Treść opublikowana przez daniels
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
mechanik starszej daty-jak zalał płukankę do poloneza to na pewno jajca były niezłe
-
Zapaszki do auta
a za ile drugą?
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
już jest 62.300zł
-
Audi A4 b7 2.0Tq by CompSport
będzie grubo poniżej 7s jakieś 6.8s
-
B6 DIVISION
bo kratki powinny być grafitowe ale na bank S4 zakupiłeś
-
B6 DIVISION
wydaje mi się że ten co kupiłeś jest pryśnięty na czarno
-
B6 DIVISION
S4, nie było górnego grilla s line
-
Jaki zegarek dla mężczyzny ?
---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- ewentualnie popatrz na markę Orient
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
TOTALNA bzdura, po co sie wypowiadasz jak nie masz o tym pojecia... Oryginalne firmy Tuningowe maja te same lub podobne mocowania jak ori OOOO jakosc rowniez Jak sa to tylko dokladki na zderzak lub tylna klape to wiadomo, ze na klej badz makumbe, bez sruby tak samo jak ori... bo inaczej jak ? Osoba, ktora nie chce miec np. OOOO jak miliony innych, oraz nie do konca pasuje jej wyglad fabryczny decyduje sie na zmiany pod swoje widzi... dotyczy to nie tylko samochodu, motoru, roweru... itd. Co do elementow stylizacji wazne aby nie "oszczedzac" kupujac tansze zamienniki z laminatu bo wiadomo jaki bedzie efekt Mam 2 rozne zderzaki Riegera dla B6 a mocowanie w obu przypadkach wyglada tak jak ori... bez zadnego kleju itp. http://s12.postimg.org/53ogyuu4p/090620127357.jpg http://s9.postimg.org/8v9urtycb/090620127358.jpg http://s17.postimg.org/s7zn9dc8b/090620127356.jpg http://s22.postimg.org/8n6wtwhn1/090620127353.jpg http://s24.postimg.org/j16v7xh0h/090620127352.jpg Rieger model RS4 http://i43.tinypic.com/9sh5xz.jpg ps. Tak ogolnie od 3 lat na forum nidy nie pytalem i nigdy nie zapytam co mam ubrac na siebie, czy wypada ... co ludzie powiedza czy sie bedzie im podobalo i jaka jest statystyka :polew: sorry ale nie wydaje pieniedzy i nie zyje pod dyktando innych mam wlasny styl, gust i zdanie Jak mam chcice na S4 to bede mial S4 jak na S-line to S-line itd. Co kto lubi no chyba, ze ktos nie wie co mu sie podoba to co innego :rose: to prawda, niektórzy zachowują się jak bezjajowcy ,tacy ludzie nie mają koncepcji na auto i radzą się 100 głów,ja chciałem S4 body i jest ale jak słysze że zderzak przód s line b6 jest ładniejszy od S4 no cóż...
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
piękna ta b7,wygląd,silnik,moc,kolor
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
ładna b7 i kolor bardzo się mi widzi :wink:
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
kolor i jak i fura miazga
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
degustatorzy
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
nawigacja navi Audi Navigation PLUS Audi A3 8P RNS (3219527090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pytanko jak mam teraz RNS E to navi o tych numerach z aukcji pasuje P&P po za panelem oczywiście?
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
zderzak z esy na tył obowiązkowo-kolor super-projekt mega
-
B6 DIVISION
te silniki lubią olej....konsumować w dużych ilościach
-
B6 DIVISION
5w40 ma sie rozumieć
-
Miećka wersja economy - ale ze smaczkiem
fajny mesio-super stan,mam sentyment kiedyś miałem 126 2.6 87r piękna maszyna była
-
B6 DIVISION
CAN BUS W5W W3W T10 2x SMD 5050 Led BMW Mercedes (3214379296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam dokładnie 3 lata już :whistling::whistling:
-
A4 B6 by P-U-M-A
to się w sumie zgadza:nisko i szeroko-ot cała impreza
-
A4 B6 by P-U-M-A
kris-krzysztof toż to seryjne auta na glebie i nic po za tym tak jak piszesz
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
twoja jest lżejsza 240ps i raczej ścigniesz Piotrka,stosunek mocy do masy jest istotny
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
ważyłem ale tu w klubie wszyscy straszą Piotrek98igo że to najszybsza furmanka spośród b5
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
by the way a3 masz zajebiaszcze