Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. czyli dwa tłumiki przelotowe i masakry nie będzie??? ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- na 2,5cala
  2. jesteś usprawiedliwiony twój takumar dobrze "rysuje"
  3. Kowi na 2 focie na co "łapałeś" ostrość,moim skromnym zdaniem twój takumar mówiąc delikatnie średnio ostrzy...
  4. z filtrem powietrza małe jajca są w pasacie AVFie jest więcej miejsca,ale da się to zrobić w a4 b6
  5. ja mam dolot z 50mm rury
  6. gtb1756vk ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- bez remapu jeździ się o niebo lepiej niż na BRD
  7. właśnie o to chodzi zależy o co chodzi w fotografii....czyli jednak jest mnożnik z DX na FX??
  8. każdy user ma wybór jeden kupuje 14-24mm czy 24-70mm a trzeci bierze 28-300mm i każdy jest zadowolony-przykład oparty na nikonie,obiektywów do N i C jest maaasa każdy coś znajdzie dla siebie
  9. mhm,czyli przelicznik obiektywu nie jest ważny wg ciebie? hehe ja patrzę od złej strony??? dalsza dyskuja nie ma uzasadnienia---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- twoje tezy mnie załamały ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- to najlepszy tekst ze wszystkich wypowiedzi "17-35 to 17-35 a nie ze po przeliczeniu 27-64mm, bo i co z tego? " czyli przelicznik nie istnieje???? dobre dobre ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- Format FX i DX – wady i zalety. |
  10. z tego co doczytałem przecież mowa była o canonie,to że coś jest dedykowane do FF nie oznacza że się nie sprawdzi w DX,wszystko zależy od usera,dla typowego amatora dobry zestaw to d3000/d3100/d5000+kit 18-105mm czyli przeliczając na mały obrazek to 27-157.5mm
  11. czemu D40 jest antykiem??? obiektyw 17-40 przy matrycy D40 CCD będzie miał mały zakres??? niezrozumiałe to troszkę bo ekwiwalent dla małego obrazka wyniesie 27.2-64mm więc w czym problem??ta stronka może ci pomoże i pamiętaj że z ilością pixeli nie do końca jest tak jak mówi o tym cały foto marketing Imaging Resource "Comparometer" ™ Digital Camera Image Comparison Page
  12. ja już nigdy nie założę gówna Pipercross-ten szajs przepuszcza drobinki piasku
  13. pompki jakie miał?
  14. u mnie już też nawet 2,5cm luzu jest...
  15. dobry mod wiadomo made in Rogal,przebieg normalny-mały
  16. panowie nie widzę nigdzie w necie fotek z GTB1756 i oryginalną puszką filtra powietrza,szczerze powiem że nawet po demontażu blachy która jest na puszce nie bardzo się to zmieści,nie chciałbym wchodzić w stożek może puszka od AJMa lub AFNa? ---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- jeszcze myślę "przemodelować" puchę u gości co spawają plastiki-rzeźba ładna będzie
  17. Dejf super wyszło
  18. zamiast caha GTB1756
  19. ona tak dmucha że geometria jest zbędna ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- 340ps w FH12
  20. bo ten lanos ma GT4594 ja też taką montuje
  21. baszmak7 to temperatura spalin spowodowała ten efekt
  22. maluch z koksem za kółkiem
  23. uderz do kolegi smoku666 on pomoże jest testerem 1.9tdi
  24. czyściutki silniczek..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.