Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djbojus

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djbojus

  1. tak jak mówisz bert851 pozdrawiam
  2. nie zapomnijcie o mnie wpisuje sie rowniez :>
  3. jestem za niedziela moze wszyscy zbierzemy sie na 15 poudniku tylko nie wiem czy o ten chodzi co mysle a puzniej sie dogadamy pozdrawiam wszystkichj :>
  4. moze jakos w wekend to moze jeszcze sie ktos dopisze
  5. 26.10 srebrne audi 1,9 tdi z klubowa naklejka i rej. zs widziane pod galerja gryf w szczecinie
  6. tez jestem za .trzeba cos zorganizowac bo nudno sie robi
  7. w tyedy mi sie spieszylo ale bedzie jeszcze okazjia pozdrawiam :>
  8. nie w barzkowicach to nie widziałem ale za to jakis czas temu w nowogardzie obok lidla tak jechałem oplem, omega A biala pozdrawiam
  9. bert851 to chyba widziałem cie wczoraj pod lidlem w goleniów okolo 21 ja stałem przy wejsciu a co do spotu na poudniku tez sie lapie mam tylko pare km pozdrawiam cheesy
  10. to juz 1 osoba z goleniowa ps. masz białe a4 avant z naklelka b5 batalian pozdrawiam :>
  11. tez sie pisze na karte na orlen
  12. fajne
  13. zielone a4 avant z naklejka klubowo i rej.ZST... stało obok mnie w Barzkowicach :>
  14. pisze sie na liste Djbojus
  15. zgadzam sie z kolega Galec
  16. Ladny kolor i ładne audi :)
  17. przepraszam ze zawiodłem ale czekalem na kolegów ,kazali czekac do 14 ja czekałem a tu nagle oni nie jada. sad martinez1980 obiecuje ze nastepnym razem jestem na 100 procent i zauje ze nie pojechałem sam mysle ze poznał bym kilku klubowiczów . ale sami widzicie tak mozna polegac na kolegach . pozdrawiam sad
  18. przepraszam ze zawiodłem ale czekalem na kolegów ,kazali czekac do 14 ja czekałem a tu nagle oni nie jada. martinez1980 obiecuje ze nastepnym razem jestem na 100 procent i zauje ze nie pojechałem sam mysle ze poznał bym kilku klubowiczów . ale sami widzicie tak mozna polegac na kolegach . pozdrawiam
  19. to postaraj sie ze mna moze 4 audi a4 przyjada :> pozdrawiam
  20. ooo to bedzie nas troszke oby ladna pogoda dopisała pozdrawiam
  21. chyba jak standardowo o 10
  22. to ja bede na miejscu gdzies o 9 gora 10 a wraz ze mna 2 A4 i trzy auta pozdrawiam :>
  23. koledzy jedziecie 5.09.2010 na zlot do Makowic który organizuje bmw szczecin wstep tylko 10 zl od auta A oto tresc z bmw BMW ON ASPHALT III 17.08.2010r. 20:30 Zarząd BMW Klub Szczecin oraz jego Klubowicze mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych fanów motoryzacji na organizowany na dzień 05.09.2010r Zlot na Lotnisku w Makowicach!!! Odbędą się tam III zawody klubowe w tym roku o nazwie "BMW on ASPHALT". UWAGA: Koszt wjazdu od jednego auta to 10zł! Więcej informacji na naszym FORUM!! Zapraszamy wszystkich serdecznie! Mapka dojazdu na zlot: pokazemy sie jako audi 3 a4 jada odemnie pozdrawiam smiley Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 17:31a tu jest mapka http://img120.imageshack.us/img120/8044/mapkaje8.jpg
  24. koledzy jedziecie 5.09.2010 na zlot do Makowic który organizuje bmw szczecin wstep tylko 10 zl od auta A oto tresc z bmw BMW ON ASPHALT III 17.08.2010r. 20:30 Zarząd BMW Klub Szczecin oraz jego Klubowicze mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych fanów motoryzacji na organizowany na dzień 05.09.2010r Zlot na Lotnisku w Makowicach!!! Odbędą się tam III zawody klubowe w tym roku o nazwie "BMW on ASPHALT". UWAGA: Koszt wjazdu od jednego auta to 10zł! Więcej informacji na naszym FORUM!! Zapraszamy wszystkich serdecznie! Mapka dojazdu na zlot: pokazemy sie jako audi 3 a4 jada odemnie pozdrawiam [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 17:31_________________________________________________a tu jest mapka http://img120.imageshack.us/img120/8044/mapkaje8.jpg
  25. z miła checia a kiedy jakis spocik organizujecie to ze mna przyjada jeszcze trzy a4 pozdrawiam i z miła checia poznam wszystkich :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.