Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. są gify, są ...smutna prawda ładnie się teraz każdy smuci kto miał około 145-150ps w serii
  2. standard jest chyba raczej jak w serii jest 145-150ps że o niutonie nie wspomne z 315 na 378 przyrost jest konkretny
  3. seria taka sobie ale po zabiegu masakra,jak się jeździ koksu ładnie doszło
  4. "Ciptuning" jaki nowy trend w modach silnika?
  5. zdrowo wyszło
  6. daniels odpowiedział(a) na lukasz1813 temat w 1.9TDI
    ja EGR u siebie "przerobiłem" wywaliłem całe bebechy zostawiłem tylko klape gaszenia reszte zaspawałem,nowe gumki i zero wycieków
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mówiłem że na aucie będzie...koxik
  8. spokojne sumienie A pozatym jesli samochód jeśli masz taki jak w profilu to pompowtryski Ci podziękują chyba raczej wałek padnie
  9. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak się kaszle:decayed: To mam sprawę do Ciebie:whistling: No to dawaj na PW albo tutaj Pany, gdzie trafiały się pompki AL? Jaki jest prawdopodobieństwo, że w AVF 2004 będą takie? Idzie to jakoś sprawdzić po vinie w domowych warunkach czy trzeba zajrzeć pod dekiel? Jeżeli były by takie pompki w bardzo dobrym stanie to przełożenie ich bez programu da coś na plus? po VINie sprawdzisz,prawdopodobieństwo że takowe masz w AVF znikome,były w kazdej ibizie ASZ ARL BPX
  10. na forum jest kilka osób które chwali sobie BRD osobiście odradzam za dużo jest egzemplarzy póżno wstających
  11. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiecie może czy ringi w zegarach b6 są demontowalne?
  12. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ok,muszę go odśnieżyć
  13. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    idę powiedzieć żonie niech kanapki robi...goście jadą
  14. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podkarpacie,bez navi może być ciężko by the way fajną ktoś dzisiaj furke zaprezentował [b6 avf] avant 1,9 tdi
  15. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za ten pomysł dostajesz nobla:decayed: to kiedy zapraszam,choćby już...
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no właśnie jest dobrze browar już mam
  17. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie co potrzebuje żeby wykonać spryskiwacze reflektorów? na pewno spryski,pompke wyskokiego ciśnienia,jakieś przekaźniki?
  18. czasami z 6 redukcja na 3 i sandał w podłodze,ja nie widze jeszcze górki ale a4 już czuje :decayed:
  19. wyprzedzać się da bez problemu
  20. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.audizine.com/gallery/data/500/IMG_23141.jpg
  21. ja bym się na twoim miejscu nie skupiał na przebiegu masz silnik w zajebistej kondycji i to się liczy
  22. kreski jak malowane,motorek w stanie idealnym
  23. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    4.2L akcyza wyjdzie piękna ale auto
  24. masa b6 zabija osiągi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.