Treść opublikowana przez daniels
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
A mi się podoba tylko to zdjęcie - tylko musiałoby być lekko zmodyfikowane, np. coś takiego (na szybko): w oryginale zdjęcie jest bardziej naturalne,czasami nie warto robić korekt na siłę,kadrowanie owszem wyszło po za tym tonalnie lepszy jest oryginał
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
moja chinka spokojnie wyrabia do tych do mocy
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
a4 zacna,słuszny kolor mody też mamy podobne
-
[ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?
dziwne... po lekkim desczczu moze ladnie klei? moze tak u was inna struktura asfaltu jest taaa struktura na pewno ale opony...ale chyba nikt o mądrych zmysłach nie pałuje od zera swojej fury na 2 i 3 biegu problemów nie mam
-
[ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?
ja mam kapcie 235/45R17 P7 i specjalnie problemów z trakcją nie mam :gwizdanie:
-
[B6 AVF] AVF seria po programie w MR Motors - 170KM / 389,8Nm :D
Tylko w stosunku do której? Bo nie do tej w Ecuproject. Osobiście szerokim łukiem omijam hamownie u tunerów z pewnych względów. Wole dokonać pomiaru bez normy,którą jak widać można sobie o kant pupy rozbić,po czym resztę sobie wyliczyć. Pomiar z normą,to pomiar który ostatecznie wylicza wartości wynikające z temperatury i ciśnienia. Witka zaniża wporównaniu z hamowniami z Wawy,gdzieś na forum jest jego wypowiedz,wiem że zawyża wartośći v tech doświadczyłem tego na mojej a4
-
[B7 BRB] Nowsze pali więcej niż starsze?
po testach moja a4 1.9tdi AVF spala w mieście między 7,8-8,2L pomiar tankowania:na full po korek-dystans-po korek,sam byłem zaskoczony tym bardziej że troche koksu jest dołożone,pomiar w przeciągu ostatnich dwóch tygodni czyli temperatura zew.między 2-7C
-
Ceny paliwa marzec 2026
by żyło się lepiej... :gwizdanie:
-
nazwa firmy
water cyklon
-
nazwa firmy
waterpressure
-
nazwa firmy
turbopenetrant
-
Ceny paliwa marzec 2026
ja go tankowałem ale już go nie tankuje :gwizdanie:
-
Porównanie B5 a nowszych B6 i B7 fakty i mity..
zgadzam się miałem b5 lifta teraz b6-przeskok ogromny,najbardziej wizualnie podoba mi się w b6 "muskularna sylwetka"
-
[B6 AWX] Zderzaki - ktoś ma z tej firmy?
tak uczyń,ja tak mam zoba
-
[B6 AWX] Zderzaki - ktoś ma z tej firmy?
dla mnie nie bardzo,nie lepiej zapodać s line lub s4???
-
[ALL] Nakładki na pedały
cena niższa ale nie podejdą do a4 b6 bo są dedykowane do a3,te co podałem w aukcji mam założone u siebie wygląd w ostateczności???
-
[ALL] Nakładki na pedały
http://allegro.pl/unikat-nakladki-oryg-audi-rs4-a4-s4-b6-b7-01-i1992535489.html tylko takie coś ma wygląd :gwizdanie:
-
[all b6] rozklejanie lamp przód
panowie,jakieś wskazówki jak rozkleić lampy przód Valeo,próbowałem z piekarnikiem i lipa nie ma szans,chciałbym na czarno środek zrobić
-
Porównanie B5 a nowszych B6 i B7 fakty i mity..
znajomy ma co prawda ma 1.9tdi AVF i przebieg ponad 800tysi,osobiście zrobił nią 500tys jedynie co robił to 2x dwumase :gwizdanie:
-
Ceny paliwa marzec 2026
z buta ciągnąć premiera? niezły pomysł
-
Ceny paliwa marzec 2026
Stalowa Wola Orlen Verva 5,74zł ...jak żyć panie premierze?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
mój urwis tylko w ten sposób pije wodę
-
[B6 AVF] Jakie sprzęgło do modyfikacji
u mnie sprzęgło póki co seria :gwizdanie:
-
[B6 AWX] EGR wymiana
u mnie w cywilnym nie ma i nie będzie
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
rzeczywiście anteny od CB mamy w tym samym miejscu,podwójna blacha rzeczywiście jest w tym miejscu ale polak potrafi