Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to co? po jogurcie? :gwizdanie: pożyczcie ze 180 tysięcy hehe http://moto.allegro.pl/camaro-2ss-piekny-muscle-car-oferta-prywatna-i1649906171.html żeby jeszcze na ubezpieczenie starczyło ;D
  2. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:spuściłem olej i kutwa filtr tak mocno przykręcony że nie idzie ruszyć, muszę jutro klucz nasadowy do filtra kupić bo te z paskiem nie dają sobie rady
  3. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :kox: dało by się Tomku. Mnie zawsze wkurza ten krótki pierwszy bieg:P
  4. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemaaaaa Kamilu ja w szkole?No co Ty. Z leksza zapiłem wczoraj, dobrze że żyje taka impreza była :evil:
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    żeby tylko nie walnelli frugosa w plastikowych butelkaCH bo będzie kaszana;/ Nic na razie Sebek nie wiem, jak co się wyjaśni dam znać
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Generalnie się dowiedxziałem tyle co wiedziałem. Kolega mowi że tylko sito ciagle robił, o wiele trwalsze jest ale toi by trzeba jeden wzór jechać o ten flex ma mi dopiero powiedzieć cene jak spyta drukarza, i najważniejsze czarne koszulki są droższe niż białe ponieważ są liczone jako kolor czyli tak samo jak jakaś niebieska czerwona itd. Jaka gramatura by nas interesowała tych koszulek?
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok wieczorem będę wiedział co i jak bo o 17 jest u mnie na siłowni
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sebek no wszystko spoko ale trzeba się tak dogadać żeby był jeden wzór bo nikt nie bedzie robił 20 koszulek z czego np 6 wzorów bo to kosztowo drogo wyjdzie- najdroższe jest rpzygotowanie tej matrycy calej do druku więc proponuje by większością przegłosować jeden wzór który najbardziej będzie nam odpowiadał. Dzisiaj dopytam o ceny z nadrukami. Rozumiem że koszulki bierzemy białe i czarne, żadnych kolorowych nie? Wzór w corellu będzie potrzebny dopiero jak wszystko już będzie obgadane, to co wysłałeś narazie wystaczy
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano bandziory rkwon ja mam cenniki katalogi, wszytsko jest:) kiedyś nawey skanowałem katalog i wrzucalem tutaj do posta żebyście sobie popatrzyli. Nadruki też mam w dobrej cenie bo tak jak mówie kumpel który te koszulki sprzedaje robi od razu nadruki hafty i co tam chcecie, nawet smycze, długopisy i kubki reklamowe także ten :evil: na spota wezme katalog i obczaicie a Ciebie Sebastianie prosiłbym żebyś mi wysłał projekt nadruku i wtedy będę znał ceny całości tylko jeszcze muszę wiedzieć ile mniej więcej tych koszulek będziemy zamawiać. Czym wiecej kolorów na nadruku tym wyższa cena więc proponował bym się ograniczyć do 2-3
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mniej kosztownie ja proponuje wyłączyć programowo egr i zaślepić i tyle w temacie, po jaką cholere to mi potrzebne w aucie? żeby spaliny szły na kolektor? Zimą może jedynie się auto szybciej nagrzewa, bo innych zalet nie widzę a normy emisji mam gdzieś
  11. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mario jak coś tam masz z egrem weź go po prostu wyłącz programowo i wstaw rurkę zamiast niego, a jak chcxesz zostawić klapę gaszącą to po prostu egr niech zostanie tyle że zaślepione połączenie z kolektorem i w pozycji otwartej- ja tak mam u siebie bo po c**ja mi jakieś normy emisji spalin spełniać
  12. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobranoc różowiutki kimiaszku
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no zaraz 23 wybije, rocznikowo już jest. Może po prostu stwierdziłem, że nie ma sensu nic na siłę robić. Powiemk Ci że przy dużych ciężarach bolały mnie stawy, od supli bebechy i nic dobrego to nigdy nie przyniosło i większość kontuzji przez które musiałem mieć przerwy w treningach przez te 6 lat też wynikało wlaśnie z kontuzji a to nadgarstka a to łokcia a to jakieś naciagnięcie ścięgna, więc wszystko dobre ale z umiarem
