Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. cena wyjćiowa może być nawet 5000zł a kupisz za tyle co w aukcji WAHACZE ORYGINAŁ LEMFORDER AUDI A4 A6 PASSAT B5 (2929812295) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ps:piszemy wahacze!!!
  2. kupujesz w sklepie ze złączkami korek M14x1.5 dajesz podkładkę miedzianą i tu masz taki WACKER korek spustu oleju M14x1.5 0011049 (2931295414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a w sklepie na klucz sześciokątny kosztuje 4złote ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- ja u mnie na wiosce za taki płaciłem tyle co w aukcji ` Korek spustu oleju w misce olejowej OPEL M14 (2937338034) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  3. sprzęgło zapodaj od BRD dwumas jest ten sam co AVF
  4. człowieku luz weekend jest
  5. Bzdury pleciesz... wałki są jak w każdym 2.0TDI chyba jednak nie:Zaczerpniete z innego forum Kilka slow o 2.0 TDI - 2.0 TDI 8V bez wałków wyrównoważających (np. BMM, BGW) - zero problemów mechanicznych w układzie korobowo - tłokowym, czasem (bardzo sporadycznie) pękające głowice na mostku pomiędzy zaworami a końcówką pompowtrysku, wyrabiające się gniazda pompowtrysków, awaryjne turbiny i problemy wynikające z DPF, - 2.0 TDI 16V bez wałków wyrównoważajkących z popmpkami Bosch (np. BSY, BKD, AZV) - pękają głowice do 2007 r, siadają pompki z końcówką "B", awaryjne rumuńskie turbiny, kiwające się na boki pompowtryski, drgania na obrotach jałowych, - 2.0 TDI 8V z wałkami wyrównoważającymi (np. BPW) - problemy te same co z BMM + awarie napędu pompy oleju, - 2.0 TDI 16 V z wałkami wyrównoważającymi i pompkami Bosch (np. BLB, BRE) - problemy te same co z BKD + awarie napędu pompy oleju i wałków wyrównoważających, - 2.0 TDI 16 V z wałkami (BKP, BMR, BRD) lub bez wałków wyrównoważających (BMN) ale z pompkami piezo od Siemensa - analogiczne problemy jak dla tych z Boschem + problemy z pompkami (utrata mocy, zapychanie się dysz). Generalnie najmniej awaryjny jest BMM, najbardziej BKP i BMR. Bardzo przyzwoity jest BKD roczniki od 2007. daniel czy ty wiesz co piszesz? przeczytaj uważnie info odnośnie BLB/BRE bo przecież chodzi o BRF a to to samo co BRE oj chyba nie czytasz sam siebie cyt."..wałki są jak w każdym 2.0TDI" a wychodzi iż nie w każdym
  6. Bzdury pleciesz... wałki są jak w każdym 2.0TDI chyba jednak nie:Zaczerpniete z innego forum Kilka slow o 2.0 TDI - 2.0 TDI 8V bez wałków wyrównoważających (np. BMM, BGW) - zero problemów mechanicznych w układzie korobowo - tłokowym, czasem (bardzo sporadycznie) pękające głowice na mostku pomiędzy zaworami a końcówką pompowtrysku, wyrabiające się gniazda pompowtrysków, awaryjne turbiny i problemy wynikające z DPF, - 2.0 TDI 16V bez wałków wyrównoważajkących z popmpkami Bosch (np. BSY, BKD, AZV) - pękają głowice do 2007 r, siadają pompki z końcówką "B", awaryjne rumuńskie turbiny, kiwające się na boki pompowtryski, drgania na obrotach jałowych, - 2.0 TDI 8V z wałkami wyrównoważającymi (np. BPW) - problemy te same co z BMM + awarie napędu pompy oleju, - 2.0 TDI 16 V z wałkami wyrównoważającymi i pompkami Bosch (np. BLB, BRE) - problemy te same co z BKD + awarie napędu pompy oleju i wałków wyrównoważających, - 2.0 TDI 16 V z wałkami (BKP, BMR, BRD) lub bez wałków wyrównoważających (BMN) ale z pompkami piezo od Siemensa - analogiczne problemy jak dla tych z Boschem + problemy z pompkami (utrata mocy, zapychanie się dysz). Generalnie najmniej awaryjny jest BMM, najbardziej BKP i BMR. Bardzo przyzwoity jest BKD roczniki od 2007.
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:12 ---------- na grillu S4 mała rzeźba była,zdjąłem te blaszki nawierciłem 2 otwory,jeden w jednym uchwycie drugi w drugim i dajesz kawałek plastiku od spodu grilla z dwoma otworami na nity zrywalne/żeby nikt nie pożyczył/ i po operacji
  8. NOWE FELGI AUDI S6 NEW 18 CALI PIEKNE RATY (2862878316) - motoAllegro i mają 8JX18 ET 35 co prawda piasta 66,4 ale z tego co wiem kumplowi dorzucił pierścienie centrujące za free
  9. mój kolega brał dokładnie od pana z aukcji,jakość super made in italy
  10. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podejdzie ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- panowie założyłem na próbe bixy od b8 i wywala mi błąd "right dipped headlight" zapali się i gaśnie o co kaman?
  11. nie wywalają jeśli tuner usunie OGRa programowo
  12. http://images42.fotosik.pl/608/b727755f8f7fd173med.jpg
  13. daniels odpowiedział(a) na Piotrek81 temat w Audi A4 B6
    ma ktos nr tej gałki? ---------- Post dopisany 23-12-2012 at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2012 at 12:34 ----------
  14. Krzysiu muszę cię przeszkolić jak to zrobić profi
  15. daniels odpowiedział(a) na loloA4 temat w Audi A4 B5
    właściciel a4 też jest po tuningu
  16. jest trochę rezania,trzeba go mówiąc krótko przyciąć z prawej i lewej...
  17. niech moc będzie z tobą
  18. a od wew nie ma zadnych faldowan ani zalaman bo ja swoje tez okeljalem ale starsznie ciezko bylo z wywinieciem do wew :-P nie mam fałd ale meksyk był z tym nie powiem.. ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- Ładnie wyszło, zastanawiam się na tą folią szotkowane alu, jakby ktoś miał taką to niech poda linka, na próbę kupie i okleję. Daniels Ty masz w okół kratek nawiewu ten chromik z alledrogo? nie wiem bo poprzedni właściciel to zapodał
  19. ja od lat stosuje taki specyfik
  20. skyyd jest po to żeby zapobiegać za nim się stanie czyli profilaktycznie bo jak ci paliwo zamarznie to wtedy można sobie.... powlewać cudów
  21. ja okleiłem jednym kawałkiem carbonu i nie zajmuje się tym zawodowo http://images43.fotosik.pl/1583/78c13f00f1ed9150med.jpg http://images46.fotosik.pl/1805/855e3fc15d436eeamed.jpg http://images43.fotosik.pl/1583/8cd9dbdda3e379c3med.jpg ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- tu jest wątek o tym http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/oklejanie-auta-folia-np-czarny-mat-234816/index2.html
  22. ja zapodam jutro fotki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.