Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. bo kat nie ma nic do rzeczy :gwizdanie:
  2. miałem 6 audic z lpg w żadnej kata i zero smrodu cyklonu
  3. a poziomowanie? a układ spryskiwaczy reflektorów? i homolagacja lamp pod xenon to że masz soczewki to policjanta niewiele interesuje :gwizdanie:
  4. ja nie mam OGRa i nie widzę różnicy w nagrzewaniu
  5. cooler był mój już zamontowany na aucie ,złączki moje,Paweł dał materiał i wykonał robote,zderzaka nie zdejmował nawet ale zaznaczam cennik jest różny np:"szwy" czy mają być widoczne,w polerce czy bez,najlepiej szczegóły uzgadniać z Pawłem,jego robota zawsze jest profi co widać na jego stronce :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 08:09_________________________________________________ pozwole się z tobą niezgodzić miałem kiedyś program made in V tech i nie było tego samego co wyszło u Witka,mało tego krzywa mocy była porażką,Witek naprawdę wie co robi
  6. zmieniałem olej bratu i widziałem,byłem w szoku
  7. Hehe dokładnie od tego jest forum , trzeba sobie pomagac i dzielic informacjami ja coolerka mam made in china
  8. panowie i panie ponieważ to jest wątek o olejach mam pytanko,osobiście używam oleju Motul i przy wymianie olej jest czarny jak smoła brat jeździ na castrolu a4 1.9tdi 90ps i przy wymianie olej ma kolor karmelu,wymiana w obu przypadkach co 10tys. zastanawiam się czy mój silnik jest aż tak brudny a brata aż tak czysty,czy może motul pochłania zanieczyszczenia bardziej niż castrol???
  9. ile to daje mocy??? turbo delikatnie wcześniej wstaje co do mocy opinie są podzielone :gwizdanie:
  10. ładne kreski,wódz po raz kolejny pokazał klasę
  11. a co chcesz mi zwrócić połowe? -fmic 280zeta made in china -turbo dostałem -program (pytaj Witka bo nie pamiętam) -dolot (pytaj Pawła bo uleciało mi gdzieś) -pipercross 80zeta
  12. daniels1980 kiera kox na max
  13. jeśli chodzi o listwy na drzwi szukaj ori ostatnio na forum poszły bodajże za 700zeta,za wew.płaciłem 400zeta stan igiełki,moje drewno drożej pognałem
  14. Alpy panie :gwizdanie:[br]
  15. ogólnie te z linka średnio pasują,dużo z nimi zabawy przed malowaniem,ale jak masz ogarniętego lakiernika to ładnie wszystko wyprowadzi
  16. to są podróby :gwizdanie: moja kiera-RS6
  17. polecam szczotkowane aluminium S line z B7 zmieniałem u siebie i dekory z deski są przykręcane a wciskane są na drzwiach i wokół lewarka Dzięki, pomyślę, choć są nie tanie. Daniels, widzę , że też masz srebrnego sedana, jak te listwy na dole drzwi - jeste tylko 1 firma na allegro, która to sprzedaje za 350zł - skąd kupowałeś? Wszystko pasowało itd? Dziury do antem nawet mamy w tym samym miejscu listwy kupiłem ori z b7 w kolor w dobrej kasie także spasiło P&P moje wnętrze
  18. polecam szczotkowane aluminium S line z B7 zmieniałem u siebie i dekory z deski są przykręcane a wciskane są na drzwiach i wokół lewarka
  19. ja u siebie zakładałem z avanta do mojego sedana wszystko P&P za S LINE półskóry dałem przód/tył 2tys.stan igła,stare sprzedałem za 1,2tys.
  20. zgłoś do konkursu na grudzień Cineksik dzięki że namówiłeś mnie na konkurs dla I r o również podziękowania I już na pierwszym miejscu. Gratki :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: tak wyszło dzięki jeszcze raz
  21. zgłoś do konkursu na grudzień Cineksik dzięki że namówiłeś mnie na konkurs dla I r o również podziękowania
  22. prześladują mnie a6 3.0tdi,ostatnio na obwodnicy znowu udowodniłem wyższość starego a4 1.9tdi nad nową a6 3.0tdi 240ps ,propo logów możemy zrobić :gwizdanie:
  23. dokładnie,nikt już wykresu mego nie widzi?
  24. fajny urwis,chyba za dużo kawy pije widzę po zębach [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 20:30_________________________________________________ ujęcie wymiata co to B&W?????? balans bieli[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 20:44_________________________________________________moja Żelka trenuje mieszane sztuki walki...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.