Treść opublikowana przez daniels
-
AWX.............R-Performance............:D
są gify, są ...smutna prawda ładnie się teraz każdy smuci kto miał około 145-150ps w serii
-
AWX.............R-Performance............:D
a u mnie 152Ps
-
AWX.............R-Performance............:D
standard jest chyba raczej jak w serii jest 145-150ps że o niutonie nie wspomne z 315 na 378 przyrost jest konkretny
-
AWX.............R-Performance............:D
seria taka sobie ale po zabiegu masakra,jak się jeździ koksu ładnie doszło
-
Ciptuning - co o nim myślicie? Czy warto?
"Ciptuning" jaki nowy trend w modach silnika?
-
A3 ASZ by Spanky.
zdrowo wyszło
-
Cieknący zawór EGR
ja EGR u siebie "przerobiłem" wywaliłem całe bebechy zostawiłem tylko klape gaszenia reszte zaspawałem,nowe gumki i zero wycieków
-
B6 DIVISION
mówiłem że na aucie będzie...koxik
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
spokojne sumienie A pozatym jesli samochód jeśli masz taki jak w profilu to pompowtryski Ci podziękują chyba raczej wałek padnie
-
B6 DIVISION
Tak się kaszle:decayed: To mam sprawę do Ciebie:whistling: No to dawaj na PW albo tutaj Pany, gdzie trafiały się pompki AL? Jaki jest prawdopodobieństwo, że w AVF 2004 będą takie? Idzie to jakoś sprawdzić po vinie w domowych warunkach czy trzeba zajrzeć pod dekiel? Jeżeli były by takie pompki w bardzo dobrym stanie to przełożenie ich bez programu da coś na plus? po VINie sprawdzisz,prawdopodobieństwo że takowe masz w AVF znikome,były w kazdej ibizie ASZ ARL BPX
-
Awx 1,9 TDI Projekt BiTurbo + Q
na forum jest kilka osób które chwali sobie BRD osobiście odradzam za dużo jest egzemplarzy póżno wstających
-
B6 DIVISION
wiecie może czy ringi w zegarach b6 są demontowalne?
-
B6 DIVISION
ok,muszę go odśnieżyć
-
B6 DIVISION
idę powiedzieć żonie niech kanapki robi...goście jadą
-
B6 DIVISION
podkarpacie,bez navi może być ciężko by the way fajną ktoś dzisiaj furke zaprezentował [b6 avf] avant 1,9 tdi
-
B6 DIVISION
za ten pomysł dostajesz nobla:decayed: to kiedy zapraszam,choćby już...
-
B6 DIVISION
no właśnie jest dobrze browar już mam
-
B6 DIVISION
panowie co potrzebuje żeby wykonać spryskiwacze reflektorów? na pewno spryski,pompke wyskokiego ciśnienia,jakieś przekaźniki?
-
Awx 1,9 TDI Projekt BiTurbo + Q
czasami z 6 redukcja na 3 i sandał w podłodze,ja nie widze jeszcze górki ale a4 już czuje :decayed:
-
Awx 1,9 TDI Projekt BiTurbo + Q
wyprzedzać się da bez problemu
-
B6 DIVISION
http://www.audizine.com/gallery/data/500/IMG_23141.jpg
-
Wykres po modyfikacjach B6 AWX
ja bym się na twoim miejscu nie skupiał na przebiegu masz silnik w zajebistej kondycji i to się liczy
-
Wykres po modyfikacjach B6 AWX
kreski jak malowane,motorek w stanie idealnym
-
B6 DIVISION
4.2L akcyza wyjdzie piękna ale auto
-
Awx 1,9 TDI Projekt BiTurbo + Q
masa b6 zabija osiągi