Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lestat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lestat

  1. o taka ? Uploaded with ImageShack.us Moją Ładnie się prezentują - chociaż moja uwalona
  2. Poczytaj przyklejony temat o obniżaniu sprężynami. Sam dojdziesz do wniosków. Ale na Twoim miejscu zamontował bym sprężyny ori audi ale od większej kategorii wagowej auto stanie wyżej i pod obciążeniem aż tak mocno się nie ugnie.
  3. Witajcie, Postanowiłem zakupić końcówki Ulter. Nie mam możliwości na ten moment podjechać gdzieś na kanał i pomierzyć wszystkiego dlatego pytanie jest następujące jaką średnice kielicha wybrać do seryjnego układu wydechowego od 1.8T. Jak widać promocja na końcówki pzdr
  4. dobra to nie jade. A w niedziele to jeszcze dam znac.
  5. To co będzie ktoś dzisiaj na wałach ? Bo żebym tam sam nie stał I może wtedy samochód umyję
  6. Moim zdaniem kombinowanie sprezynami ori na nie ori sport amory moze sie skonczyc roznie. Efekt moze byc daleki od oczekiwanego. Nie wiem haki skok jest w tych mts czy sa takiej samej dlugosci moze byc na prawde roznie. jesli chcesz miec pewne -2cm to proponuje ori amory i ori sprezyny. 9 na przod i 7 na tyl. Czyli springi niebieski bialy zielony zielony i tyl 4x niebieski. Amory takie same nr to 8E0 413 031 CL przod i 8E0 513 036 AF tyl
  7. czwartek 20.00 na Walach jest ktos chetny????
  8. spoko dzisiaj po emerycku a na stanowisku nikogo:facepalm:
  9. bediks mialem pytac czesto na nabrzezu wieleckim bywasz codziennie po 15.30 tam latam i juz chyba z 4 razy cisnienie mi skakalo wraz z szybki wcisnieciem hamulca
  10. Sprężyny z s-line obniżają -2cm jeśli chcesz więcej to np. H&R, Sparco itp itd. Spokojnie możesz takie zamontować na seryjne amortyzatory. Chyba że sprężyna obniży więcej jak 4cm to wtedy potrzebne są sportowe amortyzatory. Kupić możesz w ASO ale to bardzo droga sprawa. Szukaj na aukcyjnych portalach tam można coś ciekawego wyrwać za około 300zł. Poczytaj przyklejone tematy odnośnie kategorii wagowych auta bo to bardzo ważne przy wymianie sprężyn.
  11. Na fele nie zwróciłem uwagi bo za szybko ciut jechałem Ale reszta się zgadza.
  12. dojazd tam jest tragiczny google pokazuje 3h a droga to 178km dojazd tam z pily ponoc tragedia 2 tygodnie temu byl kolega na zlocie vw i mowi ze nie jest zle. byl ktos rok temu? warto? bo tak sie zastanawiam czy nie pojechac
  13. pół na pół czarnochrom haha Rozumiem że to ty:)
  14. koło 7.00 czarny sedan B6 w chromie na Kolumba rejestracja ZS xxxxx
  15. Z ciekawości zapytam za ile i gdzie robiłeś parownik ?
  16. Zerknij i najwyżej zadaj pytanie sprzedającemu. Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. W Twoim wypadku to szukałbym po prostu amorów i sprężyn ori 1BA o takiej samej kategorii wagowej jak masz obecnie. Wtedy powinno się podnieść o 2cm + mniejsza twardość.
  18. Witam, Zakładałem podobny już temat jakiś rok temu - problem rozwiązał się sam na rok:) No to jadę sobie dzisiaj na trójce naglę obroty spadają, pomaga odpuszczenie gazu i wciśniecie pedału jeszcze raz i tak 3 razy. Później jedzie bez problemu. Błędów brak... Może to potencjometr się zacina? pzdr
  19. U mnie po wymianie na gwint nie było żadnych problemów założyli jakieś przyrządy na koła (ale ze mnie specjalista haha) fakt robili pół godziny ale dali radę.
  20. Jak dla mnie blad bo one obnizaja wiecej niz 4cm amorki sie szybciej rozleca. Na seryjnych(nie sportowych) zaleca sie obnizanie do 4cm. A i tak wykorzystasz tylko przod. Jak chcesz zostawic koniecznie te amory to kup sparco -4.cm za 349zl. Jak sie wkurzysz ze to jednak nie to to 300zl w kieszeni.
  21. Bedzie podobnie bo generalnie o to chodzi zeby srednica calego kola byla taka sama zeby nie bylo przeklaman w predkosci.
  22. Na bank amory, czytalem ostatnio ze gosciu kupil kyb do mondeo i tez sie zrobil meksyk.
  23. Ale jak to wygląda .... Gdybym chciał mieć tak osadzone auto to bym się rozglądała za allroad'em
  24. Lestat odpowiedział(a) na rogerwro temat w Układ Jezdny
    Poczytaj przyklejony temat ,,akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie...." tam bylo kilka postow z 1bv.
  25. Mam dekory w czarnym polysku ktore czekaja na oklejenie na czarny mat. Nie jest to piano ale tez nie grafit:-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.