Treść opublikowana przez Hardjack
-
[B5 ADR] Immobiliser - problem
Trzeba będzie to zrobić, dam znać czy pomogło po przeprowadzeniu tego zabiegu.
-
[B5 ADR] Immobiliser - problem
Ostatni raz miałem ten sam problem z pół roku temu, ale to tylko przez jeden dzień immobiliser mi szwankował. Przekręcam kluczyk, a kontrolka pulsuje, po kilku przekręceniach kluczyka (ON/OFF) w końcu załapywał, ale wczoraj myślałem że już nie odpalę auta. Dzisiaj to samo. Kluczyk, którego używam ma przycisk i żaróweczkę. Kiedyś jak podłączałem samochód pod VAG-a to pokazywał mi jakiś błąd o niskim napięciu lub coś takiego, nie pamiętam dokładnie. Immo mam w puszce, nie przy liczniku. Co zrobić żeby rozwiązać ten problem?
-
[B5 ADR] Kodowanie licznika
Dzięki
-
[B5 ADR] Kodowanie licznika
A dokładniejszej odpowiedzi jest ktoś w stanie udzielić? Szukałem na forum, ale nie potrafiłem znaleźć.
-
[B5 ADR] Kodowanie licznika
Zakupiłem licznik od Audi z silnikiem 2.6, jak go przekodować VAG-iem aby pokazywał mi prawidłowe obroty silnika?
-
[B5 ADR] Śruby mocujące jarzmo zacisku
A ty kolego czytaj dokładnie posty, bo jakbym znał numer z etki, to nie zakładałbym tematu na forum Wysłałem ci adres mailowy na priv, a ty mi podesłałeś zdjęcia felg które chcesz sprzedać??
-
[B5 ADR] Śruby mocujące jarzmo zacisku
Ta śruba co jest na tym rysunku, to jest mocująca ale zacisk do jarzma, przychodzą takie dwie jedna na dół tak jak jest pokazane na rysunku i jedna do góry. Ja potrzebuję śruby mocujące jarzmo do "piasty" (nie wiem dokładnie do czego ono jest przykręcone).
-
[B5 ADR] Śruby mocujące jarzmo zacisku
Przy wymianie tarcz musiałem odkręcić jarzmo zacisku i niestety objechałem śruby i teraz poszukuję numeru katalogowego dwóch śrub, którymi dokręca się jarzmo (mocowanie) zacisku -A4 `96r. 1.8
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Fura konkret :> Te zdjęcia przy oceanie, to nie są czasami robione w Plymouth?
-
[ALL B5] Podgrzewanie tylnej szyby
Nie działają mi trzy górne linie podgrzewające tylną szybę i chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób i czym to naprawić?
-
[B5 1Z] A4 TDi
A ja slepy zadam Ci pytanie dotyczące lamp tylnych poliftowych, bo chcę też nabyć takie jak twoje po drugim lifcie i czy te będą dobre z aukcji numer: 1353792258, kosztują nowe po 100 zł za sztukę.
-
[B5 ADR] Błąd licznika "def"
Od razu napiszę, że szukałem na forum i nie znalazłem nic co mogłoby rozwiązać mój problem Samochód kupiłem z przebiegiem 195000km, teraz mam ok. 200500km i już drugi raz w odstępie jednego tygodnia zamiast liczby kilometrów wyskoczył mi błąd "def" Za pierwszym razem pojawiło się tylko def i nic poza tym. Po przejechaniu ok. 20km (bo tyle mam do szkoły) zgasiłem silnik, kluczyk przekręciłem ponownie na ON i wszystko normalnie. Dzisiaj rano znowu to samo jednak licznik zaczął "wariować" obroty minimum, to 4500 a przy dodaniu gazu wskazówka szła daleko poza 7000, prędkości więcej niż 20 km/h nie pokazało, zaświeciła się kontrolka od poziomu płynu chłodzącego, rezerwa też się zaświeciła, wskazówka od temperatury wskoczyła na 120 stopni, a benzyny pokazywało mniej niż było. Znowu po dojechaniu do celu zrobiłem ten sam zabieg i wszystko normalnie. Drugi raz przytrafiło mi się to rano. Nie wiem, czy to tylko zbieg okoliczności...
