Treść opublikowana przez sysek27
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Swietny kontakt,czesci doszly tak jak bylo obiecane, dzieki ,polecam dalej.
-
[B7 BLB] Audi A4 2.0 TDI by sebo
Gratuluje zakupu i zycze bezawaryjnej jazdy Czemu sprzedajesz te felgi sa naprawde fajne gdybys jeszcze dolozyl do nich lekka glebe byloby Ale skoro chcesz sprzedac to pochwal sie ile sobie cenisz za te kolka i w jakim stanie sa opony ?
-
[ALL B7]Jak podlaczyc elektryczna regulacje odcinka ledzwiowego.
A wiec tak kupilem do mojej B7 fotele sport z elektryczna regulacja odcinka ledzwiowego,ale niestety w moich normalnych fotelach nie bylo takiej opcji i teraz mam problem jak to podlaczyc? Jak narazie wiem tylko tyle, ze pokretlo regulacji ma 6 pinow z czego 2 to napewno bedzie zasilanie czyli + i - a pozostale 4 powinny isc do silniczkow odpowiedzialnych za ragulacje ledzwi, i teraz moje pytanie czy ktos wie dokladnie jak to podlaczyc ktore piny z ktorymi tak zeby nie narobic syfu w wiazce?
-
[ALL B7] Prośba o ocenę foteli.
Fotele kupilem tak jak pisal Cuber sa to fotele sport z B7 czyli takie same jak w wersji S-line tylko bez tego loga dzieki za pomoc
-
[ALL B7] Prośba o ocenę foteli.
Ale mi chodzi glownie o to czy sa to fotele z B7 takie same jak w S-line tylko bez tego logo czy jest to calkiem inny profil fotela
-
[ALL B7] Prośba o ocenę foteli.
Od pewnego czasu chodzi mi po glowie zmiana foteli w mojej B7 nie chce skory ani tych materialowych z pakietu S-lina bo wtedy bym musial juz caly srodek robic na S-lina (kierownica, galka, podsufitka...) i teraz moje pytanie czy te fotele ze zdjec sa z modelu B7 czy jak to wyglada i czy jesli teraz nie mam w moich elektrycznej regulacji odcinka ledzwiowego to czy jest z tym jakis wielki problem zeby to podlaczyc a i jeszcze czy ta kanapa pasuje do avanta bo sprzedawca sam nie wie z jakiej wersji ona jest...dziekuje z gory za kazde slowo dorady. Sa to takie same fotele jak S-line tylko nie ma na nich loga czy to wogole inny profil fotela?
-
[ALL B7] Proszę o interpretacje wskazania FIS-a dosyć pilne...
Witam znajomy kupil wczoraj w Niemczech B7 z 2.0TDI i wiadomo jak to jest wczoraj po pracy poszedl do garazu sobie posiedziec i po odpaleniu auta na desce pojawil sie napis "abgaskontrollsystem" i dzwonik do mnie co to oznacza i czy to cos powaznego ja w mojej nigdy nie mialem takiego przypadku wydaje mi sie tylko ze to cos z DPF moze byc ale nie chce go w blad wprowadzic, dlatego zwracam sie do Was z prosba o jakies rady czy to moze byc cos powaznego i czy mozna zaryzykowac i przyjechac na tym do pl silnik normalnie pracuje rowno chodzi w caly zakresie obrotow. Z gory dziekuje za jakies sugestie.
-
[ALL B7] limuzyna 2,0 TDI
Czy Ty naprawde nie widzisz roznicy??? Tomeks dobrze Ci tlumaczy A jesli chodzi o auto to zmienilbym te boczki i dokonczyl zewnetrznego S-lina no i mf kiere reszta
-
Paliwo w Pl
Na ten temat to by szlo dlugo gadac...ja Cie doskonale rozumie duzo bywam w niemcowni i wiem co to znaczy lac paliwo u "nas" a co za granica raz, ze auto lepiej idzie dwa silnik inaczej pracuje i do tego jeszcze spalanie lepiej wychodzi wiec wiadomo o co chodzi no, ale co zrobic taki niestety nasz kraj kochany...na dodatek moge powiedziec ze jak mialem poprzednie B7 to raz zalalem na jakies "niefirmowej" stacji padly wtryski i pompa mechanik jak rozebral auto powiedzial, ze jeszcze takiego syfu nie widzial jak dlugo robi przy tego typu autach...a znajomy kupil nowego passata bo jak to mowil "masz nowe masz gwarancje i nic cie nie interesuje" niestety do czasu jak mu padly wtryski serwis powiedzial ze gwarancja tego nie pokryje bo to nie wina wtryskow tylko wina paliwa w pl... no i co tu zrobic...
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Aleś pojechał nic tylko zazdrościć gratulacje zakupu
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Czy mi sie wydaje czy w lewej lampie w klapie masz wsadzone ledy z A6 A co z reszta czemu nie przerabiasz? Ja juz moje mam gotowe
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Musisz miec jeszcze swiadomosc jaki bylby koszt takich lamp jesli sledzisz allegro to napewno wiesz ze jesli chcesz kupic komplet lamp z A6 to trzeba wylozyc w granicach 1000zl no chyba ze bedziesz bacznie obserwowal i kupowal pojedynczo to uda Ci sie taniej kupic ja moje kompletowalem przez 4miesiace i kupowalem glownie lampy z uszkodzonymi kloszami jedna kupilem za 50zl reszte po 100zl wiec moge powiedziec ze mialem szczescie czyli zrobmy male podsumowanie ile by taki zestaw kosztowal: -lampy z A6 +/- 1000zl -rezystory+stablilizator +/- 150zl -jakies kable,kleje,silikony 80zl -spray a'la chrom 20zl __________ 1250zl To sa same czesci wiadomo musisz do tego doliczyc jeszcze koszt robocizny a uwierz mi sa to prawie dwa dni powaznej pracy i istnieje jeszcze zawsze ryzyko ze cos moze pojsc nie tak i beda dodatkowe koszta , wiec mysle ze jesli ktos mialby to robic na zamowienie to kwota za takie lampy oscylowala by w granicach 1700zl wiadomo efekt jest niezly ale ja np. jestem w fazie testow bo nie wiem jak to sie bedzie sprawowac w codziennej eksploatacji, czy lampy nie beda parowac, czy po czasie diody nie beda sie przepalac, czy rezystory nie beda sie za bardzo grzac i mysle ze to wlasnie sa glowne powody dla ktorych jak narazie nikt nie chce sie tego podjac na zamowienie, pozostaje Ci niestety tak samo jak mi czy innym ktorzy juz maja takie lampy, kupic lampy reszte gratow i probowac wtedy satysfakcja jest wieksza bo masz swiadomosc ze zrobiles to sam
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Nie ma tak zle najgorzej zaczac pozniej juz leci
-
[ALL] Lusterka ala S4 - malował ktoś żeby uzyskać efekt srebrnej satyny?
No i co pomalowali i cisza...nikt nie chce sie pochwalic :gwizdanie:
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Mowisz i masz: http://www.audisport-iberica.com/foro/index.php?s=899d71f7bb45623620a2e1fffb2dc6d8&showtopic=137127&st=0
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
No i gotowe :dance2: Wszystko podlaczone i dziala Dla wszystkich, ktorzy prosili zebym zrobil watek w dziale Zrob to sam: postepowalem zgodnie z linkiem z tego hiszpanskiego forum przewijal sie tutaj gdzies, zamiast kazdej zarowki zastosowalem rezystory 25W 22Ohm a sygnal do stopu pocignalem z czujnika pedalu hamulca i zamontoalem dodatkowo stabilizator napiecia, przeciwmgielne podlaczylem dajac mu sygnal bezposrednio z wlacznika swiatel i mysle ze to tyle kazdy kto mniej wiecej wie w czym rzecz sam tez ogarnie ten temat mi sie udalo teraz tylko czekam jak sie to bedzie w codziennej eksploatacji sprawowac czy nie beda sie jakies diody palic
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Wiesz z tego co pamietam to gdzies chyba pisales ze robiles jakies pomiary i do sedana te panele ledowe sa za duze nie wiem nie powiem Ci nie mialem nigdy okazji zeby miec lampe z sedana w reku ale wydaje mi sie tez ze ta zewnetrzna ma troche inny luk i moze byc problem z wpasowaniem tego panela...a co do tego czy bym sie tego podjal raczej nie wiesz jak to jest jak robisz dla siebie jak cos nie wyjdzie to mozesz miec pretensje tylko do siebie a jak u kogos wyjdzie cos nie tak to pozniej roznie moze byc...ale wydaje mi sie ze jak masz troche zdolnosci manualnych i wyobrazni a po zdjeciach Twojego auta widze ze masz(no chyba ze wszystkie prace komus zlecales) to smialo mozesz sie za to zabrac potrzebujesz do tego: -panele ledowe to wiadomo, -troche rezystorow i stabilizatorow, -dobre 1,5dnia pracy, -w h...j cierpliwosci, -no i nalepiej pare piw na takie momenty jak u mnie gdy mi lampa pekla...
