Treść opublikowana przez daniels
-
Wachacze przod audi 1,9tdi B6
cena wyjćiowa może być nawet 5000zł a kupisz za tyle co w aukcji WAHACZE ORYGINAŁ LEMFORDER AUDI A4 A6 PASSAT B5 (2929812295) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ps:piszemy wahacze!!!
-
Turbo od BRD do BLB
kupujesz w sklepie ze złączkami korek M14x1.5 dajesz podkładkę miedzianą i tu masz taki WACKER korek spustu oleju M14x1.5 0011049 (2931295414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a w sklepie na klucz sześciokątny kosztuje 4złote ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- ja u mnie na wiosce za taki płaciłem tyle co w aukcji ` Korek spustu oleju w misce olejowej OPEL M14 (2937338034) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
sprzęgło zapodaj od BRD dwumas jest ten sam co AVF
-
[B7] Z belgii BRF 136 KM Rozrząd + ?
człowieku luz weekend jest
-
[B7] Z belgii BRF 136 KM Rozrząd + ?
Bzdury pleciesz... wałki są jak w każdym 2.0TDI chyba jednak nie:Zaczerpniete z innego forum Kilka slow o 2.0 TDI - 2.0 TDI 8V bez wałków wyrównoważających (np. BMM, BGW) - zero problemów mechanicznych w układzie korobowo - tłokowym, czasem (bardzo sporadycznie) pękające głowice na mostku pomiędzy zaworami a końcówką pompowtrysku, wyrabiające się gniazda pompowtrysków, awaryjne turbiny i problemy wynikające z DPF, - 2.0 TDI 16V bez wałków wyrównoważajkących z popmpkami Bosch (np. BSY, BKD, AZV) - pękają głowice do 2007 r, siadają pompki z końcówką "B", awaryjne rumuńskie turbiny, kiwające się na boki pompowtryski, drgania na obrotach jałowych, - 2.0 TDI 8V z wałkami wyrównoważającymi (np. BPW) - problemy te same co z BMM + awarie napędu pompy oleju, - 2.0 TDI 16 V z wałkami wyrównoważającymi i pompkami Bosch (np. BLB, BRE) - problemy te same co z BKD + awarie napędu pompy oleju i wałków wyrównoważających, - 2.0 TDI 16 V z wałkami (BKP, BMR, BRD) lub bez wałków wyrównoważających (BMN) ale z pompkami piezo od Siemensa - analogiczne problemy jak dla tych z Boschem + problemy z pompkami (utrata mocy, zapychanie się dysz). Generalnie najmniej awaryjny jest BMM, najbardziej BKP i BMR. Bardzo przyzwoity jest BKD roczniki od 2007. daniel czy ty wiesz co piszesz? przeczytaj uważnie info odnośnie BLB/BRE bo przecież chodzi o BRF a to to samo co BRE oj chyba nie czytasz sam siebie cyt."..wałki są jak w każdym 2.0TDI" a wychodzi iż nie w każdym
-
Co powiecie dobrego o oleju ELF solaris 5W30
kolega miau
-
[B7] Z belgii BRF 136 KM Rozrząd + ?
Bzdury pleciesz... wałki są jak w każdym 2.0TDI chyba jednak nie:Zaczerpniete z innego forum Kilka slow o 2.0 TDI - 2.0 TDI 8V bez wałków wyrównoważających (np. BMM, BGW) - zero problemów mechanicznych w układzie korobowo - tłokowym, czasem (bardzo sporadycznie) pękające głowice na mostku pomiędzy zaworami a końcówką pompowtrysku, wyrabiające się gniazda pompowtrysków, awaryjne turbiny i problemy wynikające z DPF, - 2.0 TDI 16V bez wałków wyrównoważajkących z popmpkami Bosch (np. BSY, BKD, AZV) - pękają głowice do 2007 r, siadają pompki z końcówką "B", awaryjne rumuńskie turbiny, kiwające się na boki pompowtryski, drgania na obrotach jałowych, - 2.0 TDI 8V z wałkami wyrównoważającymi (np. BPW) - problemy te same co z BMM + awarie napędu pompy oleju, - 2.0 TDI 16 V z wałkami wyrównoważającymi i pompkami Bosch (np. BLB, BRE) - problemy te same co z BKD + awarie napędu pompy oleju i wałków wyrównoważających, - 2.0 TDI 16 V z wałkami (BKP, BMR, BRD) lub bez wałków wyrównoważających (BMN) ale z pompkami piezo od Siemensa - analogiczne problemy jak dla tych z Boschem + problemy z pompkami (utrata mocy, zapychanie się dysz). Generalnie najmniej awaryjny jest BMM, najbardziej BKP i BMR. Bardzo przyzwoity jest BKD roczniki od 2007.
