Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. będzie,będzie kolega ma i jest koxte fele na prawdę wymiataja
  2. 19" cali na yebayu masz full ceny od 2500zł ale 18" jak na lekarstwo
  3. ja na taśmie 3M jeżdziłem 2lata,taśma firmy Boll ale ori spoler ma 3 śruby w oryginale i dodatkowo taśmę faktem jest że na klej do szyb to już będzie trzymało na amen
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to grubo
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ma jaja
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mateo dawaj foto
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie może jakieś fotki-z modami żeber
  8. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a zdjęcia kotów można wrzucać?
  9. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mój jak miał to też lizał
  10. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mikaszi odnośnie listewek ja bym malował-na twoim miejscu odnośnie twoich kół nic nie obciera? zawias masz 1BE?
  11. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to załuż 19" i profil opony 45 proszę cię ,te fele z A5 to 8.5 18" ET29?
  12. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    19" mnie przeraża
  13. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moim skromnym zdaniem ciut za duże te ledy-chodzi o ich wysokość do tej konkretnej lampy,ale to moje zdanie --------- panowie jakiś namiar na takie repliki od lambo 18" na yebayu 19" od groma http://s11.postimg.org/hkmb2m4z3/fela_ki.jpg Te Lambo na b6 wyglada mega dobrze:wink: też tak myślę :decayed:ale 18" brak
  14. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moim skromnym zdaniem ciut za duże te ledy-chodzi o ich wysokość do tej konkretnej lampy,ale to moje zdanie --------- panowie jakiś namiar na takie repliki od lambo 18" na yebayu 19" od groma
  15. jak dobrze rozumuje to spolerowałeś homologacje z p/mgielnego?
  16. jak wam się widzą takie fele na a4 b6 ,tylko problem jest ze zdobyciem 18"
  17. myślę żę tak bo jak miałem śmieszne dzienne ledowe to miałem kilka kontroli i pierwszą rzeczą było "szukanie" homologacji przy braku homo tracisz dowód,ale zaraz ktoś napisze że śmiga 2 lata i nic,nikt się nie czepia...nie ma reguły osobiście mam moduł SD-2 na ledach H7 moc świecenia 70% światło idealnie białe i nie psułem halogenów
  18. samo wrzucenie tych ledów w obudowy od lamp p/mgłowych nie załatwia sprawy,bo na szkle nie ma homologacji RL czy DRL oznakowanie występuje zamiennie jako homolagacja świateł dziennych
  19. kolor nie pasuje z tego co Patryk mówił bo ma czarne auto ---------- Post dopisany 11-04-2013 at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 21:15 ---------- tu macie ori s line jak by ktoś szukał KLAPA TYL A4 B6 8E0 LOTKA SPOILER S-LINE S4 LY7Q (3164844287) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  20. daniels odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    jakie ładne dekielki
  21. te zderzaki to niezły drutex tuning
  22. i seria i soft kox
  23. no lepiej,trochę inna zasada działania jest ---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------
  24. tu macie roletki dostępne w PL Ramki z roletą - jak to działa - zapraszają www.ANTYRAMKI.pl - YouTube
  25. daniels odpowiedział(a) na zaku2_88 temat w Audi A4 B6
    For Sale: A4/S4 B6 FK rear window spoiler dolphin grey - Audi Forum - Audi Forums for the A4, S4, TT, A3, A6 and more! nie montuj tego http://www.epitomewerks.com/skidmrk/B6onGrids/images/IMGP9701.jpg Aliexpress.com : Buy AUDI 2002 2005 A4 S4 8E B6 OT REAR WING SPORT WINDOW ROOF SPOILER (Brand new, no MOQ,In stock, Free shipping) from Reliable CAR SPOILER suppliers on REGAL COMPOSITE PRODUCTS COMPANY ten jest odpowiedni CARBON FIBER 02 08 A4 S4 8E B6 B7 SEDAN REAR WING WINDOW ROOF SPOILER on Aliexpress.com

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.