Treść opublikowana przez daniels
-
B6 DIVISION
miki S4 ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- właśnie raczej nie wlizie
-
B6 DIVISION
to wlezie do b6? przy laczkach 235/40r18?
-
AWX.............R-Performance............:D
a niutków?
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
ja tak mam :whistling:
-
prosze o opinie zderzak do a4 b6
widziałem s4 zapodałeś przód
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
konkretna b6
-
prosze o opinie zderzak do a4 b6
raczej ABT
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tak kolego.... Lejesz full i zlewasz go po 8-10tyś km. Później już normalnie po 15tyś km. A zlewasz tylko dlatego bo półsyntetyk zostawił po sobie zapewne trochę syfu a pełny syntetyk ma właściwości czyszczące. Po prostu szybciej sie "zanieczyści" gdy zacznie czyścić brudy po półsyntetyku Nie zapomnij o nowym filtrze oleju Jak masz 1.9TDI z 2002r to Motul 5W40 Specific albo X-Clen i fruu a jak mam 1.9tdi z 2003r lub 2004r??????---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- piszesz że motul "szybciej dociera w zakamarki." jak to sprawdziłeś?
-
B6 DIVISION
panowie może poniewiera się komus gała zmiAnay biegów RS4 B7
-
Widzial ktos cos takiego?
to jest za***iste......pod remize
-
B6 DIVISION
eeeee dobre to jest no raczej
-
B6 DIVISION
Trening pośladków Russian Style - YouTube
-
B6 DIVISION
Szarpałbym jak...dzika kuna Reksia w porzeczkach chyba jak Reksio dziką kunę Szarpałby jak Pawlak siano
-
B6 DIVISION
Szarpałbym jak...dzika kuna Reksia w porzeczkach
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
pociągasz do siebie i schodzo schodzi w ten sposób górna,dolna ni choo...ya- B6 DIVISION
roboty jest troche,gałki200zł- Widzial ktos cos takiego?
- B6 DIVISION
panowie będę miał do pognania RNS ze swojej b6,stan igła,gałki z nowej wersji chrom,polskie menu,zero rys dosłownie nówka i pytanie:ile mogę za to przytulić- B6 DIVISION
myślę że sprawa szybko się wyjaśni,za długo Patryk siedzi tu na forum żeby takie walce tyrać- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
a ja polecam RX100 można się grubo zdziwić co potrafi kompakt- B6 DIVISION
poszukaj mi jakieś ladne valeo wręcz nowe valeo nie robi halogenów dla A4 B6 robi- B6 DIVISION
petexy mam 4 lata-nadal jak nowe- B6 DIVISION
Prawdopodbnie styki zaśniedziałe w tym przełączniku, u mnie było podobnie, ściągnąłem lampke i poczyściłem wszystko, przy składaniu psiknąłem czymś do styków i jak narazie spokój. znalazłem taki opis,że ta blaszka miesza w temacie :: a4mods.com :: - The Premiere Audi A4 Modification Guide and Pictures Library- B6 DIVISION
- B6 DIVISION