Treść opublikowana przez daniels
-
czarny dach mat? połysk?
w avancie właśnie jest problem z tym spojlerkiem, bo na tym zdjęciu to tragicznie wygląda zrób takhttp://farm3.static.flickr.com/2620/3894913706_2c5bc71eb2_b.jpg http://farm3.static.flickr.com/2665/3894913712_4c7d9a55d6_b.jpg http://farm4.static.flickr.com/3516/3894913716_4b4b3ba20a_b.jpg
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
ja robiłem na czarno i chyba za bardzo mnie poniosło
-
czarny dach mat? połysk?
połysk tylko i wyłącznie
-
czarny dach mat? połysk?
ja będę robił w czarnym połysku,auto srebrne ---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ---------- http://i6.photobucket.com/albums/y224/docurley/Audi%20Project/DSC01627.jpg ---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- http://nyteescape.com/media/images/A4_black_roof.jpg ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ---------- http://i58.photobucket.com/albums/g276/ItzDarrell/P4210287.jpg ---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- http://www.jamescabrera.com/audizine/doublezero-roof.jpg ---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ---------- http://img263.imageshack.us/img263/7759/mikebent2.jpg
-
[ALL B6] Światła do jazdy dziennej
jeszcze nie
-
[ALL B6] Światła do jazdy dziennej
i dobrze zrobisz
-
[ALL B6] Światła do jazdy dziennej
był niezły agrotuning
-
[ALL B6] Światła do jazdy dziennej
kiedyś było tak: dzisiaj jest tak: ...i wole żółtki na module SD2
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
ja mam 2004 AVF i pana EGRa nie ma od roku i byka na desce nie ma...
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
jak zdrowa motorownia to wyjdzie ok.200Ps z takimi modami,jeszcze EGR out
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
na Kubicy z czasem szału żadne auto nie robiło... i skończyło się na F1 nie przesadzajmy z tymi prędkościami,jazda w polsce to przede wszystkim umiejętność szybkiego omijania dziur...
-
1.9 TDi 115-116KM DPF 2004r.
moim zdaniem z 1,9TDI najlepszym wyborem jest AVF seria 131km skrzynia 6 i ja tak myślę
-
Jakie sprzęgło, nowe czy do regeneracji??
chyba że tak,musiałby skrzynke zapodać 6 biegową i wtedy sprzęgło BRD wskakuje bez problema
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
raczej jest 3300obr a na HCK zamykam licznik...
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
przy 180km/h ma 3000tysie
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
Co to za skrzynia? Z jakim silnikiem wystepuje? P.S. Ja dziś odstawiłem auto na montaż gtb2260vk... Zobaczymy wkrótce jak to będzie wstawać. to skrzynia z 2.0TDI BRD 170Ps---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:07 ---------- ale pasuje do 1.9TDI
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
nie będzie kopcił po programie też nie powinien u mnie ani dymka...
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
v max jest piekny na skrzyni HCK...
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
ważniejszy Niuton jest niż 190 czy 205Ps
-
[ALL B6] Światła do jazdy dziennej
ja bym te łykał ale cena,do s line http://www.ebay.pl/itm/Audi-A4-S-Line-8E-B6-LED-Tagfahrlicht-Tagfahrleuchten-Klar-ECE-Norm-R87-Zul-/370593162788?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item564912e624
-
Jakie imię dla syna
Blekota A Du.y zes to wytrzasnał... powodzenia zycze i znajd cos na ,,A'' no comment
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
poproś mechaniora przy wymianie ażeby odessał ci olej z chłodniczki oleju lub go spuścił,siedzi tam jakieś 0,4L starego oleju
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
zarówno MOTUL SPECIFIC VW 505.01 jak i MOTUL SPECIFIC VW 506.01 będzie właściwy
-
Zawór EGR - uszkodzona przepustnica / klapa
tak zrób to dziadostwo podobno w ujemnych temperaturach dogrzewa silnik czego ja nie zauważyłem,wywaliłem to całkiem teraz silnik oddycha czystym tlenem,zero zwężek na dolocie..
-
Jakie imię dla syna
tak na serio w plątaninie powtarzających się imion Bogdan jest oki