Treść opublikowana przez daniels
-
Jakie imię dla syna
Gniewko bardzo modne,Mieszko też
-
Jakie imię dla syna
Zenobiusz,Nikodem,Konrad
-
Uniwersalny sposób jak można wstawić duży grill (single-frame) do dowolnego auta
chrom na metry i jedziemy i... mamy Agrotuning
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja przy następnej wymiane także zaleje Valvo MST
-
[B6 AVB] Spalanie po czipie
mój AVF 5,5 trasa miasto 7,5-8,2 tankowanie po korek-dystans-po korek
-
Skrzynia biegów z anglika-wskazania
ok,rozumiem czyli wszystko ma grać,dzięki za odp
-
Skrzynia biegów z anglika-wskazania
zastanawiam się nad kupnem skrzyni HCK z anglika 6 biegowej i tu rodzi się pytanie,jak będzie pokazywany przebieg dzienny i głowny w milach czy w kilometrach,bo rozumiem że prędkość będzie wskazywana właściwie
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Malik, piękne ciele, mody oczywiście właściwe
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
- Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
święta racja- Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
a zderzaki S Line i wszystko gra- Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
co wy na to? http://www.audizine.com/forum/showthread.php/246438-Audi-A4-1-9TDi-S-line-quot-Need-for-opinion-P-2-quot ---------- Post added at 08:34 ---------- Previous post was at 08:33 ---------- całkiem zgrabnie to wygląda- Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
S-Line jednak najładniejszy przy nim zostaje- Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
MKS ewentualnie PKS- Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
właśnie kwestia gustu,myślę o listwach Bocznych S4- Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
bosch'em tarcza 115*1,0mm- Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
to proste wystarczy przenieść wymiar z kratki s line na S4-wiadomo S4 jest szersza i wyższa,poznaczyłem markerem na kratce S4 i odciąłem "zbędny" materiał,kratka S4 pięknie wskoczyła w ramkę S Line ps:ważna uwaga podcinać kratkę S4 należy pod kątem odpowiednim dla ramki S Line zwłaszcza boki lewy i prawy---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:27 ---------- Tu zdecydowanie brakuje podwójnego wydeszku to tylko 1.9Tdi zaledwie 200ps...podwójny? sam nie wiem- Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
moje- Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
foto grill S4 a'la S Line: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8720585d52511a50 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3886293f6364b4c6.html- Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
ja robiłem taką operację z grillem wieczorem mogę foty zapodać- Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
only S line-po prostu wymiata- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja płukankę stosowałem Millers nie ma w składzie benzyny ekstrakcyjnej,kupisz u kolegi Duras,Dzik powiem więcej na oleju mam teraz przejechane ponad 1tys i kolor oleju jest żółty,oczywiście przy wymianie odessałem olej z chłodniczki oleju siedziało tam dobre 0,4L- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Przecież wszystko jest w pierwszym poście... dokładnie na początku masz ładną rozpiskę a 250tysi to dopiero rozgrzewka dla 1.9tdi,lej syntetyka,najważniejsze mimo wszystko to częste zmiany oleju,osobiście zmieniam co 8tys.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
podobne mody mam u siebie i jeździłem na Motulu Specificu5w40,Mobilu ESP 5w30...teraz na 0W30 Motul Specific nic złego na te oleje nie mogę powiedzieć ale najciszej jest na 0W30,jeszcze "wypróbuje" valvoline MST 5w30-mój kumpel zrobił na nim blisko 600tys. i nie może się nachwalić- [B6 AVB] Spalanie po czipie
- Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE