Treść opublikowana przez POPO
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B7 BRD] Problem z 2.0 TDI 170 km gaśnie w czasie jazdy
Nie sądze żęby ci w ASO powiedzieli że masz auto po programie. A tak wogle to pompki idą gdzieś do centrali po wymontowaniu i tam rozpatrują twoją reklamacje więc nikt ci auta nie sprawdza pod kątem mocy i przyspeszenia. Wgrywaj program i ciesz się z BRD :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kto mi pomoże wyczyścić olej z baku:) Kto ma ochote to musi ze sobą wziąść: 1. Grube ciuchy bo garaż nie jest ogrzewany 2. Białe przescieradło ( żęby dobrze zebrać olej) 3. Troche ropy żebym mógł odpalić auto- [B7 BRD] Problem z 2.0 TDI 170 km gaśnie w czasie jazdy
co to znaczy przepłukać czystym olejem napęndowym? przecież ropa tego osadu nie rospuści a znowu fltr paliwa go nie zatrzyma. czy chodzi ci wlać rope i wylać ją przez właz pod siedzeniem bo tak zrobiłem i ten osad na dnie nadal jest. Czy jak czysta ropa wymiesza się z odrobiną tego osadu to czy nowe pompki są w niebespieczeństwie?- [B7 BRD] Problem z 2.0 TDI 170 km gaśnie w czasie jazdy
już zalatwiam :>, jeszcze powidz mi jak pozbyć się tego cholerstwa nie sciągająć baku ( szmatka i czyscić )- [B7 BRD] Problem z 2.0 TDI 170 km gaśnie w czasie jazdy
tak ja są to wtryski continntal z koncuwką DX koszt w ASO 1450zł, natomiast mam olej w ropie i jeszcze go nie odpaliłem Czy ktoś miał taki przypadek żęby ropa była czarna w baku? bo nie chce za miesiąć zmieniać nowych wtrysków- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nuda jak zawsze- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale nuda arturoo wpadnij do mnie na to 0,7 od pilcha bo mi zsinieje :>- [B7 BKE] Wymiana uszczelki pod głowicą
są kupno nowej głowicy a poważnie nie oszczedzaj i splanuj tylko u kogoś kto ma o tym pojęcie. druga sprawa jaki masz przebieg i co się stało żę ci przedmuchało uszczelke bo żęby zrobić to w tym motorze to trzeba się postarać .- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Baddy a gdzie twoja A6?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe wszyscy do wieha podobno zaprasza gołe panny alkochol i oczywiście nie ma siemiana :polew: wszystkiego co dobre na nowy 2012- [B7 BRD] Nierówna praca silnika w zakresie do 2000rpm mocno- później słabiej.
tygrys- ale dalej nie dopowiedziałeś na pytanie- carlesa (Czyli co Siemensa piezoelektryczne zastąpili Bosch-owskimi?) bo to była by niespodzianka.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wesołych świąt panowie- [B7 BRD] Jaki jest objaw padającego pompowtryskiwacza?
b3rs są już firmy które naprawiają cewki w siemensie mi osobiscie padły dwie 1 cyl i 4 jedna nowa druga po naprawie, acha i jeszcze jedno cewka w siemnsie działa jak pręt w żarówce spali się albo nie i nie suchaj tutaj uczonych o telepaniu albo o sprawdzaniu jakiś grup grupy to sobie można sprawdzać w boschu. Ważna rzecz jeśli chodzi o BRD to wymień również listwe wtryskową to zobaczysz porawe choćbyw zapalaniu czy w reagowaniu na gaz- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/49792/telefon_do_mechanika/- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
amen- [B7 BRD] Nierówna praca silnika w zakresie do 2000rpm mocno- później słabiej.
jezu co za pie....nie, oczywiście najwieksi znawcy się wypowiadają o silnikach 2.0 jakie to gówno ale żaden pewnie go nawet nie widział. Tygrys jak chcesz to sprzedaj ale napisze ci z mojego punktu widzenia jak to jest z BRD dopuki nie znajdziesz odpowiedniego mechanika to bedziesz miał z tym autem problem obydwoje znamy siemiana i wiesz co on robi ze swoim BLB choć znwacy i wróżbici przewidzieli dawno żę jego 2.0 już dawno powinno szlak trafić . Jak by dorwał połowe tutejszych afn albo innych klekotów poprostu by je zajechał. ZXmień mechanika i jeć do kogoś kto ogarnia BRD ja miałem podobne problemy wkoncu trafiłem na gościa który potrafi wziąść kompa do ręki i zrobić z tego użytek i odpukać od roku i 50000 tys nie mam z nim problemu. Brysio- ludzie dalej psioczą na 2.5 tylko te silniki to już rzadkość ze względu na opinie podobne jak ty wydajesz na 2.0, to że stare kapcie jeździły po 0,5 mln kilosów to nie znaczy że ci 2.0 tyle zrobi jak masz wszystko bardziej czułe a uwierz mi widizałem nie jedno 2.0 z przebeigiem ponad 300 tysa 2.5 bez remontu góry niestety nie.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ok :evil:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o f*ck muszę być na następnym :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemian! co z moją gałą? ale nie za 150zł teraz się zacznie :naughty:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
qrde kiedy następne picie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja też odpadam koledze urwał się most w ivecu jade z pomocą- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemian kiedy robimy BOSE bo trzeszczy mi jak cholera :naughty: Nuta na dziś - [B7 BRD] Problem z 2.0 TDI 170 km gaśnie w czasie jazdy