Treść opublikowana przez daniels
-
[ALL] Sapanie turbo BRD
no to sory u mnie nie ma tych odgłosów wogóle,robiłem test jedynie jest gwizd....
-
[ALL B6] Ciekawa aukcja z turbiną
dokładnie jak zrobić to kompleksowo
-
[B7 BPW] Nowy wykres po sofcie u Rogala
gratulować momentu,niczego sobie :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
- [B6 AWX] Jakie wartości trzyma oryginalne sprzęgło, dwumas awx ?
mądrze prawisz nie ma co przeginać- [B6 AWX] Jakie wartości trzyma oryginalne sprzęgło, dwumas awx ?
masz taki Nm i jeszcze chcesz wiekszy ?? myślałem o 420Nm i myslisz ze poczujesz roznice ... ludzie zejdzcie na ziemie , meczyc osprzet dla 15 Nm wiecej ... ehhhhh no ale wazne ze na papierze bedzie tiaaa....czyli najlepiej wrócić do serii bo po męczyć osprzęt- [B6 AWX] Jakie wartości trzyma oryginalne sprzęgło, dwumas awx ?
masz taki Nm i jeszcze chcesz wiekszy ?? myślałem o 420Nm- [B7 BPW] Prośba o ocene wykresu - seria
fabrycznie powinno być 140ps oraz 320Nm,konie 2 uciekły moment o 15Nm wyższy ,ogólnie jest dobrze- [B6 AWX] Jakie wartości trzyma oryginalne sprzęgło, dwumas awx ?
10 jadę na korektę do Witka i myslałem o większym niutonie,obecnie mam 404Nm a tu masz... sprzęgło mam serie- Moja perełka :)
ZieLoNeS nie dodaje sobie,chodzi o to że jeśli byś w to wszystko uwierzył przy zakupie a później tutaj usłyszał taką jazdę na forum,chyba byś inaczej na sprawę spojrzał....najważniejsze że to była tylko ułańska fantazja sprzedającego,pojechał pięknie. [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 08:39_________________________________________________"UWAGA WCZORAJ WYMIENIONE KLOCKI HAMULCOWE PRZÓD I TYŁ!!!!" - treść ogłoszenia,trzeba uważać...- Moja perełka :)
...i chłopaszek powie że na są nieuprzejmi goście...- Moja perełka :)
najdroższe B6 na forum- [B6 AVF] Lampy Dayline
miałem te lampy,pojeździłem miesiąc i pognałem dalej...niech się ktoś inny z nich cieszy... :gwizdanie:- Moja perełka :)
"wymiana wału napędowego wraz z osprzętem ( takiego nie do zajechania i żeby dał radę ) 8000zł" - przy ośce... muszę sprawdzić czy mój nie wymaga wymiany na "nie do zajechania"- [B7 BKD] Po wizycie w EcuProject Wrocław(nowy wykres)
różnica znaczna,kiedyś na forum jakiś fantasta pisał że włożył kata z powrotem i przybyło mocy...gratulacje- [ALL B6] Chip a podzespoły
prawdą jet że seryjne heble w b6 to porażka,różnica jest najbardziej zauważalna jak się zapoda większe... :gwizdanie:- [ALL B6] Chip a podzespoły
trzeba doliczyć jeszcze 1000zeta na mandaty,250zeta na kursy zmniejszające punkty co pół roku .....- [B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212068.0- [INNE] Czy można przerobić lampy z anglika na europejskie?
tiaa... tak tak kolego wyrywalbys jak sie patrzy :polew: :polew: :polew: czyli remiza rządzi- [INNE] Czy można przerobić lampy z anglika na europejskie?
tiaa...- [INNE] Czy można przerobić lampy z anglika na europejskie?
bo remiza będzie...- [b5] quattro tulejki
dzieki bardzo,myslałem że są tańcze te tulejecki... :gwizdanie:- [b5] quattro tulejki
witam,potrzebuje numery katalogowe tulejek do a4 b5 97r quattro kombi,na wahacze tylne górne..- [ALL B7] Włącznik rozrusznika RS4
interesuje mnie numer katalogowy włacznika rozrusznika do RS4,ten między fotelami- [ALL B6] Czy ktoś wie co to za dokładka?
cupra - [B6 AWX] Jakie wartości trzyma oryginalne sprzęgło, dwumas awx ?