Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. Mi ostatnio wypluło 242, ale dymu trochę było no właśnie widziałem filmik koleś miał na ALkach 255ps ale z tyłu batory konkretny---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- wszystko zależy oczywiście od stanu pompek,wałka rozrządu,szczelności węży IC,mocowania turbo i paru innych detali...
  2. 240-250ps spokojnie
  3. max pompek BA to 210ps.,,choć są wyjątki
  4. hehe---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ---------- teraz doczytałem że AL-ki wkładasz od cowboya??
  5. ja już wiem,tylko chce mieć odniesienie...jakieś
  6. zastanawia mnie ile można się spodziewać: gtb1756+pompki BA+FMIC+DP silnik oczywiście 1.9tdi AVF
  7. moc mocą wiele zależy od usera zmodyfikowanego pojazdu
  8. mała "modyfikacja" mocowania była...
  9. u mnie jest tak:
  10. Mam moduł bez pomarańczowego kabelka. + do bezpiecznika 37 z dodatkowym bezpiecznikiem ( przez "złodziejkę", o taką: DODATKOWY BEZPIECZNIK STD ODBUDOWA BYPASS BAJPAS (2525720800) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ) - do masy przy nodze drogowe podłączone tuż przy wtyczce do MCE szybkozłączkami pozycyjne też przy MCE w innej wtyczce Dołożyłem 5zł i zamówiłem z potencjometrem, bo wg mnie te 30% świeci za mocno. ja mam 15% i jest OK żarówki osram nightbreaker
  11. ja mam wycięty środkowy i... dla mnie rewelka super dźwięk turba na zewnątrz w kabinie pod obciążeniem około 3rpm delikatny bass-delikatny,ogólnie jestem zadowolony
  12. w pasku żaden problem,ma inny filtr powietrza
  13. przejścówka swoją drogą-sprawa rozchodzi się czy turbo się zmieści z ori puszką i blachą filtra powietrza
  14. spytaj przede wszystkim czy to gtb22 zmieści się z ori puszką filtra pow,w b6 jest baaardzo ciasno,bardzo w pasku jest więcej miejsca,jeśli gtb22 ma pójść z flanszą to na 1000% nie wejdzie-chyba że będziesz puszkę ciął
  15. na seryjnej puszce filtra pow blado to widzę
  16. ile śpiewa za kpl.??
  17. moje wyparowały
  18. dzwoń do rm motors,zrobią co sobie zażyczysz
  19. ze 3 tygodnie ---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ---------- i chromy wokółł szyb też tym siekne
  20. moje zabawy z plastidipem,na razie ramki grilla
  21. ja mam thule 780 spalanie wzrosło 1litr,spokojnie jedzie się z nim 140-160km/h....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.