Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. mechanik starszej daty-jak zalał płukankę do poloneza to na pewno jajca były niezłe
  2. a za ile drugą?
  3. będzie grubo poniżej 7s jakieś 6.8s
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bo kratki powinny być grafitowe ale na bank S4 zakupiłeś
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wydaje mi się że ten co kupiłeś jest pryśnięty na czarno
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    S4, nie było górnego grilla s line
  7. ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- ewentualnie popatrz na markę Orient
  8. TOTALNA bzdura, po co sie wypowiadasz jak nie masz o tym pojecia... Oryginalne firmy Tuningowe maja te same lub podobne mocowania jak ori OOOO jakosc rowniez Jak sa to tylko dokladki na zderzak lub tylna klape to wiadomo, ze na klej badz makumbe, bez sruby tak samo jak ori... bo inaczej jak ? Osoba, ktora nie chce miec np. OOOO jak miliony innych, oraz nie do konca pasuje jej wyglad fabryczny decyduje sie na zmiany pod swoje widzi... dotyczy to nie tylko samochodu, motoru, roweru... itd. Co do elementow stylizacji wazne aby nie "oszczedzac" kupujac tansze zamienniki z laminatu bo wiadomo jaki bedzie efekt Mam 2 rozne zderzaki Riegera dla B6 a mocowanie w obu przypadkach wyglada tak jak ori... bez zadnego kleju itp. http://s12.postimg.org/53ogyuu4p/090620127357.jpg http://s9.postimg.org/8v9urtycb/090620127358.jpg http://s17.postimg.org/s7zn9dc8b/090620127356.jpg http://s22.postimg.org/8n6wtwhn1/090620127353.jpg http://s24.postimg.org/j16v7xh0h/090620127352.jpg Rieger model RS4 http://i43.tinypic.com/9sh5xz.jpg ps. Tak ogolnie od 3 lat na forum nidy nie pytalem i nigdy nie zapytam co mam ubrac na siebie, czy wypada ... co ludzie powiedza czy sie bedzie im podobalo i jaka jest statystyka :polew: sorry ale nie wydaje pieniedzy i nie zyje pod dyktando innych mam wlasny styl, gust i zdanie Jak mam chcice na S4 to bede mial S4 jak na S-line to S-line itd. Co kto lubi no chyba, ze ktos nie wie co mu sie podoba to co innego :rose: to prawda, niektórzy zachowują się jak bezjajowcy ,tacy ludzie nie mają koncepcji na auto i radzą się 100 głów,ja chciałem S4 body i jest ale jak słysze że zderzak przód s line b6 jest ładniejszy od S4 no cóż...
  9. piękna ta b7,wygląd,silnik,moc,kolor
  10. ładna b7 i kolor bardzo się mi widzi :wink:
  11. kolor i jak i fura miazga
  12. degustatorzy
  13. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki Artur
  14. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nawigacja navi Audi Navigation PLUS Audi A3 8P RNS (3219527090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pytanko jak mam teraz RNS E to navi o tych numerach z aukcji pasuje P&P po za panelem oczywiście?
  15. zderzak z esy na tył obowiązkowo-kolor super-projekt mega
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    te silniki lubią olej....konsumować w dużych ilościach
  17. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    5w40 ma sie rozumieć
  18. fajny mesio-super stan,mam sentyment kiedyś miałem 126 2.6 87r piękna maszyna była
  19. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    CAN BUS W5W W3W T10 2x SMD 5050 Led BMW Mercedes (3214379296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam dokładnie 3 lata już :whistling::whistling:
  20. daniels odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    to się w sumie zgadza:nisko i szeroko-ot cała impreza
  21. daniels odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    kris-krzysztof toż to seryjne auta na glebie i nic po za tym tak jak piszesz
  22. twoja jest lżejsza 240ps i raczej ścigniesz Piotrka,stosunek mocy do masy jest istotny
  23. ważyłem ale tu w klubie wszyscy straszą Piotrek98igo że to najszybsza furmanka spośród b5
  24. by the way a3 masz zajebiaszcze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.