmiescic w 1500zł
  4. Wihajster odpowiedział(a) na pietro temat w Układ Jezdny
    a przed naprawa bylo oki??
  5. no to jak zmieni a4 na "cus" takiego to juz nikt go w ogole nie dogon i
  6. zgadza sie ale tu chodzilo o wyjecie starego typu łacznika bo z nowym nie ma zadnego problemu
  7. w tej chwili jak masz nowe zalozone juz to wymiana nie powinna trwac dluzej niz 20 min na gotowo
  8. nie potrzebnie wyjmowałes amorka wystarczyło kątowka 1 śrube uciąć i po kłopocie
  9. spoko spoko prosze sie nie irytowac tak mnie jakos naszło i nie mogłem sie powstrzymac :razz:
  10. widze ze coraz lepiej ci juz idzie :razz: bez zlosliwosci :razz:
  11. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    no to nie zle nas zrobiłes :twisted:
  12. heheheh fakt tego sie czytac nie da
  13. to widze ze modele po lifcie sa jakies bardziej felerne a z reguły jest odwrotnie.dziwne to :razz:
  14. mi nic nie rdzewieje a pewnie jak pojedziesz do aso z tym to cie wysmieja
  15. http://moto.onet.pl/6409,galeria_media.html diesle coraz szybsze :razz:
  16. poczekaj az inni sie wypowiedza [ Dodano: 2006-08-24, 14:01 ] mysle ze silnik nie ma znaczenia jesli chodzi o tylne zawieszenie
  17. trzeba by bylo w etce sprawdzic ale watpie czy spasuje
  18. zapraszam najpierw do newbie kolege
  19. ale ten dzwięk 2,5 V6 jest warty kazdej kasy :razz:
  20. dark 79 jak kolega chce zmieniac tak czesto rozrzad to niech zawsze go zmienia przy wymianie oleju nawet :razz:
  21. nie ma jak avant :razz:
  22. ja bym zalal jak pisalem wszesniej tym samym co miales tzn wlasciwosci czyli 10w/40 mobila

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.