Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. Adam chce kliknąć a tu takie coś https://www.facebook.com/photo.php?fbid=499547573409061&set=a.499547536742398.120671.100000614674835&type=1&theater
  2. patrz foto nr 1 tak to może wyglądać....http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/pazdziernik-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-249136/
  3. wszystko w rękach tunera ale jak wtryski nieciekawe i wałek rozrządu zużyty,podlanie z dołu powoduje batorego-zwłaszcza gdy turbo wstaje...
  4. dlatego niektórzy użyli tego: Zamiennik przepustnicy EGR 1.9 TDI 1.9tdi VW AUDI (2698892920) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  5. z tego co mi wiadomo w stanach śmigają na wielosezonowych,dobre marki opon sprawdzają się,propo przepisu wymiany opon na zimowe nie oszukujmy się że chodzi o bezpieczeństwo,to silne lobby firm oponiarskich...
  6. pewnie na początek w sam raz,kit 18-105mm bardzo dobre szkło, ekwiwalent małego obrazka 27-157.5 mm
  7. poniosło gościa...
  8. w takim układzie bierz nowszy N bo gdybyś chciał się rozwijać na D3200 to ttrochę nie bardzo on tego służy lepiej już D90 a w przyszłości D7000,na auto nie rób-to nie foto-idioto tylko lustro w końcu hehe
  9. FELGI ORYGINALNE 18 AUDI A4 A3 A6 A8 (2711114735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. te ciekawe,może ma ktoś nr ori
  10. 450x175x65 do 1.9TDI styknie
  11. mijasz się z prawdą bo nie każdy obiektyw nikona posiada AF-S i nie każdy tamron czy sigma posiada-mówie o starszych dobrych obiektywach które można kupić niekiedy za śmieszną kase,po za tym brak automatycznej ostrości w d90 to taki problem? można to robić manulnie,przecież to w końcu aparat z możliowością filmowania a nie odwrotnie ale decyzje musi podjąć kupujący sam
  12. IMO Jeśli ma być któryś z tych trzech nikonów to pomimo, że najstarszy to najlepszy będzie D90. Jego podstawowa aczkolwiek nie jedyna zaleta to silnik w body,. dokładnie d90 posiada tgz "śrubokręt" to spora przewaga nad d5100 czy 3200,mając body bez motorka jesteś skazany na szkła z własnym silnikiem a to przekłada się na dużo większe wydatki,więc masz możliwość rozbudowy systemu tańszymi i sprawdzonymi już obiektywami bez silnika po za tym d90 jest od nich masywniejszy,nie słuchaj doradców że tylko świeżynki trzeba nabywać-przykład d800 matryca 36mln a szumy w zasadzie jak w starym dziadku d700---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- nie pisz tak o d90 to bardzo dobry sprzęt,pomimo upływu lat oferuje mase możliwości jak na format DX oczywiście
  13. dekory mam s line szczotkowane alu-zejebiście mi się podobają,,,póki co hehe
  14. ja myślę o dachu...i masce przedniej carbonem
  15. 35x35cm tak na spokojnie
  16. wiem,kształt obudowy lustra nie bardzo pozwala zrobić to inaczej ale na żywo nie rzuca się to w oczy
  17. żona pomagała,największe wyzwanie to wnętrze lustra,suszarka i jedziemy... ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- ja pomagałem a żona to sama robiła. ja tylko suszarkę trzymałem ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- klamki też wyszło ok fotki były w deszczu robione na klamce u dołu z prawej strony jest woda..
  18. ja ostatnio "bawiłem" się carbonem i na początek zacząłem od rzeczy łatwych.... ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- a tak w całej prawie okazałości
  19. ładne ciekawe jak by na a4 b6 wyglądało...
  20. No ale na 220PS nie trzeba 2260 dokładnie,ALki+GTB1756 i spokojnie 220-230ps można atakować---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ---------- dokładnie,mi w V TECHU też wyszła kosmiczna moc...
  21. oni spawają z kolektorem,oni powinni dać radę,oglądam ich projekty-szacun
  22. wejdzie gtb22 do b6??? bez krojenia puszki filtra powietrza może być ciężko
  23. widziałem ten wykres Cordii,momentu coś za to mało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.