Treść opublikowana przez daniels
-
Mandat zimową porą
skoro takie problemy na drogach z LKW trzeba się panie sebul może przesiąść na komunikację miejską może być szybsza niż wspomniane punto
-
kto, wykona emblamat DOPE na tylną klapę?
mam zamówiny DOPE na wzór oryginału,niebawem fotki,gość ma dużo roboty ale przyjął zamówienie
-
kto, wykona emblamat DOPE na tylną klapę?
jutro go wypytam żeby wykonał 1szt na próbe na wzór ori czyli wypukłą bo twierdzi że da się,będę coś wiedział się odezwe
-
Folia szczotkowane alu na lusterka?
musisz zdjąć obudowy,oklejałem carbonem-folią i nawet to wygląda
-
kto, wykona emblamat DOPE na tylną klapę?
tak się składa że wykonuje to mój znajomy i 35zł z wysyłką jest do zrobienia,wziąłem od niego dwie próbki czarną i przeźroczystą
- VFIZ on Audi B6/B7
-
Chip Tuning według "Auto Świat" ....
i po co powymyślali te chipy ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- wiem,wiem odgrzałem...
-
wywalony kat, egr .. co dalej? tuning ;d
dużo też dają magnetyzery
-
B6 DIVISION
malowałem <br /><br /> ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- Ty chyba nie masz tematu założe,obiecuje
-
B6 DIVISION
nie zapomnijcie o mnie
-
B6 DIVISION
coś koło tego tylko dokładki jeszcze nie dpracowałem http://images36.fotosik.pl/296/d69ffb044b9f7df6m.jpg http://images33.fotosik.pl/480/c4699fa4517910e6m.jpg :shock3::slina: Weź Ty wreszcie załóż temat o tej B6 bo jest masakryczna Czym malowałeś klamki i tylną blendę? Ja blendę pomalowałem i już podrapana jest http://i.imgur.com/2domX.jpg oklejałem carbonem blende,klamki,obudowy luster będzie chwila to założe wątek o meine b6
-
B6 DIVISION
coś koło tego tylko dokładki jeszcze nie dpracowałem ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- Teraz jest tendencja w nowych audi żeby profil lekko zwiększać. Ja póki co testuje od paru dni taki setup i bardzo przyjemnie się jeździ. ja mam 215/50R17 i jest
-
A4 B8 2.0 TDI CAHA by R-Performance
pięknie zwłaszcza przy 2000rpm ładnie koksu jest
-
Co sadzicie o tym DV?
- Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
to robił koleś który jak sie dowiedziałem "urodził się ze spawarką w ręce..":facepalm::facepalm:- Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
dokładnie wyjście z turbo- Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
:decayed: trafiłeś- Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
ja też znam wielu dobrych spawaczy:- Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
Taka jest zaleta, że można ją połączyć z dolotem na normalną opaskę zaciskową w tym miejscu co normalnie u nas jest szybkozłączka. no proszę człowiek się całe życie uczy ma ma ktoś numer tej klapy?- [RHY] Xsara 2 HDI 90ps +IC @ 138PS i 292NM by GoodHope
stosunek mocy do masy... ostatnio pojezdziłem ibizą ASZ która w serii ma "niby" 130ps realnie wyszło na hamowni 148ps autko tak zapier...praktycznie jedzie od 1400rpm- [RHY] Xsara 2 HDI 90ps +IC @ 138PS i 292NM by GoodHope
czy na pewno...- Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
Piotrek 2 rzeczy jakie masz pompki i czy tłoki masz nowe?- [B6 AVF] Granatowa ulepa
Borki,Zarzecze jaki ten świat mały- B6 DIVISION
może i ja bym przystąpił do B6D- zwiekszenie mocy w 1,9
tak,dokuczliwe dźwięki bo spaliny będą "wirować" w pustej puszce - Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p