Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. drogo ja za BRD dałem 200zeta
  2. ten olej ma norme 505.01, nie ma zmartwien Total to bardzo dobra marka no ten quartz ineo 504/507 już spełnia tą normę także jest ok:) chodziło mi tu o to że przez blisko 200tys audi jeździło na olejach które nie spełniają normy 505.01 a ma taki dopiero od 3 wymian licząc moją jako ostatnią Kiedyś miałem a4 b5 AJM 115PS,jakiś mądryjął jeździł na Lotosie 15w40 przez 50tys. ja zrobiłem 30tys. na właściwym oleju i nic się nie działo
  3. co myślicie o Valvoline 5W30 MST do PD http://www.valvolineeurope.com/polish/products/engine_oils/synpower/cid(1831)/synpower_mst_5w-30
  4. dwa oleje dobrej klasy. Co nie wybierzesz - bedzie wybiorę FUCHSa w końcu made in germany
  5. panowie i panie który wybrać FUCHS TITAN SUPERSYN Longlife Plus SAE 0W-30 czy Motula specifica 0W30??
  6. ja zapodałem Mobila ESP formula 5W30,wcześniej był Motul 5W40 i powiem szczerze że na Mobilu jest lepiej zwłaszcza po odpaleniu ale być może klasa oleju inna :gwizdanie: jesli zalewasz mniej lepki olej po bardziej lepkim - zawsze bedzie na +. producent ma tu drugorzedne znaczenie. zalej 0W30 a bvedzie jeszcze lepiej. tak właśnie chcę zrobić,patrzyłem w książkę i od nowości moja śmigała na 0w30
  7. No i któryś z tych był by dużo lepszy dla Twojego silnika teoretycznie tak,ale jeśli spełnia normy PD a nawet je przewyższa to powinna być git,po za tym olej nie opcji "to chronię bardziej a tamto mniej" spełnia normy i ma chronić od tego jest
  8. norma 506.01 zastępuje 505.01 czyli jak najbardziej do PD[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 13:57_________________________________________________dla VW 506.01 - olej do silników diesla wyposażonych w pompowtryskiwacze o wydłużonym interwale wymiany.- Gulf Formula FE 0w30 - Havoline 506.01 0w30 - Motul Specific 506.01 0w30 - Shell Helix Ultra AW 0w30
  9. Tylko to olej do samochodów z DPF który niestety w pierszej kolejności ma chronić DPF-a niż silnik, nie lepiej by Ci było zalać coś typowo pod PD z normą 505.01 lub 506.01 najlepiej. ale on ma 502.00 503.00 505.00 506.00 506.01
  10. 150zeta z pewnego żródła
  11. ja zapodałem Mobila ESP formula 5W30,wcześniej był Motul 5W40 i powiem szczerze że na Mobilu jest lepiej zwłaszcza po odpaleniu ale być może klasa oleju inna :gwizdanie:
  12. ja nigdy nie podaje spalania z fiśka tylko full-kilometry-full i jest średnia :gwizdanie:
  13. zauważyłem teraz
  14. witam,interesuje mnie nr katalogowy wkładek gumowych do pokrywy silnika,3 sztuki idą na komplet
  15. moja 8,2L krótkie odcinki,tylko miasto :gwizdanie:
  16. swego czasu jak miałem audi 80 "wyła" okrutnie pompa wspomaganie po zaaplikowaniu ceramizera wyciszyło,po przejechaniu 2tys km zalałem drugiego i nastała cisza,kiera zaczęła lżej chodzić -odkupił ją kolega śmiga do tej pory
  17. po pierwsze nówkę Zenitara można mieć za 750zeta,po drugie nie porównywałbym go do samyanga bo zenitar w testach wychodzi niekiedy lepiej od Nikkora 16mm f2.8 po trzecie przy formacie APS-C z 16MM uzyskujesz nie 22MM a 24MM a po za tym przy formacie FF masz po prostu 16mm.Samyang jest dedykowany do DX a Zenitar pod FF :gwizdanie:
  18. moja fotka u góry też jest robiona 16mm/2,8 ale jest konwerter jeszcze, dodaje zakrzywienia po boku widzę,pytanko masz pełną klatkę FF? chyba nie, nawet nie wiem, ale jak nex7 nie ma to mój tymbardziej nex 5 jak i nex 7 ma APS-C CMOS
  19. moja fotka u góry też jest robiona 16mm/2,8 ale jest konwerter jeszcze, dodaje zakrzywienia po boku widzę,pytanko masz pełną klatkę FF?
  20. Niekoniecznie musi być Fisheye ogniskowa 16MM obiektyw Nikkor 14-24mm [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:30_________________________________________________żeby lepiej zaokrąglić polecam 16MM radziecki Zenitar rybie oko,kąt widzenia 180stopni,niedawno go nabyłem [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:34_________________________________________________http://allegro.pl/mc-zenitar-16-2-8-fish-eye-filtry-idealny-i2106541064.html
  21. daniels odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    dwie śruby na górze i dwie na dole i wychodzi cała lampa,ja otwory zrobiłem od dołu lampy i przetwornice mam schowane pod lampami :gwizdanie:
  22. Nie będę się spierał, już od kilku osób słyszałem, że dla oszczędności sprzęgła AWX ma mniej Nm ps. w pierwszej tabeli też może być błąd ja wiem że mam 425Nm i sprzęgło daje rade-muszę ją na LPG zmierzyć jak wyjdzie :gwizdanie:
  23. to bajki pisza... bo AJM ma 300+ Tu podają, że Q ma 310Nm a ośka 285Nm http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b6.html patrzysz na 115Ps,dobrze podają 310Nm dla ośki i Q,masz jedno pod drugim
  24. dzięki dokładnie to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.