-
B6 DIVISION
---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:12 ---------- na grillu S4 mała rzeźba była,zdjąłem te blaszki nawierciłem 2 otwory,jeden w jednym uchwycie drugi w drugim i dajesz kawałek plastiku od spodu grilla z dwoma otworami na nity zrywalne/żeby nikt nie pożyczył/ i po operacji
-
Felgi na lato 18" czy 17"
NOWE FELGI AUDI S6 NEW 18 CALI PIEKNE RATY (2862878316) - motoAllegro i mają 8JX18 ET 35 co prawda piasta 66,4 ale z tego co wiem kumplowi dorzucił pierścienie centrujące za free
-
Felgi na lato 18" czy 17"
mój kolega brał dokładnie od pana z aukcji,jakość super made in italy
-
B6 DIVISION
podejdzie ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- panowie założyłem na próbe bixy od b8 i wywala mi błąd "right dipped headlight" zapali się i gaśnie o co kaman?
-
Czy można całkowicie zlikwidować EGR
nie wywalają jeśli tuner usunie OGRa programowo
-
Regeneracja włącznika świateł
http://images42.fotosik.pl/608/b727755f8f7fd173med.jpg
-
shift
ma ktos nr tej gałki? ---------- Post dopisany 23-12-2012 at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2012 at 12:34 ----------
-
Regeneracja włącznika świateł
Krzysiu muszę cię przeszkolić jak to zrobić profi
-
[B8 CAGA] A4 2.0 TDI 143 KM TURBO CAHA cooler 3.0 tdi
WRC jak wyszło??
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
właściciel a4 też jest po tuningu
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
jest trochę rezania,trzeba go mówiąc krótko przyciąć z prawej i lewej...
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
niech moc będzie z tobą
-
Folia szczotkowane alu na lusterka?
a od wew nie ma zadnych faldowan ani zalaman bo ja swoje tez okeljalem ale starsznie ciezko bylo z wywinieciem do wew :-P nie mam fałd ale meksyk był z tym nie powiem.. ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- Ładnie wyszło, zastanawiam się na tą folią szotkowane alu, jakby ktoś miał taką to niech poda linka, na próbę kupie i okleję. Daniels Ty masz w okół kratek nawiewu ten chromik z alledrogo? nie wiem bo poprzedni właściciel to zapodał
-
Dodatki i uszlachetniacze do Diesla zimą...
na czyszczenie wtrysków
-
Dodatki i uszlachetniacze do Diesla zimą...
ja od lat stosuje taki specyfik
-
Dodatki i uszlachetniacze do Diesla zimą...
skyyd jest po to żeby zapobiegać za nim się stanie czyli profilaktycznie bo jak ci paliwo zamarznie to wtedy można sobie.... powlewać cudów
-
Folia szczotkowane alu na lusterka?
ja okleiłem jednym kawałkiem carbonu i nie zajmuje się tym zawodowo http://images43.fotosik.pl/1583/78c13f00f1ed9150med.jpg http://images46.fotosik.pl/1805/855e3fc15d436eeamed.jpg http://images43.fotosik.pl/1583/8cd9dbdda3e379c3med.jpg ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- tu jest wątek o tym http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/oklejanie-auta-folia-np-czarny-mat-234816/index2.html
-
Folia szczotkowane alu na lusterka?
ja zapodam jutro fotki