Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. daniels odpowiedział(a) na daniels temat w Audi A4 B6
    a ten zestaw z ebaya, gość twierdzi że pasuje do każdej rns-e
  2. daniels opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    potrzebuje numery takich gadżetów,na ebayu wygląda to na zestaw http://cgi.ebay.pl/Drehrader-RNS-E-Navi-Chrom-Knopfe-Audi-A3-A4-A6-A8-/380303439383?pt=Technik_Auto_Hi_Fi_Navigation_Einbau_Navigationssysteme&hash=item588bd9f617
  3. wsadź je do cie[łej wody,lub rób to ogrzewanym garażu,u siebie dałem rade,ale meksyk był :gwizdanie:
  4. ręce mi opadają rok jezdziłem na hidach w lampach sonar,teraz założyłem oryginalne valeo też z hidami i nie mogę się pozbyć co jakiś czas wyskakującego błędu bremse esp i ręczny,przetwornice dałem w zderzak 1 dzień było oki i znowu błędy czsami 3 razy na dzień,może przetwornica któraś uszkodzona i tak sieje...
  5. trzeba rozebrać i przesmarować układ dźwigien wycieraczek,zaciera się w tulejach,ja dałem białego smaru i drugi rok jest git
  6. mam taką samą choinkę na desce i nie wiem czy hidów nie wyjąć. :gwizdanie:
  7. Tia, jakoś nie chce mi się wierzyć gdy ciężarówka obok stacji przejedzie to przy podłączonym kompie i czujnikach wskazania same się zmieniają nawet gdy auto stoi ma podnośniku nie dotykane, a ty sobie poznaczyłeś ? Jakoś nie widzę możliwości ty nie widzisz możliwości a ja widzę i wiem jak ustawienia były przed a jakie po "operacji" o czułości wskaźników myślę że nie trzeba :naughty:pisać :naughty:
  8. zamień kola tyl na przód i odwrotnie
  9. Rafal1988Lodz tak na marginesie dam ci za audi 40.00zl
  10. co do wiedzy psów to jest znikoma,ostatnio miałem kontrole w iłży i pan policjant wkręcał mi że na kloszu do dziennych ma być D1 D2,wyzialem go i szukał w podręcznym kodeksie dla psów jakie powinno być oznaczenie świateł i znalazł RL ale mściwa bestia i tak zabrala mi dowód za rzekome xenony których nie miałem....
  11. ja sobie poznaczyłem przed wymianą i nic się nie zmieniło,byłem skontrolować na stacji
  12. teraz kolego trzeba zrobić geometrie zawieszenia u diagnosty :gwizdanie:
  13. miałem,żadnej rewelki,teraz mam oryginały z ASO i jest super
  14. miałem szum w b5, tylko drzwi kierowcy ale nie było mądrego na to,pomogło allegro....sprzedałem fure
  15. to spoczko ja mam z tyłu 57 prawy i 27 lewy i do wakacji oblecę aha przód 87 lewy- osobiście mocno mnie ta wartość dziwi,prawy 52%
  16. tylko mam zawias s-line 1BE i właśnie nie wiem czy nie wsadzić sachsów,springi wiadomo mam -20mm ale skok amora jest chyba taki sam jak w serii [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 18:06_________________________________________________i jeszcze pytanie jak się będzie prowadzić jak zmienie tylko tylne amorki????
  17. skoro płynu nie masz wogóle masz na 100% wyciek...
  18. miałem podobnie fotka ale twarzy brak/daszek przeciwsłoneczny/ i podałem wujka co siedzi 15 latach w stanach i dali mi spokój
  19. te wewnętrzne są na taśmie dwustronnej i dodatkowo mają kołki ustalające,trzeba delikatnie nożykiem do tapet się wkuć pod listwę i przecięgnąć na dlugości listwy i delikatnie podwarzać najlepiej czymś plastikowym,żeby nie zrysować za bardzo,20 minut i dasz radę
  20. u mnie też chlupnie czasem ale od czego jest BOSE
  21. może tłoczek lekko zapieczony i mu przechodzi... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.