Treść opublikowana przez daniels
-
[B6 AWX] Po wymianie turbo muł
drogo ja za BRD dałem 200zeta
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ten olej ma norme 505.01, nie ma zmartwien Total to bardzo dobra marka no ten quartz ineo 504/507 już spełnia tą normę także jest ok:) chodziło mi tu o to że przez blisko 200tys audi jeździło na olejach które nie spełniają normy 505.01 a ma taki dopiero od 3 wymian licząc moją jako ostatnią Kiedyś miałem a4 b5 AJM 115PS,jakiś mądryjął jeździł na Lotosie 15w40 przez 50tys. ja zrobiłem 30tys. na właściwym oleju i nic się nie działo
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
co myślicie o Valvoline 5W30 MST do PD http://www.valvolineeurope.com/polish/products/engine_oils/synpower/cid(1831)/synpower_mst_5w-30
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dwa oleje dobrej klasy. Co nie wybierzesz - bedzie wybiorę FUCHSa w końcu made in germany
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie i panie który wybrać FUCHS TITAN SUPERSYN Longlife Plus SAE 0W-30 czy Motula specifica 0W30??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja zapodałem Mobila ESP formula 5W30,wcześniej był Motul 5W40 i powiem szczerze że na Mobilu jest lepiej zwłaszcza po odpaleniu ale być może klasa oleju inna :gwizdanie: jesli zalewasz mniej lepki olej po bardziej lepkim - zawsze bedzie na +. producent ma tu drugorzedne znaczenie. zalej 0W30 a bvedzie jeszcze lepiej. tak właśnie chcę zrobić,patrzyłem w książkę i od nowości moja śmigała na 0w30
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No i któryś z tych był by dużo lepszy dla Twojego silnika teoretycznie tak,ale jeśli spełnia normy PD a nawet je przewyższa to powinna być git,po za tym olej nie opcji "to chronię bardziej a tamto mniej" spełnia normy i ma chronić od tego jest
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
norma 506.01 zastępuje 505.01 czyli jak najbardziej do PD[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 13:57_________________________________________________dla VW 506.01 - olej do silników diesla wyposażonych w pompowtryskiwacze o wydłużonym interwale wymiany.- Gulf Formula FE 0w30 - Havoline 506.01 0w30 - Motul Specific 506.01 0w30 - Shell Helix Ultra AW 0w30
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tylko to olej do samochodów z DPF który niestety w pierszej kolejności ma chronić DPF-a niż silnik, nie lepiej by Ci było zalać coś typowo pod PD z normą 505.01 lub 506.01 najlepiej. ale on ma 502.00 503.00 505.00 506.00 506.01
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
150zeta z pewnego żródła
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja zapodałem Mobila ESP formula 5W30,wcześniej był Motul 5W40 i powiem szczerze że na Mobilu jest lepiej zwłaszcza po odpaleniu ale być może klasa oleju inna :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
ja nigdy nie podaje spalania z fiśka tylko full-kilometry-full i jest średnia :gwizdanie:
-
[a4 b6] wkładki gumowe pokrywy silnika
zauważyłem teraz
-
[a4 b6] wkładki gumowe pokrywy silnika
dzięki
-
[a4 b6] wkładki gumowe pokrywy silnika
witam,interesuje mnie nr katalogowy wkładek gumowych do pokrywy silnika,3 sztuki idą na komplet
-
[B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
moja 8,2L krótkie odcinki,tylko miasto :gwizdanie:
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
swego czasu jak miałem audi 80 "wyła" okrutnie pompa wspomaganie po zaaplikowaniu ceramizera wyciszyło,po przejechaniu 2tys km zalałem drugiego i nastała cisza,kiera zaczęła lżej chodzić -odkupił ją kolega śmiga do tej pory
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
po pierwsze nówkę Zenitara można mieć za 750zeta,po drugie nie porównywałbym go do samyanga bo zenitar w testach wychodzi niekiedy lepiej od Nikkora 16mm f2.8 po trzecie przy formacie APS-C z 16MM uzyskujesz nie 22MM a 24MM a po za tym przy formacie FF masz po prostu 16mm.Samyang jest dedykowany do DX a Zenitar pod FF :gwizdanie:
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
moja fotka u góry też jest robiona 16mm/2,8 ale jest konwerter jeszcze, dodaje zakrzywienia po boku widzę,pytanko masz pełną klatkę FF? chyba nie, nawet nie wiem, ale jak nex7 nie ma to mój tymbardziej nex 5 jak i nex 7 ma APS-C CMOS
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
moja fotka u góry też jest robiona 16mm/2,8 ale jest konwerter jeszcze, dodaje zakrzywienia po boku widzę,pytanko masz pełną klatkę FF?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Niekoniecznie musi być Fisheye ogniskowa 16MM obiektyw Nikkor 14-24mm [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:30_________________________________________________żeby lepiej zaokrąglić polecam 16MM radziecki Zenitar rybie oko,kąt widzenia 180stopni,niedawno go nabyłem [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:34_________________________________________________http://allegro.pl/mc-zenitar-16-2-8-fish-eye-filtry-idealny-i2106541064.html
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
dwie śruby na górze i dwie na dole i wychodzi cała lampa,ja otwory zrobiłem od dołu lampy i przetwornice mam schowane pod lampami :gwizdanie:
-
[ALL] AWX vs AVF
Nie będę się spierał, już od kilku osób słyszałem, że dla oszczędności sprzęgła AWX ma mniej Nm ps. w pierwszej tabeli też może być błąd ja wiem że mam 425Nm i sprzęgło daje rade-muszę ją na LPG zmierzyć jak wyjdzie :gwizdanie:
-
[ALL] AWX vs AVF
to bajki pisza... bo AJM ma 300+ Tu podają, że Q ma 310Nm a ośka 285Nm http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b6.html patrzysz na 115Ps,dobrze podają 310Nm dla ośki i Q,masz jedno pod drugim
-
[b6 AVF] oring korka spustowego chłodniczki oleju
dzięki dokładnie to