Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. A więc smoku666 pisząc o AVF i 240 km/h myślisz o mnie , więc napiszę Ci jeszcze tyle ,że nie mam zamiaru niczego wyolbrzymiać no bo po co , chyba nie myślisz ,że mi to imponuje , wyrosłem z tego dawno , jedynie co było nierozsądne to to ,że miałem całą rodzinę w aucie ( ze mną 4 osoby) i na 100% licznik pokazał 240 , ale jak pisałem wcześniej miałem nawigację i na niej była największa prędkość 228 km/h więc może licznik pokazywał za dużo , odnośnie kół i opon to wg. mnie tylko szerokość może mieć znaczenie ( wiadomo większe opory , przyczepność) ale nie wielkość felg .Duże znaczenie ma droga czy jest w poziomie ,czy jest minimalnie z górki , albo pod górkę , auto wyczuje to od razu. Ty tak na poważnie czy to prowokacja? jeśli widzisz tyle na swoim liczniku i w to wierzysz to git, ale kup lub pożycz gdzieś porządny sprzęt do mierzenia prędkości po gps a nie gówniane tanie nawigacje to zobaczysz ile liczniki potrafią przekłamywać. taaaa, zaraz będziecie twierdzić ze 250:facepalm::facepalm: , z seryjnych 90koni nie ma żadnych szans na dwie paczki, a 1z testowałem kiedyś sporo sztuk. zacznijmy od tego że nigdzie nie pisałem że bmw może tylko tyle jechać, naucz się czytać ze zrozumieniem a potem komentuj i pisz wypociny. stare bmw to tylko przykład 3litrowego diesla. ponadto pisałem o seri AVF ew z koksem. a nie po dodatkowych grubszych modach w stylu turbo, IC, skrzynia, wtryski itp. do osiągnięcia odpowiedniego VMAX wszystko ma znaczenie, i waga auta, jego opory aerodynamiczne, opony z felgami, przełożenia skrzyni i moc silnika, nawet FWD czy Q ma znaczenie. nie wspominając już o warunkach na drodze. nie jeden specjalista trafi na odpowiedni odcinek na autobanie gdzie ze sporej górki i mocnym wiatrem od tyłu rozbuja się 10 czy 15km/h więcej i potem podaje takie bzdurne wartości. Natomiast inny pacjent poda tylko wartości z normalnego odcinka prostej drogi i niekorzystnym wietrze, i znowu wyniki będą inne. co i tak nie zmienia faktu iż po prostu nie uwierzę, że nawet takie auto po modach na 200km idzie ci po 265km/h , na bank masz po prostu zwykłe przekłamanie licznika i tyle. I nawet gdybyś miał skrzynie która pozwoli na bujanie sie po 400km/h to po prostu zabraknie mocy. Przy takich prędkościach opory są tak gigantyczne że aby rozbujać się powyżej 260 czy 270km/h to fury muszą mieć np po 300konia+ Tak jak zaproponował PIXI, dajmy spokój temu tematowi bo każdy ma swoje zdanie i swoje oczy, jedni uwiężą w taki wynik a inni w jeszcze inny, większość i tak za bardzo ufa wskazaniom licznika i nawet nie próbuje tego wskazania odpowiednio weryfikować Jednych podnieca innych nie, samo życie. a myślisz że przyu 170 czy 180 będzie co zbierać ? pewnie tyle samo co przy 200 - zdrapywanie szpachelką w żadnym aucie trzymanie długo vmax jest raczej niezalecane, co nie zmienia faktu iż jeśli wszystko ze sprzętem jest ok to moim zdaniem co jakiś czas przegonienie Fury jest wskazane:decayed: dla mnie wręcz niezbędne i robie to regularnie co kilka dni. każdy robi to co lubi i w co wierzy. i tyle w temacie. z orginalnego tematu tmaxx88 zrobił sie mały b****l ale myśle że w zupełnośći wystarczy ci opini ludzi posiadających AVF aby wyrobić sobie własne zdanie. Proponuje zakończyć temat porównań zamiast sie sprzeczać, no chyba że kiedyś zrobimy ładna ustawkę, załatwimy dobry sprzęt do pomiarów vmaxa i oczywiście wyskoczymy gdzieś wspólnie na odpowiednie drogi i będziemy razem testować. i dopiero wtedy taka dyskusja będzie miała sens. p.s zapomniałem dodać że jakość paliwa też ma ogromny wpływ na vmaxa znam sporo przypadków gdzie na niemieckim v power auto cudownie jedzie 5 czy nawet 10km/h szybciej niż na Polskim VP, niby nie możliwe a jednak, cud! nudziłeś 3 dni ale widzę że nadal nic nie wiesz o skrzyni HCK ale widzę jaki z ciebie tester skoro ŻADNEJ 90-tki nie rozpędziłeś do 200km,bubel z tematu zawsze wychodzi przez filozofów tobie podobnych
  2. widzę po wpisach że niektórzy spać nie mogą...ja też na max nie jeżdżę ostatnio przez taką jazdę spaliła mi się żarówka od kierunku..cholera znowu wydatki..
