Treść opublikowana przez daniels
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
...to wcześniej był widocznie bardziej rozmowny,za dużo jest szumu wokół jego firmy :gwizdanie:
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
mam icka od A5 nadal nóweczkę :gwizdanie:,z Witkiem umówiony jestem na 6 lipca,zobaczymy ile wypluje...
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
Norbunio na żywo wygląda pięknie całość
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
witam Norbi,wszystko git,zeszło nam do 2.00 w nocy ale warto było,różnica odczuwalna,estetyka super,ogólnie mega efekt i zadowolenie ,w następnym tygodniu BRD i do Witka
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
poskręcałem na maksa i po testach jest ale docelowo zrobie z kwasa :gwizdanie:
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
może ktoś chętny do wyspawania dolotu jestem ze stalowej woli,zapłacę...
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
wczoraj wrzuciłem fmica i przy 180km puknięcie i... stefan batory z tyłu,puściła złączka na wejściu do ic;ka...nie macie problemu z połączeniami na tych chińskich silikonach?
-
[all] numery kpl. zacisków przód 320mm i tył 288mm
jak w temacie potrzebuje nr katalogowy zacisków od B7 320x288MM,i przydały by się numery klocków i tarcz przód/tył
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
próbowałem z piekarnikiem i żona chciała podać mi lampę na obiad-upiekłem jak nic
-
[B6 AWX] Gdzie wpasować przetwornice HID ?
ja mam przetwornice cyfrowe slim,wypuściłem przewody dołem lampy a przetwornice "uziemiłem" do belki zderzaka,taką operacją zastosowałem po ostatniej pseudokontroli drogowej,w myśl rozumowania-nie ma przetwornic nie ma hidów
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
Leon ile za fele,zostaną w mieście
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
do TVN T strach dzwonić bo jak odbierze pan z "zakupu kontrolowanego".........po za tym myślę że pan z pasiora B4 i tak zrobi ładną borute za te mody...
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
z 3.0 to myślę że z 700ps by zrobili po zastosowaniu turbinki dolotowej
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
dzwoniłem do wspomnianej firmy gość mówi że ze 130ps PD powinien dojść do 400ps bo to mocne silniki trzeba szykować 10tys i udać się na CZIPA
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
też tam będe chipsa robił i na 260hp
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
próbowałem ten ogrubości 64mm i lipa totalna ,wiem że nie ten dział oddam icka z a5 nowego w dobrej kasie....
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
panowie czy ten fmic o którym mowa 550x140x65mm wejdzie do a4 b6 bez cięcia belki? na weekendzie próbowałem "wsadzić" od a5,bo ktoś na forum pisał że wejdzie i nie wejdzie za chiny ludowe,nie ma najmniejszych szans nawet po sporym wycięciu belki
-
[inne] gałka zmiany biegów S3 2010
dzięki bardzo
-
[B6 AVF] wykres,za mocny dół,potrzebna ocena
oceńcie :gwizdanie: kolegi wykres http://s3.postimage.org/1z5u40q4k/DSCN3317
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
ujęcie super,maszyna także :gwizdanie:
-
Dobrzy chiptunerzy
propo fmic,są jakieś zestawy kitowe pod avf a4,wszędzie są fmicki dla 1.8T???????.czy trzeba dobierać wszystko,będę to sam robił i nie wiem co wybrać i jeszcze czy turbo BRD podejdzie bez problemu czy muszę coś przerabiać
-
Dobrzy chiptunerzy
a pompki też przydało by się pewnie zapodać od 2.0tdi
-
Dobrzy chiptunerzy
dzięki mlody_drog myślę że pododołam finansowo,ciekawi mnie jeszcze spalanie,teraz mam 171ps 401Nm i spalanie jest stosunkowo małe,trasa 6.0 miasta 7.2 a na emeryta nie jeżdżę
-
Dobrzy chiptunerzy
nie duś się bo to nie jest pytanie do ciebie tylko do prawdziwych fachowców z branży,z kluczami to sobie moc podnieś w rowerze
-
Nowe sprzęgło z dwumasem
ok,czyli zamawiam komplet od 2.tdi BRD 170ps sprzęgło i dwumase i ma być,dzięki za info