Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. jak motor w dobrej kondycji to wyjdzie dobrze,mój mimio pewnego przebiegu wypadł dobrze po modach
  2. osobiście z seryjnym 2.0tdi 170ps nawet nie staje na kresce.... :gwizdanie:
  3. 1.9tdi,wiem bo montowałem :gwizdanie:
  4. szczerze polecam,do tej pory nie poznaje mojej furki wyprzedzanie to bajka...i spalanie nie takie tragiczne
  5. dobrze że człowiek ma sponsorkę....zafudowała cały projekt
  6. ja osobiście dolewam co drugie tankowanie KLEEN FLO Diesel Fuel Conditioner 150ML na cały bak,środek godny polecenia
  7. :polew: :polew: NIE MOGĘ moto doktora stawiasz na równi z ceramizerem,nie widzisz różnicy i pewnie nawet nie wiesz że ceramozera w opakowaniu jest 5ML
  8. jedzie po całej drodze..aż ciężko uprowadzić
  9. Robiłem logi na zwykłym filtrze i pipercros doładowanie na gąbce zaczyna się wcześniej i dużo później opada wiec jak każdy się domyślał mocy nie zwiększa:) czyli turbo szybciej się wkręca,nie wiem czy taki pipercross tak samo dobrze filtruje jak ori filtr :gwizdanie:
  10. po zmianie vacum to a6 to :polew: ...będzie jej pogrom i to o kilka długośći...wiem co mówię :gwizdanie:
  11. 2 z przodu powinna byc BTW jak na takiego kloka to Moc odpowiednia Fmic chinczyk? Też jestem tego zdania, 2 z przodu powinno być w 1,9, ale tam już nie podchodzi te turbo pnp. FMIC chińczyk ale dają radę te chińczyki, zrobiliśmy na takim 330KM w 1,8T i nie puchnie, w 1,9tdi 240KM i też daję radę temperaturowo. ja też mam chinkę....i daje radę
  12. ile czasu zeszłoo ci z jedną?
  13. moc przybyła, ładne kreski
  14. ciekawe czy dobre paliwo w sensie BP Ultimate czy Shell V Power nie ma wpływu na wynik z hamowni :gwizdanie:
  15. troche inny dzwiek jest... wydaje mi sie ze 1 cm a 5 cm to troche inna przepustowosc powietrza... moze sie mylic teoretycznie tak i tym się kierowałem przy montażu... ale niebawem założe ori i zobaczę różnicę o ile będzie zauważalna
  16. simota czy pipercross-myślę że to poprawia...tylko samopoczucie usera :gwizdanie:
  17. pipercross to siedzi u mnie
  18. można je zastąpić P&P BRD ma inny docisk i tarcze,dwumas jest ten sam z ciekawości oglądałem dziś w Focie pany :gwizdanie: tarcza i docisk BRD wygląda na zdecydowanie masywniejszy w porównaniu z serią 1.9tdi,moje póki co daje radę ale dopiera 1kkm śmignąłem i jak coś wkładam BRD
  19. w BRD jest mocniejsze,Jarol ma takie u siebie...
  20. swap skrzyni i sprzegła z BRD Juz i tak duzo kasy utopione wiec ... zostaje na jakies 4-5 lat w domu ja też o tym myśle... ale tylko o samym sprzęgle,zobaczymy ile seria pochula :gwizdanie:
  21. ten wykres ma sie nijak do tego co moze byc zmianie vacum,auto jest wystrojone na gruby kox,tylko poki co tylko tyle wychodzi.moze sie okazac ze jak zmieni pompe to przy 1800 bedzie mial 360nm 360Nm przy 1800 jeśli okaże się prawdą to seryjne sprzęgło sie posra... :gwizdanie:
  22. zamiennik od gruchota to nie strumienica tylko cos na wzor dp z malutkim tlumikiem sam jezdze juz od dluzszego czasu na takim wynalazku i jest ok. Od gruchota ten zamiennik kata to DP nawet nie przypomina bo rurki są zdecydowanie za małej średnicy.Te rurki są mniejszej średnicy niż wylot z turba bo wspawane są w środek kołnierza/flanszy. u mnie zamiennik od gruchota styknął i wyszło +200... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.