Treść opublikowana przez daniels
-
B6 DIVISION
mój kolega chciał mieć jak ori to daliśmy u niego tylko jedną podkładę od spodu EGRa czyli między EGRa a tą rurkę metalową
-
B6 DIVISION
pójdą pójdą każdy towar ma swojego kupca
-
B6 DIVISION
no były tylko Łukasza DTM TO 57,1 czyli b6 i b7 oblatuje,chodzi zapewne o sprzedaż tych fel i o to pytał Łukasza kupujący ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- Łukasz czyżby te fele chodziły ci po głowie?
-
Felgi do AUDI A4 B6 1.9tdi 130km 18" czy 19"
wg mnie 18" w polsce to maxx
-
B6 DIVISION
u nas piasta ma 57,1mm a b8 66,6mm ------------------- także w tą strone nie nada
-
B6 DIVISION
do b6 jak kogoś wpuszczam to sprawdzam stan paznokci dlatego wnętrze u mnie jest niczym w nowym aucie wracając do EGRa kolego aleksbend jeśli nie chcesz spawać możesz po prostu zaślepić wężyk ten który masz na samej górze EGRa lub zastosować takie zaślepki Oryginalna zaślepka zaworu EGR 1.9TDi VW Audi (3235500320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
B6 DIVISION
wycierały się ale mniej
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
profi robota Krisu
-
B6 DIVISION
wymień uszczelki przód tył i zaślep żłoba,można też zaspawać góre i dół zostawiając tylko klape gaszenia-zero pocenia po takim zabiegu
-
Moje auto - temat sie rozwija
800km to rzut beretem masz ...
-
[B6 AVF] Full s line juz na avusie, full elektrikos fotele str 5
Avusy III idealnie siedzą na B6
-
Czy usunąć katalizator z A4 B6 1.8T przed podnoszeniem mocy?
z seryjnego awx/avf to trochę gwizdu usłyszysz bez kata,zwłaszcza na zewnątrz
-
czy warto zmienić producenta oleju?
przetestuj motula,konsumpcja oleju raczej spadnie i poprawi się na pewno kultura pracy
-
[B6 AWX] Work in progress...
Artur82 piękna ta twoja lala
-
Czy usunąć katalizator z A4 B6 1.8T przed podnoszeniem mocy?
gdybyś robił okolice 200ps to wówczas wywalaj ale do samego programu bym nie ruszał
-
[B6 AVF] Full s line juz na avusie, full elektrikos fotele str 5
rs4 bardzo ładne felgi...s4 także klasyczny ładny wzór
-
B6 DIVISION
prawie prawie --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ jeszcze myślę o tym tjuningowym jakże wypasionym zderzaku ZDERZAK TYLNY AUDI A4 B6 "SHADOW" : S-TUNING E-SHOP : spojlery, dokładki zderzaka, tuning samochodowy :polew::polew::polew:
-
B6 DIVISION
wkleił chroma nakładanego na rant,zrobiłem kiedyś taki patent w audi b4 ale to było w 2006roku masakra
-
Jaki wosk ? od A do Z
ceny kosmiczne mimo wszystko
-
B6 DIVISION
Moze to do dodatkowego gajgerka Mam znajomka co do AWX chce załozyć miałem takie coś i wróciłem do EGR,zdjąłem "denko" od EGRa wywaliłem bebechy,zaspawałem górę i dół-dzięki temu EGR jest bardziej "drożny" i została klapa gaszenia a to najważniejsze zero telepania przy gaszeniu
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
w 2009roku były wadliwe skrzynie,mojemu koledze padła po 30tys auto nówka z salonu a4 b8,wibracje na kierze miał między 80-100km nie było mądrego wymienił całą zawieche,poduszki,parenaście razy wyważał koła i dopiero mechanik z serwisu go naprowadził co jest grane
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
ano ma się tak że to "trochę" pomaga ale nie niweluje problemu ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- zrozumiałe jest że jeśli po dokładnym wyważeniu problem ustał-to była to kwestia niedoważenia
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
panowie zaczerpnięte z innego form: "MAM TEN SAM PROBLEM CO WY PRZY 120 KM MOCNE WIBRACJE KOLA WYWARZYLEM ZMIENIELEM FELGI I OPONY NA DRUGIE TEN SAM OBJAW JAK PRZED WYMIANA ,TARCZE PRZETACZANE DALEJ TO SAMO ,CZEKA MNIE TERAZ WYMIANA POLOS LUB PRZEGOBOW WEWNETRZNYCH I OSKI PRZECHODZACEJ PRZEZ SKRZYNIE ,JESLI TO NIE POMORZE TO WADE MA SKRZYNIA MAM MULTITRONIKA WIEM ZE W MANUALACH TO JEST WADA I JEST SKRZYNIA DO WYMIANY KOLEGA MA WRSZTAT I DWIE JUZ WYMIENIAL NIE WIEM JAK TO SIE MA DO MULTI MOJ TEL 501189238" i na kilku forach wyczytałem że w a4 b8 są wadliwe skrzynie biegów i one powodują wibracje
-
blaszki zacisków audi S4
GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar masz po 151zł i bez problemu 2szt ci wyślą
-
Felgi AUDI A5 do A4 B7
zoba na jego fotki spoko to wygląda,nawet go pytałem czy obciera i nie obciera a ma założony gwint