Treść opublikowana przez daniels
-
[all] rns-e gałki chrom
a ten zestaw z ebaya, gość twierdzi że pasuje do każdej rns-e
-
[all] rns-e gałki chrom
potrzebuje numery takich gadżetów,na ebayu wygląda to na zestaw http://cgi.ebay.pl/Drehrader-RNS-E-Navi-Chrom-Knopfe-Audi-A3-A4-A6-A8-/380303439383?pt=Technik_Auto_Hi_Fi_Navigation_Einbau_Navigationssysteme&hash=item588bd9f617
-
[ALL] Aluminiowe pedały
wsadź je do cie[łej wody,lub rób to ogrzewanym garażu,u siebie dałem rade,ale meksyk był :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Przy włączaniu świateł zapala się kontrolka od hamulców
ręce mi opadają rok jezdziłem na hidach w lampach sonar,teraz założyłem oryginalne valeo też z hidami i nie mogę się pozbyć co jakiś czas wyskakującego błędu bremse esp i ręczny,przetwornice dałem w zderzak 1 dzień było oki i znowu błędy czsami 3 razy na dzień,może przetwornica któraś uszkodzona i tak sieje...
-
[B5 AVG] Problem z wycieraczkami
trzeba rozebrać i przesmarować układ dźwigien wycieraczek,zaciera się w tulejach,ja dałem białego smaru i drugi rok jest git
-
[ALL B6] Bremse Xenon Hid
mam taką samą choinkę na desce i nie wiem czy hidów nie wyjąć. :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Regulacja kąta pochylenia kół tylnych.
Tia, jakoś nie chce mi się wierzyć gdy ciężarówka obok stacji przejedzie to przy podłączonym kompie i czujnikach wskazania same się zmieniają nawet gdy auto stoi ma podnośniku nie dotykane, a ty sobie poznaczyłeś ? Jakoś nie widzę możliwości ty nie widzisz możliwości a ja widzę i wiem jak ustawienia były przed a jakie po "operacji" o czułości wskaźników myślę że nie trzeba :naughty:pisać :naughty:
-
[ALL B6] Drżene kierownicy
zamień kola tyl na przód i odwrotnie
-
Problem z allegro
Rafal1988Lodz tak na marginesie dam ci za audi 40.00zl
-
Światła dzienne z wykorzystaniem świateł drogowych
co do wiedzy psów to jest znikoma,ostatnio miałem kontrole w iłży i pan policjant wkręcał mi że na kloszu do dziennych ma być D1 D2,wyzialem go i szukał w podręcznym kodeksie dla psów jakie powinno być oznaczenie świateł i znalazł RL ale mściwa bestia i tak zabrala mi dowód za rzekome xenony których nie miałem....
-
[B6 AWX] Regulacja kąta pochylenia kół tylnych.
ja sobie poznaczyłem przed wymianą i nic się nie zmieniło,byłem skontrolować na stacji
-
[B6 AWX] Regulacja kąta pochylenia kół tylnych.
teraz kolego trzeba zrobić geometrie zawieszenia u diagnosty :gwizdanie:
-
[ALL B6] Stukanie maglownicy na wyłączonym silniku
- [B6 AWX] Tarcze i klocki hamulcowe przód
miałem,żadnej rewelki,teraz mam oryginały z ASO i jest super- [ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
miałem szum w b5, tylko drzwi kierowcy ale nie było mądrego na to,pomogło allegro....sprzedałem fure- [B6 AVF] Po wymianie tarcz i klocków odczuwam dziwne objawy
- [ALL B5] Przejeżdzę sezon, na amorkach które mają 46% skutecznośći?
to spoczko ja mam z tyłu 57 prawy i 27 lewy i do wakacji oblecę aha przód 87 lewy- osobiście mocno mnie ta wartość dziwi,prawy 52%- [ALL] Amortyzatory KYB, co o nich sądzicie??
tylko mam zawias s-line 1BE i właśnie nie wiem czy nie wsadzić sachsów,springi wiadomo mam -20mm ale skok amora jest chyba taki sam jak w serii [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 18:06_________________________________________________i jeszcze pytanie jak się będzie prowadzić jak zmienie tylko tylne amorki????- [ALL B6] Stukanie maglownicy na wyłączonym silniku
czyli jednak normalne- [ALL] Zero płynu w zbiorniku wspomagania. Co się może stać?
skoro płynu nie masz wogóle masz na 100% wyciek...- [ALL] Kradzież auta, odnalezienie pociętego
pod warunkiem że ich złapią- Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
miałem podobnie fotka ale twarzy brak/daszek przeciwsłoneczny/ i podałem wujka co siedzi 15 latach w stanach i dali mi spokój- [ALL B6] Jak zdemontować listwy ozdobna zderzaka tył i wewnętrzne progowe
te wewnętrzne są na taśmie dwustronnej i dodatkowo mają kołki ustalające,trzeba delikatnie nożykiem do tapet się wkuć pod listwę i przecięgnąć na dlugości listwy i delikatnie podwarzać najlepiej czymś plastikowym,żeby nie zrysować za bardzo,20 minut i dasz radę- [ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
u mnie też chlupnie czasem ale od czego jest BOSE- [ALL B7] Ściąganie auta przy hamowaniu...
może tłoczek lekko zapieczony i mu przechodzi... :gwizdanie: - [B6 AWX] Tarcze i klocki hamulcowe przód