Treść opublikowana przez marcin_franz
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
Kolego a wiesz może jakie są numery części taśmy poduszki i sterownika do multifunkcji? Czy może ta taśma to będzie dobra? http://allegro.pl/audi-a6-c5-tasmy-tasma-kierownice-air-bag-airbag-i2124840232.html
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
kolego, czy kierownica multi oraz taśma airbag i moduł podejdą z a6 C5?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
super kontakt i paczka na drugi dzień w domu. Jestem mile zaskoczony
-
Montaż tempomatu A4 B5
No i tempomacik śmiga. W piątek lepiej go wypróbuje na trasie Łódź - Wrocław (200 km ) I tak jak obiecałem, poniżej rozpiska pinów w manetce: PIN Funkcja 1 EIN 2 AUFN 3 FIX 4,6 MASA 5 EIN( nie sprawdziłem dokładnie dopiero po montarzu mnie oświeciło, że to może być od AUS) To wszystko, ale tak jak się z tym bawiłem to stwierdzam, że i tak lepiej poczekać i kupić manetke.
-
[ALL B5] Czy te felgi podejdą do b5?
Tak jak w temacie Audi A4 B5 Avant na seryjnym zawieszeniu http://moto.allegro.pl/alufelgi-audi-a3-a4-a6-a8-s-line-okazja-polecam-i1553396940.html
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Bardzo pomocny opis W weekend zamontowałem maty i już był nawet pierwszy test bo rankiem jest jeszcze u mnie lekki szron i po 2 minutkach ładnie cały odpuścił.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Już kupiłem manetkę. Ale jak dojdzie to dla potomnych sprawdzę miernikiem co i jak Mam na sprzedaż manetke fis do polifta. Sorry że tutaj, ale nie mogę jeszcze umieszczać ogłoszeń w dziale sprzedam. Info i foto na PW. Dzięki za pomoc.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Czy ktoś mógłby narysować mi "schemat" manetki tempomatu? Chodzi mi o to jaki przycisk na manetce jest podłączony do którego pinu na wyjściu. Nie mogę znaleźć w miare taniej manetki, a 150 to troche drogo, zwłasszcza że szykuje się do zakupu oponek, więc chce, że tak powiem zrobić własną i gdzieś ładnie ukryć. Koszt o wiele niższy, a póki co spełni funkcję.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A czy liczniki od a6 będą pasowały? http://moto.allegro.pl/licznik-fis-diesel-audi-a6-c5-2001-2005-igla-tdi-i1427732034.html http://moto.allegro.pl/38-audi-a6-2-5-tdi-02-r-licznik-110-080-128-001-i1403942090.html http://moto.allegro.pl/audi-a6-c5-licznik-duzy-fis-2-5tdi-i1412368720.html Jeśli tak to jest różnica w montażu? Trzeba chyba tylko piny w kostkach pozamieniać, prawda? Pozdrawiam
-
Nimbus Grau Perl Effekt
n 1/2 bixenonu zrezana, letko nie ma ale dalem rade slepy troche fotek nacykalem, pisz co Ci jeszcze sfotografowac to przy drugiej Ci cykne Tak naprawde przy takiej skali rzezby nie da sie zrobic know-how jak bixy wpasowac.trzeba mierzyc docinac szlifowac pasowac, w moim przypadku by sie nie pierdzielic z mocowaniem kosza soczewki do odblysnika przykleilem go poprostu do wkladu lampy. Jedno foto, lampa schnie, zreszta nie ma co cykac, bo rozni sie tylko wielkoscia soczewki. Mial byc filmik z cykania Bixem, ale mam za slaby zasilaczyk 12v i xenon nawet nie wstal [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:18_________________________________________________ taaa siuśki skoda, silniczki od "samopoziomu" też skoda, więc bix z czego może być? z BMW ooops przepraszm własnie sie dowiedzialem ze moje bixy poczhodza z audi A8, wiec zostalo w rodzinie albo merca W211 [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 11:55_________________________________________________ trzeba kupic ori scyzoryk tzw. banan, i do tego w quasar electrinic dedykowany alarm z plytka pasujaca p&p w tego pilota. Mam pytanie, jaki dokładnie alarm kupiłeś do tego scyzoryka? Pozdrawiam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102027.msg2149909#msg2149909 A co myślicie o tych nowych obudowach nieoryginalnych? http://moto.allegro.pl/kluczyk-audi-a4-a6-q7-inne-nowa-obudowa-klucz-i1435507496.html Czy są podobnej jakości jak oryginalne, czy to jakiś badziew? A może lepiej kupić oryginalny używany pilot, np ten: http://moto.allegro.pl/kluczyk-pilot-obudowa-do-audi-oryginalny-868mhz-i1424559288.html i wywalić z niego po prostu elektronike? Pozdro
-
Nimbus Grau Perl Effekt
n 1/2 bixenonu zrezana, letko nie ma ale dalem rade slepy troche fotek nacykalem, pisz co Ci jeszcze sfotografowac to przy drugiej Ci cykne Tak naprawde przy takiej skali rzezby nie da sie zrobic know-how jak bixy wpasowac.trzeba mierzyc docinac szlifowac pasowac, w moim przypadku by sie nie pierdzielic z mocowaniem kosza soczewki do odblysnika przykleilem go poprostu do wkladu lampy. Jedno foto, lampa schnie, zreszta nie ma co cykac, bo rozni sie tylko wielkoscia soczewki. Mial byc filmik z cykania Bixem, ale mam za slaby zasilaczyk 12v i xenon nawet nie wstal [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:18_________________________________________________ taaa siuśki skoda, silniczki od "samopoziomu" też skoda, więc bix z czego może być? z BMW ooops przepraszm własnie sie dowiedzialem ze moje bixy poczhodza z audi A8, wiec zostalo w rodzinie albo merca W211 [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 11:55_________________________________________________ trzeba kupic ori scyzoryk tzw. banan, i do tego w quasar electrinic dedykowany alarm z plytka pasujaca p&p w tego pilota. Mam pytanie, jaki dokładnie alarm kupiłeś do tego scyzoryka? Pozdrawiam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam. W swoim a4 mam licznik Jeager o numerach 8d0920900 (1/2 FIS, dwie kostki po 32 piny). Jakiego licznika muszę szukać aby podpasował do autka? Oczywiście z pełnym FISEM. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam witam