Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie mój szyberdach zaczął żyć własnym życiem,podczas jazdy sam się otwiera i zamyka? co może być przyczyną?
  2. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    są też takie głosy: "Coś mi nie gra... a pamiętam, ba! - byłem pasażerem paru kolejnych sztuk 126p. Klapa (bo nie maska) silnika ma już "nowszy" kształt nacięć wlotów powietrza. Jeśli jest to rocznik '79 - to brakuje jednego, wąskiego rzędu nacięć, na zewnątrz. Tak samo z emblematem "Licencja FIAT" -- tylko pierwsze lata produkcji - taki miały umieszczany, w roku 1977 była to wielka rzadkość - RARYTAS! Powiew zachodu. Jedynie wersje eksportowe je miały. W 1978 zaprzestano ich umieszczania zupełnie. Pamiątką po tym znaczku były przez następnych parę lat (2-3) - gustowne gumowe zaślepki w tym miejscu. Moim zdaniem - to nie jest żaden CUDOWNIE ZAPOMNIANY egzemplarz ale, po prostu -- tzw. "składak". Dobrze przybunkrowany w garażu przez jakiegoś zaradnego człowieka. Auto ma elementy z różnych lat produkcji cool story on Bardzo wielu ludzi - w tych (też i moich!) czasach, mając "dojścia" - po kolei kupowało; karoserię, silnik, elementy zawieszenia, skrzynię, most itd itd itd - po znajomych hurtowniach by w Polmozbycie na fuchę - robić po kawałku swój wymarzony samochód. Normalną drogą nie było przecież sposobu - by samochód nabyć. Chyba, że mając w pip kasiory -- szło się albo do Pewexu albo na giełdę i płaciło x10..." zassane z forum ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- 120 400 zł :shock3:
  3. to u mnie jest totalna cisza,bez kata,z fmicem ale wydech u mnie jest od 3.0tdi
  4. cabanmat ciekawe info zapodałeś
  5. mnie osobiście ciekawi fakt,że 34lata w garażu raczej nieogrzewanym i nie bardzo widać korozję
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zrobił interes życia
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a spadkobierca majątku oddsprzedał malcika za 13tysi,ciekawie co teraz czuje jak widzi aukcje :facepalm:
  8. no właśnie teżż słyszałem że spadkobierca majątku oddsprzedał malcika za 13tysi,ciekawie co teraz czuje jak widzi aukcje
  9. bez kata wszystko jest prawie na plus-tylko jedna rzecz jesst denerwująca:za***iście gryzące spaliny
  10. ciekawe za ile go koleś kupił który go wystawił???
  11. tylko nie sprzedawaj niebawem...muszę najpierw swoją pognać jak by coś..
  12. 130-150tysiaków jest realne
  13. grubo,jednym słowem...
  14. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ktoś grubo idzie
  15. u mnie w stw za 500zł byś pomalował spokojnie,nawet ładnie
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pęknie 100tysi jak nic
  17. jest 94tysie, Mikiciuk pewnie zadowolony
  18. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    FIAT 126p 1979r FABRYCZNIE NOWY! ! ! 101KM. Maluch (3267412169) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 94tysie
  19. a ja pęknie 100tysi? wszystko jest możliwe ale to już by było chore
  20. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak cudem dojdzie do 100tysi-to już bym miał mieszane uczucia że ktoś kiedykolwiek da za niego więcej kiedyś na allegro poszedł MB 126 SEC z przebiegiem 50tysi za 92tysiące i to przynajmiej jest samochód a nie samochodopodobne jak malcik,swoją drogą to Mikiciuk nakręcił sporą część Polski na takie "zabytki" zobaczcie po ile chodzą kredensy czy syrenki
  21. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    stan maluszka wiadomo fabryka,ale ponad 70tysi pozostawie bez komentarza
  22. z całym szacunkiem dla polskiej motoryzacji i stanu tego maluszka-ponad 70.000tys. to przegięcie
  23. to gratuluje gustu,o gustach w sumie się nie dyskutuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.