Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. kilka z dużym ISO:montaż dolotu SportTig D700 28-300MM ISO 3200 czas 1/60 f/7.1 ogniskowa 28mm lampa wbudowana użyta,pomiar punktowy,automatyka programowa D700 28-300MM ISO 5000 czas 1/40 f/3.5 ogniskowa 32mm pomiar punktowy,automatyka programowa D700 28-300MM ISO 2500 czas 1/80 f/5 ogniskowa 72mm pomiar punktowy,automatyka programowa zimowe: D300s 18-200MM ISO 200 czas 1/640 f/8 ogniskowa 48mm dla formatu DX czyli 32mm dla formatu pełnej klatki,pomiar punktowy wakacyjne: D700 28-300MM ISO CZAS 1/500 F/11 ogniskowa 28mm pomiar punktowy D700 28-300mm ISO 3200 czas 1/20 f/9 ogniskowa 100mm pomiar punktowy, priorytet przysłony, zdjęcie wykonałem przez szybę "z ręki" biorąc pod uwagę te dwa aspekty tragedii chyba nie ma oczywiście wszystkie bez obróbek
  2. D700 14-24mm ISO 400 czas 1/160 f/5.6 16mm zero obróbek D300s 18-200mm ISO 200 czas 1/60 f/5.6 SB900 zero obróbek D300s 18-200mm ISO 800 czas 1/30 f/5.6 ogniskowa 34mm SB900 zero obróbek D700 18-300mm ISO 1600 1/250 f/8 ogniskowa 300mm pomiar punktowy zero obróbek D700 18-300mm ISO 3200 czas 1/100 f/5.6 ogniskowa 160mm pomiar punktowy zero obróbek D700 14-24mm ISO 4000 tak 4000 to nie pomyłka czas 1/400 f/22 ogniskowa 24mm pomiar punktowy oczywiście bez zabaw z photoshopem
  3. będzie niestety na weekendzie nie dałem rady
  4. luz na poprzeczny musi być ponieważ materiał się nagrzewa i "zwiększa" swoją objętość czyli podczas pracy turbiny luz jest kasowany w pewnym stopniu po za tym powstaje film olejowy :gwizdanie:
  5. trzeba było nie wkladac lodu na FMIC. mam tylko zraszacz :polew:
  6. no właśnie widziałem takie na forum
  7. Przed tym jak gadalismy kogoś udało mi się namówić chyba Tomiego790. Okazujue sue że wcale nie jest tak głośno jak myślałem, a nawet fajnie słychać turbinke przy schodzeniu z obrotów. z obrotów u mnie jak schodzi to fajnie gwizda :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. ja nie mam kata...i delikatnie głośniej ale tylko jak jadę jako pasażer...
  9. Spoko nie ma problemu, sam chętnie się dowiem jakie to koszta, szczególnie, że u mnie się chyba na programie nie skończy.. :gwizdanie: najlepiej pytać kogoś kto robił takie mody
  10. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/katalizator-tlumik-audi-a4-19tdi-awx-avf-avb-i1882440487.html
  11. Jeszcze heble, rns-e, fajere od R8 ... czemu ja tu trafiłem ja akurat kiere mam z rs6,tak się kończy bycie użytkownikiem forum...mody...mody..
  12. seria można modzić dalej :gwizdanie:,ja mam heble 320/288mm i jest zajebiaszczo
  13. u mnie też było więcej a to za sprawą magnetyzerów..
  14. podkarpackie ale akurat w mojej okolicy górek mało,najbliższa w KAMIENIU -taka wieś
  15. To już wiemy dlaczeko tak długo nic nie nagrałeś... Bo nie możesz znaleźć aż tak stromej góry :polew: dokładnie wszystkie górki za małe i czasy zbliżone do twoich,muszę znaleźć fest górę bo muszę cię przebić :polew:
  16. dajesz jakiś clip na weekendzie znajdę jakąś dużą górkę to będzie clip :polew: :polew:
  17. dzięki,coś nagram niebawem,kolejny mod jaki siedzi mi w głowie to wskaźniki:boost,ciśnienie i temp.oleju tylko nie w słupku myślę o kurniku od subaru imprezy :gwizdanie:
  18. jak na poczynione mody myslę że jest bardzo doobrze...
  19. to różnica jest znaczna,245 a 270km/h
  20. od BRD skrzynia jest dłuższa? a jak to się przekłada na Vmax? moją jechałem licznikowe 245 opony w ori rozmiarze Jakie miałeś obroty przy tych 245km/h?? nie powiem ci ale na pewno przy 165km/h mam 3000obr bo tak dłuższy czas jechałem wczoraj
  21. od BRD skrzynia jest dłuższa? a jak to się przekłada na Vmax? moją jechałem licznikowe 245 opony w ori rozmiarze
  22. BPW to nie 16V, ma taką samą głowice jak twój silnik więc potencjał też podobny.[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 10:42_________________________________________________ Z seryjną 2,0 TDI nie ma po co. Spróbuj objechać seryjne 3,0 TDI próbowałem kilka i w manualu i w automacie...i nie dały rady.. wczoraj nawet troszkę poganiałem się właśnie z a6 3.0tdi 224ps na trasie radom-warszawa i właściciel a6 był mocno zdziwiony,pytał na CB czy mam RS'a :polew:
  23. stefan1986 jak dobrze pomodzisz to wyjdzie więcej niż u mnie,twój silnik ma większy potencjał.. :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.