Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. ...to wcześniej był widocznie bardziej rozmowny,za dużo jest szumu wokół jego firmy :gwizdanie:
  2. mam icka od A5 nadal nóweczkę :gwizdanie:,z Witkiem umówiony jestem na 6 lipca,zobaczymy ile wypluje...
  3. Norbunio na żywo wygląda pięknie całość
  4. witam Norbi,wszystko git,zeszło nam do 2.00 w nocy ale warto było,różnica odczuwalna,estetyka super,ogólnie mega efekt i zadowolenie ,w następnym tygodniu BRD i do Witka
  5. poskręcałem na maksa i po testach jest ale docelowo zrobie z kwasa :gwizdanie:
  6. może ktoś chętny do wyspawania dolotu jestem ze stalowej woli,zapłacę...
  7. wczoraj wrzuciłem fmica i przy 180km puknięcie i... stefan batory z tyłu,puściła złączka na wejściu do ic;ka...nie macie problemu z połączeniami na tych chińskich silikonach?
  8. jak w temacie potrzebuje nr katalogowy zacisków od B7 320x288MM,i przydały by się numery klocków i tarcz przód/tył
  9. próbowałem z piekarnikiem i żona chciała podać mi lampę na obiad-upiekłem jak nic
  10. ja mam przetwornice cyfrowe slim,wypuściłem przewody dołem lampy a przetwornice "uziemiłem" do belki zderzaka,taką operacją zastosowałem po ostatniej pseudokontroli drogowej,w myśl rozumowania-nie ma przetwornic nie ma hidów
  11. Leon ile za fele,zostaną w mieście
  12. do TVN T strach dzwonić bo jak odbierze pan z "zakupu kontrolowanego".........po za tym myślę że pan z pasiora B4 i tak zrobi ładną borute za te mody...
  13. z 3.0 to myślę że z 700ps by zrobili po zastosowaniu turbinki dolotowej
  14. dzwoniłem do wspomnianej firmy gość mówi że ze 130ps PD powinien dojść do 400ps bo to mocne silniki trzeba szykować 10tys i udać się na CZIPA
  15. próbowałem ten ogrubości 64mm i lipa totalna ,wiem że nie ten dział oddam icka z a5 nowego w dobrej kasie....
  16. panowie czy ten fmic o którym mowa 550x140x65mm wejdzie do a4 b6 bez cięcia belki? na weekendzie próbowałem "wsadzić" od a5,bo ktoś na forum pisał że wejdzie i nie wejdzie za chiny ludowe,nie ma najmniejszych szans nawet po sporym wycięciu belki
  17. dzięki bardzo
  18. oceńcie :gwizdanie: kolegi wykres http://s3.postimage.org/1z5u40q4k/DSCN3317
  19. ujęcie super,maszyna także :gwizdanie:
  20. propo fmic,są jakieś zestawy kitowe pod avf a4,wszędzie są fmicki dla 1.8T???????.czy trzeba dobierać wszystko,będę to sam robił i nie wiem co wybrać i jeszcze czy turbo BRD podejdzie bez problemu czy muszę coś przerabiać
  21. a pompki też przydało by się pewnie zapodać od 2.0tdi
  22. dzięki mlody_drog myślę że pododołam finansowo,ciekawi mnie jeszcze spalanie,teraz mam 171ps 401Nm i spalanie jest stosunkowo małe,trasa 6.0 miasta 7.2 a na emeryta nie jeżdżę
  23. nie duś się bo to nie jest pytanie do ciebie tylko do prawdziwych fachowców z branży,z kluczami to sobie moc podnieś w rowerze
  24. ok,czyli zamawiam komplet od 2.tdi BRD 170ps sprzęgło i dwumase i ma być,dzięki za info

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.