Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. w b6 wejdą na bank 8.5x18 ET29 kolega Mikaszi ma felgi o tych parametrach i nic mu nie wystaje ---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ---------- tu masz wątek jego a4 http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-niebieski-bandyta-uk-work-in-progressss-228638/
  2. pocas jaką masz średnicę końcówek wydechu?
  3. :polew::polew:
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    s4 ma więcej miejsca od serii
  5. Nikon jeśli chodzi o serie amatorską jest składany w tajlandii ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- jeśli chodzi o lampy to SB900 i SB910 to te same lampy jedyn różnica to w sb910 Nikon wprowadził poważne zmiany polegające na zmianie przycisków
  6. daniels odpowiedział(a) na rocco26l temat w 1.9TDI
    kupno nowego egra to delikatnie mówiąc dziwny pomysł,przecież można zaspawać górę i dół EGR założyć nowe uszczelki i zapomnieć na zawsze o tym syfostwie,auto oddycha wówczas czystym tlenem ogr to chory pomysł pseudoekologów
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bardzo dobrze 5 cienkich warstw i daje radę ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Fr0styyy zapodałeś moduł do świateł dziennych?
  8. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak LY7W
  9. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    znaczek plasti,chrum mam tylko wokół szyb
  10. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    serio bo pan handlarz nie bardzo czaił co posiada
  11. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cena czego? za tylny zderzak dałem 220zł to chyba dobra cena
  12. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    te końcówki to black line ale coś małe sie mi widzą
  13. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie czy to ori spoiler na klapie?
  14. dobrą alternatywą RX100 jest Nikon P330 i jest ciut tańszy
  15. Mam ten aparat i przyznaję że z ceną przegięli ale zdjęcia robi piękne. Rozmycia wychodzą naprawdę fajne i ma dużo ciekawych funkcji + tryb full manualny. Takie poręczne maleństwo doganiające lustrzanki. a jak cropy wychodzą z niego ,zapodaj jakieś fotki
  16. czyli się jednak da
  17. nic się nie dzieje złego,oczywiście część osób uważa że w zimie się auto wolniej nagrzewa-ja nie zauważyłem takiej przypadłości,zaślepisz to silnik zacznie oddychać czystym tlenem,ja nie tylko zaślepiłem ale ogólnie wyciąłem "bebechy" i zaspawałem górę i dół,dolot jest bardziej drożny zostawiłem jedynie klapę gaszenia
  18. ostatnio miałem w rękach Sony RX100 super sprzęt ale cena
  19. No mnie się nie podoba. Ktoś Ci folie ze znaczka OOOO zajumał? ktoś na blachach Stargardzkich ---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- uchowaj boże, S4 to S4
  20. 17" z tym wzorem raczej nie istnieją
  21. to może inaczej puść fotki które fele robią szał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.