Treść opublikowana przez daniels
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
tylko że ja chcę dać środkowy i końcowy,przelotowe,mam nadzieję że masakry nie będzie propo obrotów 3tysie mam przy 180Km/h
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
namówiliście mnie na przelot 2,5 z kwasa ale myślę zapodać środkowy i ostatni tłumik przelotowe oczywiście żeby na trasie czerep nie puchł..
-
Siłownia
na mnie najlepiej działa Vibovit Polfa Kutno ---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ---------- a tak na prawdę polecam produkty Animal ---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- to zawsze działa ---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ---------- to zawsze działa
-
Jakie imię dla syna
Iżin
-
Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????
w Hestii zapłaciłem za pakiet 1.7zł,myślęże dobra cena za rok oczywiście
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
internet aż huczy od poczynań sagona,raz ma golfa raz ma audi 80 ale konkretów jak fura jedzie żadnych
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
http://www.golf3.pl/topics12/moj-afn-na-przerabianej-pompie-wtryskowej-vt39090.htm co za koleś nie ma go na forum golfa od dwóch lat,hehe---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=29572 i jeszcze tu w całym necie go pełno ---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ---------- jak widać na forum leona kariery nie zrobił ---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ---------- "Wysłany: 2011-12-21, 13:42 Mój AFN na przerabianej pompie wtryskowej" wpis z forum golfa niejaki sagon ---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ---------- to zapewne też nie on http://www.racingforum.pl/lofiversion/index.php?t94645.html ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- http://forum.skodaclub.pl/wykresy-i-pomiary/golf-iii-afn-modzony-hybrydowa-pompa-wtryskowa-185-377-t8778.html to też nie on na mocnej pompie ---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ---------- nie zabrakło go nawet na forum audi 80,o jego poczynaniach muszą wiedzieć wszyscy http://www.audi80.pl/golf-iii-19-tdi-afn-z-modzona-pompa-wtryskowa-185377-vt62480.htm ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ---------- na forum audi 80 ma taką furke "Silnik: 1Z Typ: B4 Nadwozie: AVANT Imię: Robert Dołączył: 19 Lis 2010 Posty tech.: 26 Miasto/Region: świętkorzyskie" ogólnie niezły ściemniacz lubi być chwalony ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------
-
Oszczędzanie funduszy
http://openfinance.pasazfin.wp.pl/lpp/221211-kampania-zus-15/krok2.php chyba ot i cała tajemnica... ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- http://finanse.wirtualnemedia.pl/nano/index.jsp?place=Lead17&news_cat_id=122&news_id=939&layout=10&page=text ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- http://finanse.wirtualnemedia.pl/nano/index.jsp?place=Lead17&news_cat_id=122&news_id=939&layout=10&page=text
-
b6 AVF nr kolektora ssącego
dzięki ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- a jeszcze można nr uszczelki pod niego
-
b6 AVF nr kolektora ssącego
witam,potrzebuje nr kolektora ssącego a4 b6 1.9tdi 2004r
-
[B6 AWX] Mały wyciek oleju z zaworu recyrkulacji spalin EGR.
było juz na forum. NIe wywalasz egr tylko zaślepiasz dopływ spalin. trochę logiki jak wywali to nie będzie ciekło a zaślepienie co da? przestanie cieknąć?---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ---------- jak ją wywalisz to lekko telepie przy gaszeniu...[ ---------- Post dopisany 28-04-2012 at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2012 at 23:52 ---------- efekt uboczny jest taki że część spalin nie idzie powtórnie do dolotu-exaust gas recirculation,nie masz zwężki na dolocie,silnik oddycha czystym tlenem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Po co zmieniać, ten Shell 15w40 to bardzo dobry olej. Testy wykazały że ma zbawienne działanie dla turbiny, panewek i całej reszty podzespołów silnika. Nie zmieniaj na 10w40 bo Ci się silnik rozszczelni i połamią się pierścienie tłokowe. Słyszałem nawet o przypadku że jak ktoś przeszedł z 15w40 na 10w40 to mu panewka pękła i wyskoczyła z silnika przez otwór wlewu oleju. ..a jeszcze innemu tłok wbił się prosto w czoło ale przeżył ten tłok ma sie rozumieć
-
[B6 AWX] Mały wyciek oleju z zaworu recyrkulacji spalin EGR.
Tak tylko że pytanie było czy błędy pojawią się, nie po "wymienieniu" a po "wywaleniu" go tzn wymontowaniu starego cieknącego EGRa i nie wstawianiu żadnego nowego. Pytam dlatego że jak można łatwo zauważyć opinie na forum są podzielone jedni twierdzą że jest on potrzebny inni przyznają racje i dodają ....że tak jest potrzebny tak jak świni siodło potrzebny to on był pseudoekologom,wywalasz parcha wstawiasz flansze i...jeśli masz powyżej 2002r wywala błąd na fisie "check engine" szukasz magika i likwiduje błąd przez wyprogramowanie OGRa czy tam EGRa....i silnik oddycha pełną piersią...
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
przerabiałem temat z nimi,zlałem sikiem prostym i napisałem pisemko że ja ich pozwę o nękanie i zapadła cisza.....
-
program by Rogal wykres po wymianie BRD A4 B6 1.9tdi
mówił to jeden osobnik z kielc niejaki sajgonn którego z resztą golf 3 WOGÓLE nie przyspiesza ale do powiedzenia miał dużo ... u mnie od tamtego czasu troszkę się zmieniło parę detali w furce...swoją drogą będę chciał kiedyś dobrą rajdówkę to kupię PB ewentualnie 4.2TDI
-
Jaka lokate wybrac?
jak grubsza kasa jest tzn.powyżej 10tysi polecam wizyte w Open FInance,można też fajnie oszczędzać na "teoretycznie" przyszłą emeryture ale kapitał wybrać wcześniej..
-
Filtry oleju
dokładnie kilka postów wcześniej napisałem to samo...
-
Filtry oleju
polecam Hengsta jeśli komuś zależy na napisie kraju pochodzenia,pisze MADE IN GERMANY
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja bym został przy 5w30 jeśli chcesz zmienić producenta to ewentualnie valvo MST 5w30 baardzo dobry olej,filtr możesz zapodać Hengst,Mann,Knecht myślę że to I liga
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
moja w trasie odcinek tarnobrzeg-gdańsk średnie zawsze 5,6-6.2L dystans pokonywany w 6h w nocy,zawsze w tych granicach,teraz sprawdze na HCKu jak wyjdzie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
5w30 chroni lepiej od 5w40 pomimo cieńszego filmu olejowego,jeśli masz zdrowy silnik to śmiało lej 5w30,gdyby było inaczej to jak chroniłby silnik 0w20?? osobiście u siebie zalałem 0w30 wcześniej był 5w40 i teraz czuć różnice zwłaszcza przy porannym rozruchu i jeździe na zimnym silniku...
-
Filtry oleju
prawda jest taka że chiny zrobią wszystko: -ma być baardzo to będzie tani bubel -ma być taniej niż w europie z zachowaniem konkretnej technologii i kontroli jakości,tak też wykonają dany produkt nie wszystko z chin jest złe,są tanie buble i markowe produkty...
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
normalnie świecą,zero różnicy
-
czarny dach mat? połysk?
folia czy farba?
-
czarny dach mat? połysk?
http://img.photobucket.com/albums/v251/s4iloveyou/Avant/imgp0235.jpg ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- i też jest git