  14. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ja ćwiczę z 6 lat już tyle że co troche to jakaś przerwa bo albo kontuzja albo coś, wcześniej to też dieta, suple a teraz tak rekreacyjnie dla zdrowia, już nie mam aspiracji na koksa hehe genetyki się nie oszuka[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 22:18_________________________________________________Nie no jasne że wezme 5 l tylko teraz się boję żebym orginał trafił bo w s klepie też podróbę mogą mieć[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 22:20_________________________________________________Co do dolewki to na 10 tysi mi bierze tak z 0.5 litra a silnik po programie wiec chyba w normie jest
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201045.0 teraz aż się boje tego motula kupować jak takie jaja z tymi olejami robią[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 22:12_________________________________________________Panie Sebastianie zapraszam do mnie na siłownie:) serie na siłe czyli 6-8 nie więcej. Mój max 130 ale teraz za trening znów się biorę po pół rocznej przerwie
  16. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  17. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobra kurde kupuje 5 litrów tego oleju, nie będę się pieprzył, zostanie na dolewki. To ja miałem taką akcje pod szkołą, że wychodzę patrze a koło mnie stoi mondeo kombi i drzwi ma otwarte tak szeroko że opierają się o moje. Kamil może powiedzieć jaka minę miałem jak to zobaczyłem Już wystartowałem zj***ć właściciela a się okazało że auto stoi sobie puste z otwartymi na oścież drzwiami lol. Na szczęście nie było żadnego wgniecenia ani rysy, bo inaczej bym chyba mu szyby powybijał
  18. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No co Ty Sebek przy swojej posturze 100 nie ciskasz?:> [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:19_________________________________________________ Niestety tak to jest na tych parkingach wszystkich, ja na szczęście auto garażuję Ludki powiedzcie mi ile oleju wchodzi do 1.9 tdi? 4.5 litra? dobrze pamietam?
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 13:42_________________________________________________co tam jak tam stare developery? Gorąco dziś uffff a ja po mieście w garniturku biegałem, myślałem że się ugotuje
  20. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To jest lepsze haha http://allegro.pl/czeki-na-lodzika-ksiazeczka-czek-wieczor-panienski-i1618795640.html Madziu a ma kto Ci założyć manetkę? Ja niedawno zakładałem u siebie więc jakby co sluże pomocą
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    taka puszka w kształcie obudowy filtra tylko że większa średnicą. SĄ TEż takie rączki z paskiem ale pucha lepsza
  22. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok dzięki chłopaki. A ma ktoś z Was może klucz żeby odkręcić filtr? Bo sam zamierzam zmieniać, bo jak gdzieś auto zostawię przy moim szczęściu do mechaników jak zwykle nie dokręcą osłony pod silnikiem, zgubią jakieś śruby albo co
  23. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie chce mi się skanować katalogu, już kiedyś mówiłem o tych koszulkach to każdy miał w d*pie i nikt się nie wypowiedział. Kolory w tych cenach co powiedzialem biały i czarny, inne wszystkie kolory oczywiście są ale ceny już wyższe, zresztą myślę że większość i tak będzie chciała biel albo czerń a nie kurna habrowe. Producent koszulek to promostar
  24. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema bandziory słuchajcie gdzie mogę kupić w Łodzi niedrogo orginalny olej motula? [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 15:26_________________________________________________a co do koszulek juz kiedyś mówiłem ze mogę załatwić. Generalnie tak gramatura 190- 9 zł, 170- 8 zl, 150- 7 zł
  25. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    łooooo nieźle się rozpisujecie ostatnio, jest co nadrabiać Kamil grill aktualny? Może w niedziele by jakiś klubowy grill zrobić ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.