Treść opublikowana przez daniels
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
to coś wyjdzie inaczej jak u innego pana zrobi program? :polew: "...u innego pana"
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
D90+kit 18-105mm B&W ręcznie ustawiany
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
tak jak koledzy wyzej wieksze PD + cos z wydechem by pasowało zrobic, jakies 2,5 cala teraz masz 425 nm... jak chcesz 450 to chyba cos ze sprzegłem by wypadało zrobic koszty pewnie 5K++ może po New year coś pomyslę
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
pd do zmiany,albo jakies hybrydy... atakuj bedzie wkoncu jakies 1.9 z sensowna moca a bez zmiany PD ile mozna się spodziewać?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
panowie,napaliłem się na to turbo jak szczerbaty na suchary,już poszukuję takiej,będzie kolejny mod na nowy rok.. :gwizdanie:
-
Ulubione piwo!
leżajsk biały wymiata...
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
dobry kit nie jest zły,w D90 miałem 18-105 Nikkor i to jest bardzo dobry obiektyw po za mocowaniem- plastikowy bagnet z drugiej strony to lustrzanka amatorska i nie często ktoś odkręca obiektyw :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Wyłączająca się TURBINA
miałem praktycznie taki sam wykres z V Techu i dwumasa szybko zaczęła mówić papa
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
w poprzednim aucie a4 AJMie 115ps miałem 520tkm i auto chodziło bez zarzutów,dlatego nie boję się przebiegów w tdi
-
Dobrzy chiptunerzy
do Rogala masz 400km
-
Dobrzy chiptunerzy
ONLY Rogal
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
ja też ostatnio jechałem z dwoma jaśkami ale ważyli po 120kg każdy
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
daniel chyba juz nie modzi,jaki sens jest teraz zmieniac PD to i turbo by trzeba nie modze zostane przy tym co jest.. a wydech przelotowy coś zmieni? takiego moda chcę na wiosnę zrobić 2 końcówki na tył i może całkowity przelot
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
da 2 setne lepiej :polew: :polew: :polew: a to już dla niektórych coś
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa...próby jeszcze będą nie do końca mnie zadowala ten wynik :gwizdanie: a co mozna poprawic?jedynie wieksze nachylenie terenu Można wcisnąć sprzęgło i podpąpować gazem:) można zmienić filtr paliwa i wlać konkretnego paliwa,bo jakiś syf mam i przy okazji zmienić filtr powietrza bez pompowania gazem i zmian nachylenia terenu
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
Na wyłączonym fisie błędy pokazuje wiec dla dociekliwych płyn kolega miał nalany i żarówki w komplecie:) dokładnie,po za tym nie lubię choinki na desce mimo że niebawem swięta
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa...próby jeszcze będą nie do końca mnie zadowala ten wynik :gwizdanie:
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
D300s pierwsze z brzegu [/url]
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
no właśnie ja jeszcze teściową z tyłu miałem o której nie wspomniałem... i wałówe w bagażniku
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
kotek z zoo Zamość niestety wykonane przez szybe sowa zoo Zamość
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Miałem coś napisac ale: “Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kase, a mistrz martwi się o światło.” Ja sie nie martwie o sprzęt tylko o moje umiejetności... :gwizdanie: chetnie bym posłuchał wskazówek kogoś kto sie tym profesjonalnie zajmuje... :gwizdanie: Na pewno taki "kurs" to bardzo dobra sprawa. Do tego jak dojdą jakieś praktyki w plenerze z profesjonalistą. Z drugiej strony, w internecie jest cala masa wiadomości i często dość przystępnie napisana. ps. Z ciekawości, orientuje sie ktoś czy istnieje coś takiego jak ta akademia??? http://www.akademianikona.pl/kursy/
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Zdjęcia były robione o tej samej porze??? D700 to zupelnie inna liga. przy iso 6400 na słabszym sprzęcie zdjęcie było by conajmniej niewyraźne :] dokładnie w odstępstwie 15sekund jedno po drugim tyle potrzebowałem na zmiane ustawień wspomnianego ISO
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
pokaże wam dwie foty wykonane w tym samym miejscu z mocną ingerencją w ISO,myślę że wnioski po części nasuną się same fotka nr1 D700 28-300mm ISO 400 czas 1/400 f/10 automatyka z preselekcją czasu pomiar punktowy 8mm środka kadru fotka nr2 D700 28-300mm ISO 1600 czas 1/50 f/9 automatyka z preselekcją czasu pomiar punktowy 8mm środka kadru oczywiście by uzyskać efekt rozmycia wody można było zaingerować tylko w przysłone i czas ale ja miałem za zadanie przetestować wysokie ISO w N D700,plastyka tego aparatu
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Daniels, jak Ci się sprawuje ten D300s??? Pytam bo zamierzam zmienić swojego d5000 na D300s. Jakieś problemy miałeś/masz z tym body???[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 15:17_________________________________________________ zgłoś do konkursu na grudzień już można? a nawet trzeba... do 17.11 bardziej doświadczone pany, czym trzeba się kierować do wyboru iso problemów żadnych nigdy nie miałem nawet przy -30C,sprzęt godny polecenia,body wykonane ze stopu magnezu i całe uszczelnione...dobry jest ale D700 to już inna bajka,pełna klatka format FX
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
zgłoś do konkursu na grudzień już można?