-
[ALL B5] Kupno felg 17"
Dzięki GILI za te linki. Nad tymi S4 naprawdę się zastanowię, bo są w świetnym stanie
-
[ALL B5] Kupno felg 17"
Dobrze się orientujesz bo tak było, dlatego pytam czy te repliki z allegro nie skrzywią się na pierwszej dziurze
-
[ALL B5] Kupno felg 17"
Chcę kupić 17 calowe felgi do swojego auta i mam dylemat. Mam na ten cel przeznaczone max. 2000zł i na tym zaczyna się mój problem. Bardzo podoba mi się wzór felg RS6. Doradźcie mi jak lepiej zrobić, czy kupić nowe felgi na allegro (oczywiście repliki), czy pojechać ze znajomym do DE i poszukać tam jakiś felg razem z oponami powiedzmy do 500 euro? Wiadomo, że bardziej się opłaca ta druga opcja, ale czy znajdę tam coś konkretnego za te pieniądze?
-
[ALL] OBDII VAG kupiony na allegro - problem
A Ty skąd się tu wziąłeś , temat założony był ponad pół roku temu.
-
[B5 ADR] Przerywa, nie wkręca się na obroty po dodaniu gazu
Właśnie nie ustały całkowicie jest dużo lepiej niż na zepsutej sondzie, ale jak jadę wolno na którymś z biegów i gdy dodam więcej gazu, to auto szarpie lub wcale nie przyspiesza. Tak u mnie vag pokazywał błąd sondy.
-
[B5 ADR] Przerywa, nie wkręca się na obroty po dodaniu gazu
Problem znikł po założeniu nowej sondy
-
[B5 ALF] Szarpniecia przy przyspieszaniu
Jeszcze niedawno zakładałem temat na forum z identycznym problemem jakim masz Ty. Tylko, że u mnie VAG pokazał błąd Sondy. Kupiłem nową, założyłem i znikły u mnie te szarpnięcia. Wcześniej też mi powiedziano że mogą to być świece i filtr paliwowy i je też wymieniłem.
-
RS4 B5 Dyno Day
Jeżeli nie doczytałem w temacie, to z góry przepraszam, ale jaki masz profil opon? Jak ci się jeździ po naszych drogach na takim profilu?
-
[B5 AHL] Poszarpuje, blad na vagu
Ja może nie za bardzo na temat, ale załatw sobie pełną wersję VAG-a, bo pod drugą usterką może kryć się rozwiązanie twojego problemu.
-
[B5 ADR] Przerywa, nie wkręca się na obroty po dodaniu gazu
Byłem dzisiaj w dwóch sklepach z częściami do aut. W pierwszym powiedzieli mi, że uniwersalna sonda Bosch-a, czyli taka w której trzeba przełożyć końcówkę od starej sondy kosztuje 290zł, a specjalna do Audi, czyli już z końcówką pasującą do auta, to koszt 550 zł W drugim sklepie za oryginalną sondę Bosch-a z taką końcówką jak mam, czyli tą do dedykowaną Audi powiedział mi facet, że zapłacę 240 zł - zamówiłem tą Ale o co tu chodzi z tymi cenami? Teraz tak, myślę czy nie zamówiłem jakiejś podróby...
-
[B5 ADR] Przerywa, nie wkręca się na obroty po dodaniu gazu
U mnie jest identycznie jak u abc123: "Dodatkowo w trakcie tego procesu czuć bardzo wyraźna woń benzyny - wnioskuję że silnik się nią zalewa. Podczas postoju na skrzyżowaniu i próbie ruszenia (czasem gwałtownego)potrafi się zadusić i nie reagować na gaz." Ja w swoim aucie nie mam instalacji gazowej Filtr paliwa założyłem nowy. Trzeba będzie kupić nową sondę
-
[B5 ADR] Przerywa, nie wkręca się na obroty po dodaniu gazu
Silnik ładnie odpala. Na zimnym silniku jest gorzej, np. ostatnio wbiłem dwójkę i wcisnąłem ponad 3/4 gazu to samochód nie chciał jechać tylko "mulił". Na ciepłym też występuje i jest to bardzo uciążliwe, ale trochę mniej.
-
[B5 ADR] Przerywa, nie wkręca się na obroty po dodaniu gazu
Mam znajomego co ma ten sam silnik w swojej A4, to sprawdzę Przy wymianie świeć zauważyłem jeszcze, że jeden z "przewodów" który idzie od cewki jest trochę obłupany od dołu, ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie...