Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gizmus2006

  1. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O a wiecie, że teraz w Orange też jest darmowe do wszystkich za 80 zeta? Co tam seba z Orange kombinujesz?
  2. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kto to messi?
  3. Wiesz co jak CI wali na kocich łbach i np przy hamowaniu podczas takiego pośredniego nacisku na pedał hamulca ( przy czym wtedy to nie taki stukanie tylko wali konkret) to to pewnie banan będzie ( akurat takie objawy ja miałem) choć z początku myślałem, że tarcze bo były w opłakanym stanie...
  4. Ja miałem basen w komorze aku bo coś się gdzieś zatkało a pod serwem była założona gumowa zaślepka i woda stała przedostając się do środka auta. wyjąłem zaślepkę i z głowy.
  5. Spokojnie Ci starczy do większości rzeczy... Laptop nie służy do grania... No może zależy w co ale ogólnie to do pogrywania jeśli już. Ten model ma mój brat ( znaczy chyba ten bo jak patrzę na parametry) chwali go sobie za to, ze pod łapkami ma chłodno zawsze, za to krytykuje za umieszczenie gniazda zasilania ( choć da się przyzwyczaić ). Miły sprzęt używa pół roku i dalismy za niego chyba 100 więcej wtedy. Procek 2 rdzeniowy 4 wątkowy jeśli o to chodzi jakimś szczytem techniki nie jest. Ogólnie sprzęt solidny fajnie zrobiony i ja bym polecił.
  6. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aaaa przyszła koza do woza mnie nie chciałeś wziąć takich argumentów użyłeś... jak bys mial fajny tylek,duze cycki robil loda to mogl bym cie zabrac No chyba, że o czymś nie wiemy
  7. Moje masz w linku . Tak naprawdę każdy robi jak uważa. I co prawda większości się pomysł nie podoba a ja tam widzę u niego jakiś cień, że może jednak zrobi to nie w stylu wiejskiej calibry...
  8. Kolego gizmus 2006 moze lepiej nie podsuwaj takich pomysłów, bo jeszcze nasza forumowa czikita przejdzie jeszcze jedna transformacje :decayed: Przynajmniej będzie zrobiona w stylu CZIKITY a nie uj wie co :grin:
  9. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no no ja komunikuję, że Kraków i Zakopane się szykuje... a szkoda bo bym się chętnie zresetował :banan::grin:
  10. Jak można tak popsuć trabanta....
  11. looknij w wątek chyba chciał 850 zeta... ale mówie ja się o to nie pytałem tylko tyle co z fotek ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=227535
  12. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ja byłem pobiegać i też widziałem Kimiaszową furkę jak sobie stała w miejscu tym co zwykle:grin: Kimi też dezerteruje ze spotów
  13. Widzę, że kasy to nie masz ale kiere za 1000 pokazujesz akurat to bym na końcu wstawił. Widziałem kubełki fajne u krychy na handel skóra w polifcie więc pewnie z jaśkami ( o ile nie wystrzelone ) i jak mnie oko nie myliło to grzane... aż sam miałem na nie chrapkę tylko też kasy nie ma
  14. Ja z niecierpliwością czekam na efekt końcowy... i jak już wspomniałem wcześniej rób coś porządnie nie ważne czy się komuś podoba, bo ma się podobać Tobie ale jak już to postaw też na jakość ( mowa o tych Twoich tronach w alcantarze z poprzedniego wątku)
  15. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A mówiła, że chce coś mniejszego kupić niż A4... Kobiety dziwnie rozumieją słowo "MNIEJSZE" ---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- Qrde wchodzę do kuchni a współlokator trzyma 2 jogurty w garnku z ciepłą wodą... coś ze mną nie tak czy to no najnormalniejsza rzecz na świecie???
  16. Heh nawet jak miałeś pomysł na wnętrze to chyba coś poszło nie tak... Nie wiem albo zrób całe auto w stylu Boba Marleya albo jakoś normalnie dopasuj wnętrze do kolorku auta ( bo fajny i mnie się podoba). Tylko błagam jak masz już coś robić to rób to dobrze a jak nie - zostaw serie... ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ---------- BTW this is true CZIKITA !!!
  17. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To ja też sie muszę tym zainteresować bo Mamie w Octavii się pali cały czas( a zapaliła się w czasie mrozów)
  18. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No nic to dalej będę siedzieć w tym wielkim brzydkim bloku
  19. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłyś zabierz mnie ze sobą !!!
  20. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witaj Bartas
  21. no zmostkować kabelek na którym jest prąd po włączeniu postojówek z miejscem gdzie masz kabelek od halo w kostce a ten od halo odłącz.
  22. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobra to już wiem wszystko i więcej nie męczę:grin: Dzięki o Wielki DJ
  23. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No właśnie mi jeden z oryginalnych zaczął pierdzieć i szukam sobie czegoś co by tam wsadzić. Problem ze mną, ze ja to jak taka baba 100 razy na sekundę zdanie zmieniam czekam ile mi krycha powie za głośniki na przód oryginał tylko to tak naprawdę też nie wiadomo ile pogra a jak sie kupi nowe to powinny pochodzić. co prawda znów kasy, żeby wyciszyć drzwi też nie ma bo a to majówka a to bal na koniec i w pi**u kasu idzie na boki a jeszcze chciałem olej i do klimy zajrzeć co by się nie dusić...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.