Treść opublikowana przez daniels
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
jak motor w dobrej kondycji to wyjdzie dobrze,mój mimio pewnego przebiegu wypadł dobrze po modach
-
[B7 BPW] Nowy wykres po sofcie u Rogala
osobiście z seryjnym 2.0tdi 170ps nawet nie staje na kresce.... :gwizdanie:
-
Jaki najlepszy silnik do instalacji LPG ?
1.9tdi,wiem bo montowałem :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
szczerze polecam,do tej pory nie poznaje mojej furki wyprzedzanie to bajka...i spalanie nie takie tragiczne
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
dobrze że człowiek ma sponsorkę....zafudowała cały projekt
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
szczerze polecam
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
ja osobiście dolewam co drugie tankowanie KLEEN FLO Diesel Fuel Conditioner 150ML na cały bak,środek godny polecenia
-
[ALL] Silniki z PD a używanie CERATEC'a
:polew: :polew: NIE MOGĘ moto doktora stawiasz na równi z ceramizerem,nie widzisz różnicy i pewnie nawet nie wiesz że ceramozera w opakowaniu jest 5ML
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
jedzie po całej drodze..aż ciężko uprowadzić
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Robiłem logi na zwykłym filtrze i pipercros doładowanie na gąbce zaczyna się wcześniej i dużo później opada wiec jak każdy się domyślał mocy nie zwiększa:) czyli turbo szybciej się wkręca,nie wiem czy taki pipercross tak samo dobrze filtruje jak ori filtr :gwizdanie:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
po zmianie vacum to a6 to :polew: ...będzie jej pogrom i to o kilka długośći...wiem co mówię :gwizdanie:
-
[ALL] A6 C6 BLB - Modyfikacje CTR Tuning > 211KM, 420Nm
2 z przodu powinna byc BTW jak na takiego kloka to Moc odpowiednia Fmic chinczyk? Też jestem tego zdania, 2 z przodu powinno być w 1,9, ale tam już nie podchodzi te turbo pnp. FMIC chińczyk ale dają radę te chińczyki, zrobiliśmy na takim 330KM w 1,8T i nie puchnie, w 1,9tdi 240KM i też daję radę temperaturowo. ja też mam chinkę....i daje radę
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
ile czasu zeszłoo ci z jedną?
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
oby były kolejne...
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
nie powinien... :gwizdanie:
-
[B7 BPW] Nowy wykres
moc przybyła, ładne kreski
-
[ALL B6] AVF quattro - Spankowóz by Spanky [ update - GTB1756VK ]
ciekawe czy dobre paliwo w sensie BP Ultimate czy Shell V Power nie ma wpływu na wynik z hamowni :gwizdanie:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
troche inny dzwiek jest... wydaje mi sie ze 1 cm a 5 cm to troche inna przepustowosc powietrza... moze sie mylic teoretycznie tak i tym się kierowałem przy montażu... ale niebawem założe ori i zobaczę różnicę o ile będzie zauważalna
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
simota czy pipercross-myślę że to poprawia...tylko samopoczucie usera :gwizdanie:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
pipercross to siedzi u mnie
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
można je zastąpić P&P BRD ma inny docisk i tarcze,dwumas jest ten sam z ciekawości oglądałem dziś w Focie pany :gwizdanie: tarcza i docisk BRD wygląda na zdecydowanie masywniejszy w porównaniu z serią 1.9tdi,moje póki co daje radę ale dopiera 1kkm śmignąłem i jak coś wkładam BRD
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
w BRD jest mocniejsze,Jarol ma takie u siebie...
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
swap skrzyni i sprzegła z BRD Juz i tak duzo kasy utopione wiec ... zostaje na jakies 4-5 lat w domu ja też o tym myśle... ale tylko o samym sprzęgle,zobaczymy ile seria pochula :gwizdanie:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
ten wykres ma sie nijak do tego co moze byc zmianie vacum,auto jest wystrojone na gruby kox,tylko poki co tylko tyle wychodzi.moze sie okazac ze jak zmieni pompe to przy 1800 bedzie mial 360nm 360Nm przy 1800 jeśli okaże się prawdą to seryjne sprzęgło sie posra... :gwizdanie:
-
[ALL B6] Montaż turbosprężarki z CAH 03L145701A na kolektorze AVF AWX
zamiennik od gruchota to nie strumienica tylko cos na wzor dp z malutkim tlumikiem sam jezdze juz od dluzszego czasu na takim wynalazku i jest ok. Od gruchota ten zamiennik kata to DP nawet nie przypomina bo rurki są zdecydowanie za małej średnicy.Te rurki są mniejszej średnicy niż wylot z turba bo wspawane są w środek kołnierza/flanszy. u mnie zamiennik od gruchota styknął i wyszło +200... :gwizdanie: