Treść opublikowana przez dawcav6
-
[B5 ADP] Bicie na tylnej osi pojazdu
Krzywe raczej nie bo byś 4 ślady robił a łożysko byś słyszał jak huczy zajedź na stacje diagnostyczną na szarpaki na pewno ci powiedzą co jest nie tak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale cisza
-
[B5 AVG] Problem z wycieraczkami
w b6 to też jest problem bo wsporniki wycieraczek są aluminiowe a jak wiadomo aluminium sie utlenia wystarczy że zimering delikatnie popuści dostanie sie troche wody i juz jest po jakimś czasie problem
-
[B6 AVF] Śmierdzące spaliny :disgust:
kolego na tych stacjach już dawno jest syf może nie na wszystkich ale ja już dawno na BP nie takuje ciesze sie że twój problem sie rozwiązał pozdrawiam
-
[B5 AVG] Problem z wycieraczkami
na moje oko wydaje mi sie że źle je poskładałeś ja też troche sie namęczyłem żeby to wszystko złożyć prawidłowo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam spoko jak już to zadzwonie i podjade bo ciekawość mnie zeżre [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 11:41_________________________________________________aaaaaaa widziałem wczoraj albo już dziś w nocy około 00.30 srebrne a4 koło ronda na klubowych ramkach wiecie coś może o tym ???? myślałem że to Pucek ale po co by jechał na zabrze w nocy :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajne te chińskie znaki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek kiedy będziesz auto pucował (PUCEK BEZ URAZY) chciałbym zobaczyć efekt na spota na pewno nie zajade nie dość że musze pracować ciężko 4 godziny dziennie 5 dni w tygodniu to jeszcze od 20 do 24 ale będe w knurkowie na wekend i chciałbym zobaczyć czarny kolor jak ma wyglądać
-
[B5 ADP] Zgrzyt i stop na autostradzie
kiedyś miałem podobny przypadek ale to nie było po spokojnej jeździe wręcz po katowaniu kadeta GSI wypadła mi ośka ze skrzyni
-
[B5 AJM] Pedał sprzęgła nie odbija
sprawdź linke ze sprzęgła może to jest już jej końcówka no i oczywiście sam pedał jak sie zachowuje
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
skoro pompa nie działa to usterke masz zlokalizowaną sprawdź jeszcze dla pewności czy masz napięcie w przewodach dochodzących do pompy i pamiętaj jak założysz nową pompe musi być ona za nużona w paliwie żeby nie pracowała na sucho bo sie znowu wysra albo zrób sobie wyłącznik którym ją będziesz mógł wyłączyć jak auto przeskoczy na lpg
-
[B5 ARG] Jeszcze nie do końca rozwiązany problem
pompy: wstępne (0,25 do 0,5 bara) do wtrysków jednopunktowych (0,8 do 1,2 bara), wielopunktowych (2,5 do 4 bar) i wtrysków mechanicznych (6-7 bar).
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
totalne ożywienie jakieś od wczoraj sporo naczytać sie musiałem :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak będą mnie komary gryźć to się w nią zawinę i będę jak miron w tym kocu będziesz jak prawdziwy KRÓL :polew: :polew: :polew: a teraz niby co jestem :disgust: facet rozbiera sie przed kobietą pokazuje przyrodzenie i mówi : jak bym miał 2cm więcej byłby królem na to ona : a jak byś miał 2cm mniej był byś królową :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano wszystkim
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
jak to pompa dobrze jest kupić dobrą pompe bo te chińskie zamienniki są do d*py i krótka żywotność lepiej jak zrobi ci to mechanior zajrzy do baku czy nie ma syfu w środku i wymień od razu filtr paliwa tak przy okazji oczywiście o ile to pompa :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Śmierdzące spaliny :disgust:
zmień stacje będziesz miał porównanie raz sie przejechałem na ich paliwie i im już dziękuje mój dobry kolega pracował na BP i swojego auta nigdy tam nie tankował
-
[B5 AFB] Skąd ten dymek ?
po ostrej jeździe wszystko jest nagrzane silnik i cały wydech jak ci leci olej może nawet rozbryzgiwać go na układ wydechowy i też będzie ci śmierdziało
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
tak jak pisze BOGUMIŁ zacznij od pompy powinno być ją słychać przy lpg często padają jeżeli nie słychać jest do wymiany a jak ją słychać to może podawać za małe ciśnienie a reszte ma w porządku świece itd.??????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaaaaa wszyscy zarobieni biedacy w taką pogode robić współczucia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ostatnio jakoś słaba aktywność tu jest :gwizdanie:
-
[B5 ARG] Jeszcze nie do końca rozwiązany problem
możesz po drodze wymienić filtr paliwa a pompe najpierw zmierz jakie ciśnienie podaje
-
[B5 ADR] Szum w głowicy
ja miałem przypadek że przestawił mi sie rozrząd i też coś w głowicy szumiało miałem silnik V6 i tak sie wyszumiało że wałek głowice wyszlifował i była do wymiany jak byłem u mechanika powiedział że mi sie wydaje że coś szumi radze czym prędzej to sprawdzić abyś później nie żałował
- [ALL B5] Jakie klocki ?
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
będe w waszej okolicy w sierpniu na kila dni będe śledził wątek to kto wie jak będziecie coś organizowali to może zajade na pogaduchy