Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. to coś wyjdzie inaczej jak u innego pana zrobi program? :polew: "...u innego pana"
  2. D90+kit 18-105mm B&W ręcznie ustawiany
  3. tak jak koledzy wyzej wieksze PD + cos z wydechem by pasowało zrobic, jakies 2,5 cala teraz masz 425 nm... jak chcesz 450 to chyba cos ze sprzegłem by wypadało zrobic koszty pewnie 5K++ może po New year coś pomyslę
  4. pd do zmiany,albo jakies hybrydy... atakuj bedzie wkoncu jakies 1.9 z sensowna moca a bez zmiany PD ile mozna się spodziewać?
  5. panowie,napaliłem się na to turbo jak szczerbaty na suchary,już poszukuję takiej,będzie kolejny mod na nowy rok.. :gwizdanie:
  6. leżajsk biały wymiata...
  7. dobry kit nie jest zły,w D90 miałem 18-105 Nikkor i to jest bardzo dobry obiektyw po za mocowaniem- plastikowy bagnet z drugiej strony to lustrzanka amatorska i nie często ktoś odkręca obiektyw :gwizdanie:
  8. miałem praktycznie taki sam wykres z V Techu i dwumasa szybko zaczęła mówić papa
  9. w poprzednim aucie a4 AJMie 115ps miałem 520tkm i auto chodziło bez zarzutów,dlatego nie boję się przebiegów w tdi
  10. do Rogala masz 400km
  11. ONLY Rogal
  12. ja też ostatnio jechałem z dwoma jaśkami ale ważyli po 120kg każdy
  13. daniel chyba juz nie modzi,jaki sens jest teraz zmieniac PD to i turbo by trzeba nie modze zostane przy tym co jest.. a wydech przelotowy coś zmieni? takiego moda chcę na wiosnę zrobić 2 końcówki na tył i może całkowity przelot
  14. da 2 setne lepiej :polew: :polew: :polew: a to już dla niektórych coś
  15. jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa...próby jeszcze będą nie do końca mnie zadowala ten wynik :gwizdanie: a co mozna poprawic?jedynie wieksze nachylenie terenu Można wcisnąć sprzęgło i podpąpować gazem:) można zmienić filtr paliwa i wlać konkretnego paliwa,bo jakiś syf mam i przy okazji zmienić filtr powietrza bez pompowania gazem i zmian nachylenia terenu
  16. Na wyłączonym fisie błędy pokazuje wiec dla dociekliwych płyn kolega miał nalany i żarówki w komplecie:) dokładnie,po za tym nie lubię choinki na desce mimo że niebawem swięta
  17. jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa...próby jeszcze będą nie do końca mnie zadowala ten wynik :gwizdanie:
  18. D300s pierwsze z brzegu [/url]
  19. no właśnie ja jeszcze teściową z tyłu miałem o której nie wspomniałem... i wałówe w bagażniku
  20. kotek z zoo Zamość niestety wykonane przez szybe sowa zoo Zamość
  21. Miałem coś napisac ale: “Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kase, a mistrz martwi się o światło.” Ja sie nie martwie o sprzęt tylko o moje umiejetności... :gwizdanie: chetnie bym posłuchał wskazówek kogoś kto sie tym profesjonalnie zajmuje... :gwizdanie: Na pewno taki "kurs" to bardzo dobra sprawa. Do tego jak dojdą jakieś praktyki w plenerze z profesjonalistą. Z drugiej strony, w internecie jest cala masa wiadomości i często dość przystępnie napisana. ps. Z ciekawości, orientuje sie ktoś czy istnieje coś takiego jak ta akademia??? http://www.akademianikona.pl/kursy/
  22. Zdjęcia były robione o tej samej porze??? D700 to zupelnie inna liga. przy iso 6400 na słabszym sprzęcie zdjęcie było by conajmniej niewyraźne :] dokładnie w odstępstwie 15sekund jedno po drugim tyle potrzebowałem na zmiane ustawień wspomnianego ISO
  23. pokaże wam dwie foty wykonane w tym samym miejscu z mocną ingerencją w ISO,myślę że wnioski po części nasuną się same fotka nr1 D700 28-300mm ISO 400 czas 1/400 f/10 automatyka z preselekcją czasu pomiar punktowy 8mm środka kadru fotka nr2 D700 28-300mm ISO 1600 czas 1/50 f/9 automatyka z preselekcją czasu pomiar punktowy 8mm środka kadru oczywiście by uzyskać efekt rozmycia wody można było zaingerować tylko w przysłone i czas ale ja miałem za zadanie przetestować wysokie ISO w N D700,plastyka tego aparatu
  24. Daniels, jak Ci się sprawuje ten D300s??? Pytam bo zamierzam zmienić swojego d5000 na D300s. Jakieś problemy miałeś/masz z tym body???[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 15:17_________________________________________________ zgłoś do konkursu na grudzień już można? a nawet trzeba... do 17.11 bardziej doświadczone pany, czym trzeba się kierować do wyboru iso problemów żadnych nigdy nie miałem nawet przy -30C,sprzęt godny polecenia,body wykonane ze stopu magnezu i całe uszczelnione...dobry jest ale D700 to już inna bajka,pełna klatka format FX
  25. zgłoś do konkursu na grudzień już można?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.