Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. tak to mniej węcej jedzie 240ps w b6
  2. 250km w 1.9tdi to jak pisał klasyk "golenie brzytwą ci.. jeden fałszywy ruch i ..."
  3. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podróbek pełno
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Beru lub NGK albo BOsch ale podróbek wiele...
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łukasz może łożysko podpory wału ma luz i stąd te drgania ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ---------- tak jam zaczął bo począłeś bezcześcić moją OOOO ale te fele na srebrne auto chyba nie pasują http://images33.fotosik.pl/557/6b143d332bec036cmed.jpg Na czarno je dać i będzie Planowałem je kupić... chyba tak zrobie- plastidipem A masz już rotory? Bo to nie Twoja furka przecież, nie ma czarnych klamków dokładnie to nie moja OOOO ale bardzo podobna
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    fanka audi
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poszło będzie pan zadowolony,nie wspomne ile grosza zaoszczędzisz ...na mody:evil2:
  8. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie znam strony ale jeżdżę tam od lat,cena przystępna,lokalizacja super
  9. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam namiar na domek przy krupówkach
  10. z rezystorami metalowymi trzeba na prawdę uważać,kolega miał w tylnych lampach a4 b5 ledowych i o mały włos fury nie zhajczył...
  11. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak jam zaczął bo począłeś bezcześcić moją OOOO ale te fele na srebrne auto chyba nie pasują http://images33.fotosik.pl/557/6b143d332bec036cmed.jpg Na czarno je dać i będzie Planowałem je kupić... chyba tak zrobie- plastidipem A masz już rotory? Bo to nie Twoja furka przecież, nie ma czarnych klamków już nie ma bo to wiochą zajeżdżało mi łokrutnie
  12. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak jam zaczął bo począłeś bezcześcić moją OOOO ale te fele na srebrne auto chyba nie pasują http://images33.fotosik.pl/557/6b143d332bec036cmed.jpg Na czarno je dać i będzie Planowałem je kupić... chyba tak zrobie- plastidipem
  13. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Puma gonisz fure przez te fele? przecież ładne są
  14. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak jam zaczął bo począłeś bezcześcić moją OOOO ale te fele na srebrne auto chyba nie pasują
  15. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    albo na różowo ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- widzę że felgi nie dają ci spokoju ja chyba jako jedyny napisałem że założysz na auto i się zobaczy...stanąłem murem za tobą
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    luzik Panie "jeden lubi ogórki,drugi ogrodnika córki"
  17. wiem ja podałem przykładowe,chodzi mi że nie metalowe,fakt u mnie "oszukują" żarówkę 21W bo mam je z tyłu
  18. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja pokazuje sposób jak można tanim kosztem problem rozwiązać każdy sam decyduje co i jak...równie dobrze można sieknąc plastidipem z resztą twoje fele też sporej grupie nie przypadły do gustu
  19. oj joj Panie na pewno nie osiąga dużej temperatury bo mam już je 2 lata,wpięty jest w całą wiązke,nawet na początku z ciekawości zaglądałem do lamp czy nic się nie przypala
  20. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    znam ten ból dlatego ja zrobiłem tak; - u mnie w rogach na listwie była masakra małe purchle i w ogóle zmatowiała cała ale folia pięknie pokryła
  21. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co się stało z twoją listwą,zlazł chrom?
  22. ja mam porcelanowe i są tańsze i się nie grzeją tego typu REZYSTOR 5W 150 ohm 5% - Sklep ELKOM-SERWIS
  23. wykres z v techu jest w większości taki sam strzał do 2000rpm a potem leeeeci na łeb na szyje
  24. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    upload ---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- Reflektor przeciwmgłowy - halogen TYC: Audi A4 (8E2, B6) (2000.11 - 2004.12) S4 quattro 344KM | Sklep iParts.pl
  25. u mnie jest 390Nm przy 2000rpm i nic nie wibruje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.