Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. tylko że ja chcę dać środkowy i końcowy,przelotowe,mam nadzieję że masakry nie będzie propo obrotów 3tysie mam przy 180Km/h
  2. namówiliście mnie na przelot 2,5 z kwasa ale myślę zapodać środkowy i ostatni tłumik przelotowe oczywiście żeby na trasie czerep nie puchł..
  3. daniels odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    na mnie najlepiej działa Vibovit Polfa Kutno ---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ---------- a tak na prawdę polecam produkty Animal ---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- to zawsze działa ---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ---------- to zawsze działa
  4. Iżin
  5. w Hestii zapłaciłem za pakiet 1.7zł,myślęże dobra cena za rok oczywiście
  6. internet aż huczy od poczynań sagona,raz ma golfa raz ma audi 80 ale konkretów jak fura jedzie żadnych
  7. http://www.golf3.pl/topics12/moj-afn-na-przerabianej-pompie-wtryskowej-vt39090.htm co za koleś nie ma go na forum golfa od dwóch lat,hehe---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=29572 i jeszcze tu w całym necie go pełno ---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ---------- jak widać na forum leona kariery nie zrobił ---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ---------- "Wysłany: 2011-12-21, 13:42 Mój AFN na przerabianej pompie wtryskowej" wpis z forum golfa niejaki sagon ---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ---------- to zapewne też nie on http://www.racingforum.pl/lofiversion/index.php?t94645.html ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- http://forum.skodaclub.pl/wykresy-i-pomiary/golf-iii-afn-modzony-hybrydowa-pompa-wtryskowa-185-377-t8778.html to też nie on na mocnej pompie ---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ---------- nie zabrakło go nawet na forum audi 80,o jego poczynaniach muszą wiedzieć wszyscy http://www.audi80.pl/golf-iii-19-tdi-afn-z-modzona-pompa-wtryskowa-185377-vt62480.htm ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ---------- na forum audi 80 ma taką furke "Silnik: 1Z Typ: B4 Nadwozie: AVANT Imię: Robert Dołączył: 19 Lis 2010 Posty tech.: 26 Miasto/Region: świętkorzyskie" ogólnie niezły ściemniacz lubi być chwalony ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------
  8. http://openfinance.pasazfin.wp.pl/lpp/221211-kampania-zus-15/krok2.php chyba ot i cała tajemnica... ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- http://finanse.wirtualnemedia.pl/nano/index.jsp?place=Lead17&news_cat_id=122&news_id=939&layout=10&page=text ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- http://finanse.wirtualnemedia.pl/nano/index.jsp?place=Lead17&news_cat_id=122&news_id=939&layout=10&page=text
  9. dzięki ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- a jeszcze można nr uszczelki pod niego
  10. witam,potrzebuje nr kolektora ssącego a4 b6 1.9tdi 2004r
  11. było juz na forum. NIe wywalasz egr tylko zaślepiasz dopływ spalin. trochę logiki jak wywali to nie będzie ciekło a zaślepienie co da? przestanie cieknąć?---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ---------- jak ją wywalisz to lekko telepie przy gaszeniu...[ ---------- Post dopisany 28-04-2012 at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2012 at 23:52 ---------- efekt uboczny jest taki że część spalin nie idzie powtórnie do dolotu-exaust gas recirculation,nie masz zwężki na dolocie,silnik oddycha czystym tlenem
  12. Po co zmieniać, ten Shell 15w40 to bardzo dobry olej. Testy wykazały że ma zbawienne działanie dla turbiny, panewek i całej reszty podzespołów silnika. Nie zmieniaj na 10w40 bo Ci się silnik rozszczelni i połamią się pierścienie tłokowe. Słyszałem nawet o przypadku że jak ktoś przeszedł z 15w40 na 10w40 to mu panewka pękła i wyskoczyła z silnika przez otwór wlewu oleju. ..a jeszcze innemu tłok wbił się prosto w czoło ale przeżył ten tłok ma sie rozumieć
  13. Tak tylko że pytanie było czy błędy pojawią się, nie po "wymienieniu" a po "wywaleniu" go tzn wymontowaniu starego cieknącego EGRa i nie wstawianiu żadnego nowego. Pytam dlatego że jak można łatwo zauważyć opinie na forum są podzielone jedni twierdzą że jest on potrzebny inni przyznają racje i dodają ....że tak jest potrzebny tak jak świni siodło potrzebny to on był pseudoekologom,wywalasz parcha wstawiasz flansze i...jeśli masz powyżej 2002r wywala błąd na fisie "check engine" szukasz magika i likwiduje błąd przez wyprogramowanie OGRa czy tam EGRa....i silnik oddycha pełną piersią...
  14. przerabiałem temat z nimi,zlałem sikiem prostym i napisałem pisemko że ja ich pozwę o nękanie i zapadła cisza.....
  15. mówił to jeden osobnik z kielc niejaki sajgonn którego z resztą golf 3 WOGÓLE nie przyspiesza ale do powiedzenia miał dużo ... u mnie od tamtego czasu troszkę się zmieniło parę detali w furce...swoją drogą będę chciał kiedyś dobrą rajdówkę to kupię PB ewentualnie 4.2TDI
  16. jak grubsza kasa jest tzn.powyżej 10tysi polecam wizyte w Open FInance,można też fajnie oszczędzać na "teoretycznie" przyszłą emeryture ale kapitał wybrać wcześniej..
  17. dokładnie kilka postów wcześniej napisałem to samo...
  18. polecam Hengsta jeśli komuś zależy na napisie kraju pochodzenia,pisze MADE IN GERMANY
  19. ja bym został przy 5w30 jeśli chcesz zmienić producenta to ewentualnie valvo MST 5w30 baardzo dobry olej,filtr możesz zapodać Hengst,Mann,Knecht myślę że to I liga
  20. moja w trasie odcinek tarnobrzeg-gdańsk średnie zawsze 5,6-6.2L dystans pokonywany w 6h w nocy,zawsze w tych granicach,teraz sprawdze na HCKu jak wyjdzie
  21. 5w30 chroni lepiej od 5w40 pomimo cieńszego filmu olejowego,jeśli masz zdrowy silnik to śmiało lej 5w30,gdyby było inaczej to jak chroniłby silnik 0w20?? osobiście u siebie zalałem 0w30 wcześniej był 5w40 i teraz czuć różnice zwłaszcza przy porannym rozruchu i jeździe na zimnym silniku...
  22. prawda jest taka że chiny zrobią wszystko: -ma być baardzo to będzie tani bubel -ma być taniej niż w europie z zachowaniem konkretnej technologii i kontroli jakości,tak też wykonają dany produkt nie wszystko z chin jest złe,są tanie buble i markowe produkty...
  23. normalnie świecą,zero różnicy
  24. daniels odpowiedział(a) na s4mtm temat w Audi A4 B5
    folia czy farba?
  25. daniels odpowiedział(a) na s4mtm temat w Audi A4 B5
    http://img.photobucket.com/albums/v251/s4iloveyou/Avant/imgp0235.jpg ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- i też jest git

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.