  3. a ja nie bo miałem jednego co miał 580tys i migawka od nowości nieruszana z resztą przebieg lustrzanki można sprawdzić...
  4. kolego smoku666 i POPO wiecie przynajmiej jakie przełożenia ma skrzynia HCK??? czy umiecie tylko mądrować zdrowy AVF po koksie jedzie 240km u mnie jest 200Ps/425Nm w połączeniu z dłuższą skrzynią 260km nie jest żadnym problemem zwłaszcza że przy 180km mam 3tys.obrotów także najpierw trzeba się doszkolić a później pisać farmazony i jeszcze jedno rozmiar opon fabryczny 235/45ZR17 PISANIE ŻE TYLKO BMKA 330 może tyle pjechać mnie rozbawiło....kolego michier baszmaka też pójdzie tyle ma 2.0tdi BRD na grubym koksie... ---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- kolega MAGIC87 AWX "złapał" 235km gdzie jeszcze nie wszystko mu gra jak by sobie tego życzył...
  5. u mnie jest 1.7bara
  6. u mnie spalanie w mieście 7,5-8,2L trasa 5,5-5,8L a4 na koksie 200ps/425Nm
  7. na chwilowe ja wogóle nie zwracam uwagi,ważne jest średnie,ostatnio śmigałem a6 3.0TDI to chwilowe było 44.5L a średnie tylko 15L,Pixi ci dobrze radzi zatankować po korek-przebieg-i po korek i zobaczysz co wyjdzie
  8. 265km ale skrzynia HCK...
  9. 50tys? migawka???? gwarancja D700 150 klapnieć D3S 300tys. klapnięć
  10. w takim razie co brakuje Nikonowi D60??? jestem ciekaw
  11. dlaczego dla ciebie oczywistym jest canon,pracowałem kiedyś na systemie canona i...NIGDY WIĘCEJ,tylko Nikon
  12. na mokrej zgodze się jest lipa troszkę
  13. a jakie masz laczki? ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- 235/45ZR17 u mnie daje radę
  14. mogę pytałem żony
  15. pięknie,kreski idealne,jakby EGRa nie było..
  16. przespawa flansze na kolektorze,osobiście nie chce rzeźby z turbiną
  17. dokładnie, PIXI też u nich robił
  18. SPORT TIG: AUDI A4 1.9 TDI AVF---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ---------- ci goście znają się na tym
  19. 0W30/0W40 można stosować całorocznie, tabela ze strony liqui moly
  20. Danielu mój imienniku wywal to syfostwo z auta OUT,śmigam bez tego szajsu już drugi rok-silnik oddycha czystym tlenem
  21. żaden wyczyn mój poprzedni przed wypadkiem 1.9tdi miał 890tys,po za tym dużo aut na allegro ma przebiegi 500-800tys tyle że na desce tego nie widać bo żeby sprzedać musi być nie więcej jak 180tys
  22. daniels odpowiedział(a) na skater69 temat w Audi A4 B6
    przerabiałem temat i najlepsze są ORI
  23. wygląda tak samo bandycko jak moja
  24. przebieg nie ma znaczenia,możesz mieć i 600tysi
  25. ja używam 0W30 i dla mnie rewelka,w zimie rozruch cichy jak na rozgrzanym silniku,ubytki u mnie na 10tys ubyło 3-4mm na miarce,HTHS ma na poziomie 3,08 ogólnie silnik pracuje bardziej miękko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.