Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. czeka mnie wymiana dwumasy sachs wytrzymał 500.000km,auto ma 70ps ale docelowo ma być ponad 100ps i z tego co się orientuje sprzęgło od 2.0tdi BRD podejdzie w całości z dwumasą
  2. http://allegro.pl/postojowki-led-w5w-4x-smd-plcc6-can-bus-canbus-i1544179228.html ja mamm takie,pełnego fisa,zero błędów
  3. to o dziwo u mnie w AVF przez 10.000 ubywa 0,5L,to chyba tragedii nie ma,dodam że na emeryta nie jeżdżę
  4. szwagrowi nic,jego córeczka ma raka jelita grubego,dziękuję wam za zainteresowanie,jeśli będzie potrzebna doraźna pomoc będę was informował,odnośnie olejów jakie zużycie oleju na 10 000 można uznać za normę?
  5. dzięki za wsparcie porozmawiam z nim i dam znać,naprawdę gość ma ciężko..
  6. 5,3 litra [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 20:54_________________________________________________ chlopie ile cie bedzie kosztowac dodatkwe 2l tego czy tego az taki majatek ??? no znow sie zaczyna polskei oszczedzanie u ucieranie d*py szklem normlanie szok a potem post na forum nie wiem co jest wycieraja sie walki cisnienie oleju szaleje itp no szkoda gadac poporstu nie duś się jak nie masz nic do powiedzenia konkretnego, filozof chłopski,brak wiedzy nadrabia hamstwem a jak ci ciśnienie skacze to do specjalisty trzeba się udać,jednemu tak skakało i poszło mu na głowę... olej zmieniam szwagrowi u którego naprawdę się nie przelewa-ale tak jak ktoś ma kasę to drugiego nie zrozumie najlepiej drugiego zbesztać eeh ta polska mentalność..moderator powinien się tym zająć jezeli kogos nie stac na olej (2 litry w dodatku) niech nie kupuje takiego auta proste??? ale ja rozumiem zastaw sie a pokaz sie typowe polskie wezme kredyt bo trzeba audi pokazac sasiadom a potem rzezba na kazdym kroku bo sie nie przewala smiech normalnie nie osmieszalbyls sie takimi postami nawet i czym ma sie zajac moderator ze prawde napisalem ????????? zejdz na ziemie skonczyly sie czasu prlu [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 20:58_________________________________________________ :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=97242.0 akurat tam jest blad vag podaje w 2.5 tdi b6/b7 5.2-5.3 litra ja kupuje 5 ke motula i jest w srodku dokladnie 5.2 litra wiec pasuje idelanie ) człowieku jesteś głupszy niż ustawa przewiduje,a moderator powinien się zająć twoją niewyparzoną gębą,nie znasz konkretnej sytuacji-nie udzielaj się,szwagrowi zachorowało dziecko,poważnie zachorowało,gość już nie ma na leki-być może będzie musiał sprzedać nawet auto...żal mi cię człowieku a PRL w twojej głowie pewnie nigdy się nie skończy,na przyszłość nie blechaj i zrozum drugiego... obraza drugiego użytkownika
  7. zainstalowałem pod maską tak jak w instrukcji,wpiąłem się bezpośrednio do lamp na forum montowali przy skrzynce bezpieczników,używam dopiero 3 m-ce
  8. chlopie ile cie bedzie kosztowac dodatkwe 2l tego czy tego az taki majatek ??? no znow sie zaczyna polskei oszczedzanie u ucieranie d*py szklem normlanie szok a potem post na forum nie wiem co jest wycieraja sie walki cisnienie oleju szaleje itp no szkoda gadac poporstu nie duś się jak nie masz nic do powiedzenia konkretnego, filozof chłopski,brak wiedzy nadrabia hamstwem a jak ci ciśnienie skacze to do specjalisty trzeba się udać,jednemu tak skakało i poszło mu na głowę... olej zmieniam szwagrowi u którego naprawdę się nie przelewa-ale tak jak ktoś ma kasę to drugiego nie zrozumie najlepiej drugiego zbesztać eeh ta polska mentalność..moderator powinien się tym zająć
  9. tylko właśnie słyszałem że normy C3 nie można mieszać z olejami bez C3
  10. pytanko:mam 2L specifica i 2L x-cess c3,czy mogę je zmieszać przy najbliższej wymianie????
  11. przerabiałem swego czasu ledy DRL i ....najlepszym rozwiązaniem jest http://allegro.pl/swiatla-dzienne-regulator-swiatel-dziennych-sd-2-i1510942751.html
  12. czyli ogólnie,wytrzymałe są ,bo właśnie nie wiem jak z wytrzymałością,miałem oryginalne s linei wiem że są nie do zepsucia :gwizdanie:
  13. co myślicie o tych felach na b6 http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-a8-gdansk-i1485128903.html
  14. a ja wsadziłem sd-2 pod maskę i gra
  15. interesuje mnie cena 5w40 motul specific 5L do a4 b6 1.9tdi avf,taki lałem ale zastanawiam się nad x-cess czy nie byłby lepszy?
  16. witam,potrzebuje numer katalogowy gałki zmiany biegów z logiem na 6 biegów,od najnowszej S3 http://cgi.ebay.pl/ORIGINAL-AUDI-GEAR-KNOB-S-LINE-2010-A3-S3-8P-8PA-/130487122615?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1e61a37ab7
  17. dzięki bardzo
  18. chcę u siebie zmienić podsufitkę na czarną,mam wersje z szyberdachem i interesuje mnie czy "przysłona" ta co odsłania szyber ma być też czarna?
  19. ja osobiście zakupiłem postojówki led do magistrali Can Bus i śmigam drugi rok: http://allegro.pl/2szt-led-can-bus-2xsmd-w5w-t10-white-skoda-vw-seat-i1425784146.html
  20. panowie szukam chętnego,oczywiście zapłacę który mi "wykona" dzienne w mojej b6
  21. daniels odpowiedział(a) na daniels temat w Audi
    dzięki za info
  22. daniels opublikował(a) temat w Audi
    http://allegro.pl/oryginalny-korek-wlewu-oleju-r8-audi-vw-seat-skoda-i1419584407.html potrzebowałbym numer katalogowy tego gadżetu
  23. daniels odpowiedział(a) na daniels temat w Audi A4 B6/B7
    no właśnie,ale dzisiaj zastanawiałem się kiedy ostatnio używałem halogenów p/mgłowych i ile razy,szczerze to praktycznie wcale,no nic będę dumał dalej... nad tymi dziennymi
  24. daniels opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190495494695&ssPageName=STRK:MEWAX:IT co myślicie o takim rozwiązaniu,bez cięcia i rzeźby,jestem prawie zdecydowany,przesyłka 85złoty,gdyby nas było więcej,potencjalnie chętnych....
  25. da się to zrobić,robiłem u siebie,obudowa s line a środek s4,trochę rzeźby było... http://img573.imageshack.us/img573/1346/dan2938.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.