Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rzeźnik.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rzeźnik.

  1. witam posiadam takie felgi http://moto.allegro.pl/item315251838_oryginal_audi_vw_a4_a6_a8_17_c.html generalnie autko na nich b. mi się podoba ale ostatnio jeden kolega zabił mi klina oferując takie cuś http://moto.allegro.pl/item322328290_felgi_rh_artec_8x17_5x112_w_bdb_stanie.html no i mam niezłe myślenice bo zawsze mi się takie fele podobały z tym że nigdy ich nie widziałem na a4 b6 i wydaje mi sie że do nich pasiło by niższe zawieszenie a ja mam serie plissss help mi
  2. sliczny kolorek powiedz jaką masz szerokość felg?
  3. pozazdrościć cuber pozazdrościć :th: fotele s-line zapodaj i nie tykaj niczego więcej
  4. strasznie przykra sprawa to ja już nie piszę że też się dołożę , może dajcie jakieś konto jakby ktoś nie dał rady na spota przyjechać .
  5. beeezeeedura moja kończy w czwartek 4 tygodnie i śpi jak suseł . gratki dla tatki
  6. no fajne :>ale lepiej byś se nawi pełne zapodał
  7. czajeno a jaką masz szerokość felgi?
  8. no ja czekam na cennik bo stare gumy już wyrzuciłem i klamka zapadła
  9. a6 to jeszcze nie krowa a większa :th: no może troche brzydka
  10. generalnie chcę nowe gumki ale jakby ktoś słyszał o b.ładnych i pewnych używkach to chętnie .a różnica pomiędzy 225 i 235 nie jest wcale duża
  11. no jest tu kilka osób z krc :tongue4:ja też i też jestem na kupnie gumek ale chyba to będą 235 /45 .tak mam na nalepce pod drzwiami . poza tym chciałbym ż eby mi gumki jak najbardziej wypełniły nadkole po jest tam spory otwór w ori zawiasie
  12. ładniutki jakie tam masz opony? rozmiar znaczy się
  13. z tego właśnie powodu też kupiłem a4 :th:
  14. oj nie pakuj się w a4 przy tej ilo.ści dzieciaków będzie bardzo ciasno szukaj a6 , podobna kasa .Poza tym a4 ma naprawdę mały bagażnik ,będziesz musiał wozić wózki itp a box nie jest idealny w codziennym użytkowaniu
  15. różnica jest może subtelna ale dla mnie jednak
  16. ale jak kupisz te co link dał max jak nie to bier te od cubra
  17. pewno w niedziele , dzieciak mi się urodził i cały czas ktoś wpada
  18. polookaj dokładnie chiba nie są
  19. dodałem moją pannę
  20. no oki ale to nie są te fele ze zdjęcia nr. 1
  21. http://pl.youtube.com/watch?v=q9dOnSKMBj0 tu są prawdziwe kozaki , pionierzy
  22. gadaj czy odgłos klekota się zmienił?
  23. zapytam nieśmiało czy jest szansa na zmianę terminu spotkań na jakiś inny dzień tygodnia ? poniedziałek ? wtorek ? środa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.