Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mój kolega chciał mieć jak ori to daliśmy u niego tylko jedną podkładę od spodu EGRa czyli między EGRa a tą rurkę metalową
  2. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pójdą pójdą każdy towar ma swojego kupca
  3. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no były tylko Łukasza DTM TO 57,1 czyli b6 i b7 oblatuje,chodzi zapewne o sprzedaż tych fel i o to pytał Łukasza kupujący ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- Łukasz czyżby te fele chodziły ci po głowie?
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u nas piasta ma 57,1mm a b8 66,6mm ------------------- także w tą strone nie nada
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do b6 jak kogoś wpuszczam to sprawdzam stan paznokci dlatego wnętrze u mnie jest niczym w nowym aucie wracając do EGRa kolego aleksbend jeśli nie chcesz spawać możesz po prostu zaślepić wężyk ten który masz na samej górze EGRa lub zastosować takie zaślepki Oryginalna zaślepka zaworu EGR 1.9TDi VW Audi (3235500320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wycierały się ale mniej
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wymień uszczelki przód tył i zaślep żłoba,można też zaspawać góre i dół zostawiając tylko klape gaszenia-zero pocenia po takim zabiegu
  8. 800km to rzut beretem masz ...
  9. Avusy III idealnie siedzą na B6
  10. z seryjnego awx/avf to trochę gwizdu usłyszysz bez kata,zwłaszcza na zewnątrz
  11. przetestuj motula,konsumpcja oleju raczej spadnie i poprawi się na pewno kultura pracy
  12. Artur82 piękna ta twoja lala
  13. gdybyś robił okolice 200ps to wówczas wywalaj ale do samego programu bym nie ruszał
  14. rs4 bardzo ładne felgi...s4 także klasyczny ładny wzór
  15. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    prawie prawie --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ jeszcze myślę o tym tjuningowym jakże wypasionym zderzaku ZDERZAK TYLNY AUDI A4 B6 "SHADOW" : S-TUNING E-SHOP : spojlery, dokładki zderzaka, tuning samochodowy :polew::polew::polew:
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wkleił chroma nakładanego na rant,zrobiłem kiedyś taki patent w audi b4 ale to było w 2006roku masakra
  17. ceny kosmiczne mimo wszystko
  18. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moze to do dodatkowego gajgerka Mam znajomka co do AWX chce załozyć miałem takie coś i wróciłem do EGR,zdjąłem "denko" od EGRa wywaliłem bebechy,zaspawałem górę i dół-dzięki temu EGR jest bardziej "drożny" i została klapa gaszenia a to najważniejsze zero telepania przy gaszeniu
  19. w 2009roku były wadliwe skrzynie,mojemu koledze padła po 30tys auto nówka z salonu a4 b8,wibracje na kierze miał między 80-100km nie było mądrego wymienił całą zawieche,poduszki,parenaście razy wyważał koła i dopiero mechanik z serwisu go naprowadził co jest grane
  20. ano ma się tak że to "trochę" pomaga ale nie niweluje problemu ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- zrozumiałe jest że jeśli po dokładnym wyważeniu problem ustał-to była to kwestia niedoważenia
  21. panowie zaczerpnięte z innego form: "MAM TEN SAM PROBLEM CO WY PRZY 120 KM MOCNE WIBRACJE KOLA WYWARZYLEM ZMIENIELEM FELGI I OPONY NA DRUGIE TEN SAM OBJAW JAK PRZED WYMIANA ,TARCZE PRZETACZANE DALEJ TO SAMO ,CZEKA MNIE TERAZ WYMIANA POLOS LUB PRZEGOBOW WEWNETRZNYCH I OSKI PRZECHODZACEJ PRZEZ SKRZYNIE ,JESLI TO NIE POMORZE TO WADE MA SKRZYNIA MAM MULTITRONIKA WIEM ZE W MANUALACH TO JEST WADA I JEST SKRZYNIA DO WYMIANY KOLEGA MA WRSZTAT I DWIE JUZ WYMIENIAL NIE WIEM JAK TO SIE MA DO MULTI MOJ TEL 501189238" i na kilku forach wyczytałem że w a4 b8 są wadliwe skrzynie biegów i one powodują wibracje
  22. daniels odpowiedział(a) na Booster temat w Audi A4 B7
    GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar masz po 151zł i bez problemu 2szt ci wyślą
  23. zoba na jego fotki spoko to wygląda,nawet go pytałem czy obciera i nie obciera a ma założony gwint

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.