Treść opublikowana przez daniels
-
Jaki FMIC do BRD
kadafi podpinał pod oryginalne zobacz w jego profilu
-
Jaki FMIC do BRD
http://allegro.pl/intercooler-550x140x65mm-promocja-od-fmic-pl-i2336151902.html ---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ---------- i pytanie czy będziesz to robił na kwasówce czy na silikonach...
-
ile powietrza w 19"
ja mam 235/45ZR17 przód 2.0 tył 2.2
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
i to są średnie realne przebiegi z Niemiec...
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
http://plastidip.pl/sklep/6-plastidip-kupno
-
Brak paliwa... po dolewce kręci ale nie odpala- co teraz?
sam sobie odpowiedziałeś cytatem
-
czy to ori felgi?
najlepiej założyć 4x tylne
-
czy to ori felgi?
a znasz może ich ET te bo widzę żę 2 inne są,pytanie czy podejdą do a4 b6 oponki mam 235/45R17
-
czy to ori felgi?
ale w sumie 2 kafle za chińskie używki by śpiewał???
-
czy to ori felgi?
no właśnie...a wzór mi się widzi ale jak jakieś chinki to sory
-
czy to ori felgi?
http://moto.allegro.pl/felgi-oryginalne-17-audi-a4-a3-a6-a8-i2269432051.html#tabsAnchor czy to ori jak pisze gość w aukcji??? pierwszy raz widzę ten wzór
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
8T0 615 125 lewa , 8T0 615 126 prawa pod tarcze 345/29,5 mm 8T0 615 125 A pod tarcze 345/30 mm cena zabija 780zł sztuka
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
panowie dysponuje ktos moze numerami jarzm 345MM S4
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Piotrek a masz środkowy?
-
Wymiana turbo ...na jakie ?
Ty to nie usiedzisz w jednym miejscu .... nosi mnie nosi
-
Wymiana turbo ...na jakie ?
ja będę montował zamiast BRD zupełnie nowe C360
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
nie po uj tylko po to żeby z a4 nie zrobić C330...
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
mam dokładkę s line bez wycięć
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
na dwóch,jeden środkowy i ostatni ten co pokazałeś
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
oglądałem te tłumiki i takie właśnie też będą u mnie..
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
link nie działa...pompa musi być to podstawa
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
nie pijeesz to takie niepolskie...
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
problem zaczyna się jak ktoś nie pije..
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
i tak właśnie panie Piotrze zrobię w sporttigu znają się na rzeczy... ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- http://sport-tig.blogspot.com/
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
po za tym B6 jest raczej lepiej wyciszona od b5...