Treść opublikowana przez daniels
-
[B5 ADR] Smierdzi gazem
bo kat nie ma nic do rzeczy :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Smierdzi gazem
miałem 6 audic z lpg w żadnej kata i zero smrodu cyklonu
-
[ALL B5] Xenony- jeden świeci mocniej drugi mniej
a poziomowanie? a układ spryskiwaczy reflektorów? i homolagacja lamp pod xenon to że masz soczewki to policjanta niewiele interesuje :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Zaślepiony EGR ,a duże mrozy
ja nie mam OGRa i nie widzę różnicy w nagrzewaniu
-
[B6 AVF] AVF seria po programie w MR Motors - 170KM / 389,8Nm :D
cooler był mój już zamontowany na aucie ,złączki moje,Paweł dał materiał i wykonał robote,zderzaka nie zdejmował nawet ale zaznaczam cennik jest różny np:"szwy" czy mają być widoczne,w polerce czy bez,najlepiej szczegóły uzgadniać z Pawłem,jego robota zawsze jest profi co widać na jego stronce :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 08:09_________________________________________________ pozwole się z tobą niezgodzić miałem kiedyś program made in V tech i nie było tego samego co wyszło u Witka,mało tego krzywa mocy była porażką,Witek naprawdę wie co robi
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
zmieniałem olej bratu i widziałem,byłem w szoku
-
[B6 AVF] AVF seria po programie w MR Motors - 170KM / 389,8Nm :D
Hehe dokładnie od tego jest forum , trzeba sobie pomagac i dzielic informacjami ja coolerka mam made in china
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie i panie ponieważ to jest wątek o olejach mam pytanko,osobiście używam oleju Motul i przy wymianie olej jest czarny jak smoła brat jeździ na castrolu a4 1.9tdi 90ps i przy wymianie olej ma kolor karmelu,wymiana w obu przypadkach co 10tys. zastanawiam się czy mój silnik jest aż tak brudny a brata aż tak czysty,czy może motul pochłania zanieczyszczenia bardziej niż castrol???
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
ile to daje mocy??? turbo delikatnie wcześniej wstaje co do mocy opinie są podzielone :gwizdanie:
-
[B6 AVF] AVF seria po programie w MR Motors - 170KM / 389,8Nm :D
- [B6 AVF] AVF seria po programie w MR Motors - 170KM / 389,8Nm :D
ładne kreski,wódz po raz kolejny pokazał klasę- [B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
a co chcesz mi zwrócić połowe? -fmic 280zeta made in china -turbo dostałem -program (pytaj Witka bo nie pamiętam) -dolot (pytaj Pawła bo uleciało mi gdzieś) -pipercross 80zeta- [ALL B6] Dekory wewnętrzne
daniels1980 kiera kox na max- [ALL B6] Dekory wewnętrzne
jeśli chodzi o listwy na drzwi szukaj ori ostatnio na forum poszły bodajże za 700zeta,za wew.płaciłem 400zeta stan igiełki,moje drewno drożej pognałem- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Alpy panie :gwizdanie:[br]- [ALL B6] Dekory wewnętrzne
ogólnie te z linka średnio pasują,dużo z nimi zabawy przed malowaniem,ale jak masz ogarniętego lakiernika to ładnie wszystko wyprowadzi- [ALL B6] Dekory wewnętrzne
to są podróby :gwizdanie: moja kiera-RS6- [ALL B6] Dekory wewnętrzne
polecam szczotkowane aluminium S line z B7 zmieniałem u siebie i dekory z deski są przykręcane a wciskane są na drzwiach i wokół lewarka Dzięki, pomyślę, choć są nie tanie. Daniels, widzę , że też masz srebrnego sedana, jak te listwy na dole drzwi - jeste tylko 1 firma na allegro, która to sprzedaje za 350zł - skąd kupowałeś? Wszystko pasowało itd? Dziury do antem nawet mamy w tym samym miejscu listwy kupiłem ori z b7 w kolor w dobrej kasie także spasiło P&P moje wnętrze- [ALL B6] Dekory wewnętrzne
polecam szczotkowane aluminium S line z B7 zmieniałem u siebie i dekory z deski są przykręcane a wciskane są na drzwiach i wokół lewarka- [ALL B6] Wymiana foteli B6 Avant na B7 Saloon
ja u siebie zakładałem z avanta do mojego sedana wszystko P&P za S LINE półskóry dałem przód/tył 2tys.stan igła,stare sprzedałem za 1,2tys.- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
zgłoś do konkursu na grudzień Cineksik dzięki że namówiłeś mnie na konkurs dla I r o również podziękowania I już na pierwszym miejscu. Gratki :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: tak wyszło dzięki jeszcze raz- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
zgłoś do konkursu na grudzień Cineksik dzięki że namówiłeś mnie na konkurs dla I r o również podziękowania- [B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
prześladują mnie a6 3.0tdi,ostatnio na obwodnicy znowu udowodniłem wyższość starego a4 1.9tdi nad nową a6 3.0tdi 240ps ,propo logów możemy zrobić :gwizdanie:- [B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
dokładnie,nikt już wykresu mego nie widzi?- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
fajny urwis,chyba za dużo kawy pije widzę po zębach [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 20:30_________________________________________________ ujęcie wymiata co to B&W?????? balans bieli[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 20:44_________________________________________________moja Żelka trenuje mieszane sztuki walki... - [B6 AVF] AVF seria po programie w MR Motors - 170KM / 389,8Nm :D