Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. Gniewko bardzo modne,Mieszko też
  2. Zenobiusz,Nikodem,Konrad
  3. ja przy następnej wymiane także zaleje Valvo MST
  4. daniels odpowiedział(a) na meo21 temat w 1.9TDI
    mój AVF 5,5 trasa miasto 7,5-8,2 tankowanie po korek-dystans-po korek
  5. ok,rozumiem czyli wszystko ma grać,dzięki za odp
  6. zastanawiam się nad kupnem skrzyni HCK z anglika 6 biegowej i tu rodzi się pytanie,jak będzie pokazywany przebieg dzienny i głowny w milach czy w kilometrach,bo rozumiem że prędkość będzie wskazywana właściwie
  7. Malik, piękne ciele, mody oczywiście właściwe
  8. a zderzaki S Line i wszystko gra
  9. co wy na to? http://www.audizine.com/forum/showthread.php/246438-Audi-A4-1-9TDi-S-line-quot-Need-for-opinion-P-2-quot ---------- Post added at 08:34 ---------- Previous post was at 08:33 ---------- całkiem zgrabnie to wygląda
  10. S-Line jednak najładniejszy przy nim zostaje
  11. MKS ewentualnie PKS
  12. właśnie kwestia gustu,myślę o listwach Bocznych S4
  13. bosch'em tarcza 115*1,0mm
  14. to proste wystarczy przenieść wymiar z kratki s line na S4-wiadomo S4 jest szersza i wyższa,poznaczyłem markerem na kratce S4 i odciąłem "zbędny" materiał,kratka S4 pięknie wskoczyła w ramkę S Line ps:ważna uwaga podcinać kratkę S4 należy pod kątem odpowiednim dla ramki S Line zwłaszcza boki lewy i prawy---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:27 ---------- Tu zdecydowanie brakuje podwójnego wydeszku to tylko 1.9Tdi zaledwie 200ps...podwójny? sam nie wiem
  15. foto grill S4 a'la S Line: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8720585d52511a50 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3886293f6364b4c6.html
  16. ja robiłem taką operację z grillem wieczorem mogę foty zapodać
  17. only S line-po prostu wymiata
  18. ja płukankę stosowałem Millers nie ma w składzie benzyny ekstrakcyjnej,kupisz u kolegi Duras,Dzik powiem więcej na oleju mam teraz przejechane ponad 1tys i kolor oleju jest żółty,oczywiście przy wymianie odessałem olej z chłodniczki oleju siedziało tam dobre 0,4L
  19. Przecież wszystko jest w pierwszym poście... dokładnie na początku masz ładną rozpiskę a 250tysi to dopiero rozgrzewka dla 1.9tdi,lej syntetyka,najważniejsze mimo wszystko to częste zmiany oleju,osobiście zmieniam co 8tys.
  20. podobne mody mam u siebie i jeździłem na Motulu Specificu5w40,Mobilu ESP 5w30...teraz na 0W30 Motul Specific nic złego na te oleje nie mogę powiedzieć ale najciszej jest na 0W30,jeszcze "wypróbuje" valvoline MST 5w30-mój kumpel zrobił na nim blisko 600tys. i nie może się nachwalić
  21. daniels odpowiedział(a) na meo21 temat w 1.9TDI
    moja 5.2L

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.