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
No i mam narazie tylko jedna strona bo kurcze przy rozbieraniu lewej lampy tej co jest w wklapie troche nie poszlo i mi pekla zamowilem dzisiaj i powinna jutro nakpozniej w srode byc wiec mysle ze normalnie to najpozniej w czwartek zaprezentuje koncowy efekt narazie wklejam takie warsztatowe foty:
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Ja w poniedzialek tne moje juz wszystko mam (przekladam panele ledowe z A6 do moich lamp)zostalo tylko to ladnie przeszczepic i podlaczyc jak dobrze pojdzie to mysle ze we wtorek wkleje jakies zdjecia
-
[ALL] Lusterka ala S4 - malował ktoś żeby uzyskać efekt srebrnej satyny?
Jak juz pomalujesz to dawaj foty no i numer lakieru sam wlasnie chcialem takie cos zrobic ale nie wiedzialem jaki lakier dobrac zeby efekt byl podobny...wiec czekam na relacje z przeprowadzonego eksperymentu.
-
[ALL] Zderzenie z sarną.
No wlasnie z nimi jest problem bo oni beda sie tlumaczyc : "a jaka mamy pewnosc ze to nasza sarna a nie a z innego obrebu" i po drugie kolo lowieckie tez bedzie sie bronic bo jesli w tym dniu nie bylo polowan to nikt nie sploszyl zwierzyny i oni nie ponosza odpowiedzialnosci za to ze sarna przebiegla przez droge...(opisuje tutaj zdarzenie ,ktore sam przerabialem jakis rok temu) A i na moj gust lepiej bylo wezwac policje na miejscu wtedy jest notatka ze zdarzenia i jest latwiej z PZU sie dogadac no ale zobaczysz a z ta klapa to zobaczysz jaki rzeczoznawca bedzie to ogladal moze da sie to jakos "przepchnac"
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Sa tutaj na forum i tacy co "ktory" pisza przez u i "samochod" przez u i nikt im uwagi nie zwraca a jesli juz TAKI bystrzacha jestes to pokaz gdzie pisze o tych rezystorach fakt pisze o rezystorach jakie zastosowac do DRL-a i jakie do postojowek i do podswietlania tablicy rej. ale akurat jakie zastosowac przy tych lampach to nie potrafie odszukac zapytalem tylko czy ktos moze pomoc ale widze ze zamiast pomocy ktos mnie uczy gramatyki...
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Dobra nie krzyczcie na mnie ze to juz bylo i wogole i ze jest opcja szukaj...biore wszystko na siebie ale nigdzie nie umie odszukac jakie rezystory zastosowac w tych lampach zeby przestaly migac i zeby FIS nie wywalal bledu...mam juz wszystko co potrzebne do przeszczepu tych lamp LED z A6 tylko musze widziec jakie rezystory zastosowac...pisalem tez juz do Mirona na PW i na gg zeby podpytal swojego kumpla z ktorym to robili ewentualnie czy by sie podjeli podlacznia tych lamp(oczywiscie odplatnie) ale nic nie odpisal...i stoje dalej w miejscu...na zdjeciach z hiszpanskeigo forum jest wszystko ladnie widzoczne ale niestety nie umie odczytac wartosci tego rezystora...a i jeszcze jedno czy trzeba zakladac regulator napiecia??moze ktos w Was poradzi madrym slowem
-
Mandaty w Niemczech
Od otrzymania pierwszej informacji minal miesiac i nie bylo zadnych odsetek tylko musial zaplacic od reki.
-
Mandaty w Niemczech
Moj tata jechal 57 na 30 w terenie zabudowanym najpierw przyszlo zdjecie pozniej dostal powiadomienie ze ma zaplacic 123euro i nie zaplacil bo mu wszyscy mowili ze tego i tak nie sciagna a jak teraz byl w DE i mial kontrole ZOLL-u jechal tym samym autem to po sprawdzeniu papierow w systemie upomnieli sie o te pieniadze i musial z mety u nich zaplacic...ale powiem szczerze ze sam nie wiem od czego to zalezy bo ja tez tak do konca czysty nie jestem i mam juz nawet moze z kilkanascie fotek w DE zrobinych i jak dotad zadna nie przyszla nawet podczas kontroli na drodze niczego nie znalezli w systemie wiec troche teraz zdziwiony jestem tym jak tate potraktowali...