Treść opublikowana przez Horas91
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Słuchajcie, bo mam problem... zawsze jeździłem na oleju 0W40 i kupiłem 4 L na dolewki. Teraz byłem na przeglądzie i zalali mi 5W30... W ASO twierdzą, że oleje te są w pełni mieszalne... jednak czy aby na pewno? Bo tego 0W40 zostało mi jeszcze 2 litry w dużej butelce no i jedna 1L
-
[B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.
Tak jak myślałem, ale zajebi... wygląda. Gdyby tylko jeszcze miały opcje chłodzenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kac Co ty wiesz o kacu u mnie wesele od soboty trwa... W życiu mojej rodziny tak pijanej nie widziałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale sobie z niego kpicie
-
[B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.
to sprzeda swój i weź ode mnie polecam[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 20:07_________________________________________________Panowie zakupiłem felgi w rozmiarze 17...... dlaczego nie 18 bo mam rodzinke ,małe dziecko i to według mnie najlepszy wybór, kompromis miedzy komfortem a wyglądem, narazie sie malują więc za tydzień myśle założe i zorbie fotki aktualne. taaa "trza" było sprzedawać z lutym to bym wziął(I jeszcze ładnie dziękował), albo wymień się za żrącego olej 2.0 ALT będziesz miał mniejszy przebieg. Mam nadzieję, że nie są tu naliczane posty bo trochę OT robię. Ale żeby mi nie skasowali posta, to ta skóra dla mnie jest piękna Tylko nie za gorąco Ci przy tych upałach teraz?
-
[B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.
Jak szukałem samochodu, to nikt nie sprzedawał, a teraz wszyscy
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Ja leje dokładnie Mobil 1 ESP 0W40 żre go jakoś 0,7 na 3 tyś Ale w poniedziałek jadę na przegląd i wymianę rozrządu do ASO więc powiercę im dziurę w brzuchu dlaczego tak jest.
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Macie jakieś konkretne numery która partia silników dokładnie jest wadliwa? Bo na razie mamy tylko rocznik, a pasowało by sprawdzić coś więcej Przyjedź zrobimy SWAPA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może spróbuj pasta polerską?
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Wiesz co, raczej nie wydaje mi się aby to coś pomogło... U mnie branie oleju jest większe przy jeździe na miejscu(do 5-40km) niż w długiej trasie. Cały czas dochodzimy do tego samego, wada silnika, jak bierze poniżej 0,5 L na 1000 km to nie ma się czym przejmować
-
[ALL B7] Moje Kwarc AUDI A4 2.7 TDI
Bardzo ładny samochód, gratuluje Tylko tą kierownicę po złej stronie w fabryce zamontowali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko powiedz jeszcze w którym, bo rodzice są na kupnie pralki i TV :gwizdanie: Czy może w całej Polsce jest ta promocja
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Głównym problemem w tym silniku jest wysoka temperatura pracy posprawdzaj czujniki, wiązki no i przede wszystkim podepnij pod kompa. Całkiem brania oleju się nie pozbędziesz, ale uda Ci się to ograniczyć u mnie jest ok 0,25 na 1000 km Pozdrwiam
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
W sumie to nic, w moim przypadku odma była małym problemem. Nie próbuje pozbyć się tego dolewania, bo wydaje mi się, że około 0,2-0,3 jest akceptowalne. Z tym, że ja mam bardzo mały przebieg bo 83500 więc może dlatego. Możesz podzielić się wiedzą w tym wątku?
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
No więc tak, prędkości autostradowe, ok 130-170 cały czas miejscami 205... trasa 2300 km i olej prawie na min, ale OilMin nie wyskoczyło, zobaczę przynajmniej ile weźmie bez dolewki teraz
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Kurcze, jak ty to robisz? ja zwykle widzę 850-900 Żeby nie było, że nic do tematu nie wnoszę, już mam ponad 2 tyś na 0,7 oleju... cały czas czekam na OilMin, myślicie, że czekać dalej czy bezpieczniej będzie jak po prostu doleje? Jak na razie wymienioną mam tylko Odmę a to dzięki wam P.S teraz czeka mnie trasa 1000 km po autostradach, więc po dolaniu będę miał jeszcze 1 wynik dla porównania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde, już 6 stron o polityce gadacie... macie i wyluzujcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
;( Współczuje... a niedawno w którejś z motoryzacyjnych gazetek czytałem, że benzyn nie kradną
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ten bubel, niestety audi wypuściło... nie udało mi się przebić do środka samochodu... ale znalazłem zastępcze miejsce dla anteny... z tym, że mimo wszystko szumi jak przekraczam 120 km/h
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie jako jeden z niewielu mam taki problem, otóż nie składa mi się tylna kanapa a potrzebuje miejsca aby włożyć tak kabel od anteny CB moje pytanie to jak to rozebrać Mówiłem do niej czule ale nie działa Dobrało udało mi się... chociaż dalej nie wiem kto w naszych czasach produkuje samochód bez składanej tylnej kanapy ;/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm... ale chyba jest jakiś zamiennik No dobra to już wiem, że kabel 80 zł Ale jakie oprogramowanie do tego polecacie? Kupić jakieś tanie na allegro, czy poszukać(przecież tak niemożna co ja w ogóle pisze ) z licencja torrent albo rapidshare?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może być legalny, bo i tak muszę kupić kabel A wiem, że przydałby mi się w domu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie, nie mogę znaleźć, a wiem, że tutaj nie są naliczane posty Dobra znalazłem, ale jestem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, jakiego VAG kupić? Żeby był dobry no i cena za niego mnie nie zjadła? Mam już dość płacenia po 50 zł za podpięcie.... Ktoś może polecić mi coś sensownego?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ciepło się zrobiło, to Tarnów i Brzesko przymiera