Treść opublikowana przez dante0018
-
[B5 AFN] Felgi a a4 b5 ktore wybrac ??
A jakie chcesz na to opony zalozyc ( rozmiar) ??
-
[B5 AFN] Problem po odpaleniu zimnego silnika.
Niestety VAG'a narazie nie mam mozliwosci podpiecia wiec probuje dojsc do tego w inny sposob Sprawdzilem wezyki i wszystkie sa na swoim miejscu. Ciagle dziwi mnie ze po ok minucie wszystko dziala dobrze. N18 robi sie cieply i jest juz ok...
-
[ALL B5] Stukot podczas hamowania
Kiepskie klocki, tarcze... Mało iformacji zeby od tak powiedziec...
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 Avant -- technika jazdy
Z tego co wiem to powoli przyspieszac max do 3000 obr. krecic. i nie dojezdzac na krzyzowce na luzie. Duzo jest w necie technik jazdy tzw Eco-driving i eko-jazda... Skoro spalanie taki problem to przydalby sie diesel...
-
[B5 AWT] Wymiana oleju wspomagania.jak?
Szkodzi szkodzi, bo pompa wspomagania smarowana jest wlasnie plynem od wspomagania. A co do wymiany to odkrecasz korek zbiorniczka, nastepnie waz od pompy, mozna pokrecic kierownica zeby caly plyn zlecial. Zakladasz waz, nalewasz plynu, przy otwartym zbiorniczku krecisz kerownica (oczywiscie na odpalonym silniku) zeby odpowietrzyc uklad i dolewasz wrazie potrzeby. Wsio... :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Drgania tylu nadwozia przy 130 km/h avant
Może ktoras z tylnych felg lekko krzywa?
-
[B5 AFN] Problem po odpaleniu zimnego silnika.
Dodam ze ten odglos powietrza slychac z okolic elektrozaworu
-
[ALL B5] Nie działają spryskiwacze
http://www.a4club.pl/index.php?topic=2916.0 moze to pomoze
-
[B5 AFN] Problem po odpaleniu zimnego silnika.
A mianowicie kiedy silnik jest zimny( np. rano) bez problemu odpala a po chwili obroty faluja, tzn na chwilke spadaja i spowrotem wracaja. I tak cyklicznie przez minute az silnik sie troche rozgrzeje. Dodatkowo w chwili spadku obrotow silnik sie trzesie i slychac dziwne "sykniecie" powietrza( chyba powietrza ) z tylnej czesci silnika.
-
[ALL B5] Nie działają spryskiwacze
Gdyby to byl bezpiecznik to by wycieraczki nie dzialaly :gwizdanie:
-
[B5 AFN] >Trzęsie mi się cała buda ?!
Nie masz co sie martwic...wszystko raczej jest
-
[B5 AFN] >Trzęsie mi się cała buda ?!
Odpaleniu i gaszeniu towarzyszy chwilowe mocniejsze trzesienie... przynajmniej u mnie
-
[ALL B5] Dymiące koło, gorąca felga klocki i tarcze
Moze klocek nie odbija, albo zacisk sie blokuje. wyjmij zacisk i wyczysc elemety ruchome.
-
[ALL B5] Nie działają spryskiwacze
To od tego trzeba zaczac. Otworz maske, niech ktos wlaczy spryski a ty sluchaj z okolic zbiorniczka.
-
[ALL B5] Nie działają spryskiwacze
A pompka wogole dziala ???
-
[B7 BRD] Kawałek czegoś w filtrze oleju!!!
Kanałami olejowymi to sie nie przecisnie...
-
[B6 AVF] Różne odstępy kół od błotników
Przy zakupie tego nie widziałes?? opony mocno zdziera??
-
[ALL B5] Dziwny przypadek z olejem
Poziom oleju powinien sie zawierac miedzy kreskami na bagnecie. Jezeli jes rowno z gorna kreska to nie sie nie stanie, jezeli przekracza poziom, nalezy nadmiar spuscic!!
-
[ALL B5] Czas na zmianę ?
A mierzyłes jaka tarcze maja grubosc??? Od tego by trza zaczac.
-
[B5 AFN] Olej w przewodzie intercoolera
No to jeszcze pytanie na przyszlosc. W razie potrzeby wymiany, nowa ( jaka firma)? czy regenerowana??
-
[B5 AFN] Olej w przewodzie intercoolera
Tylko czy az tyle kapie z weza? a jak go odkrece to az leci??
-
[B5 AFN] Olej w przewodzie intercoolera
Problem jest nastepujący: turbosprezarka ubywa olej, kiedy odkrecilem dolny waz od intercoolera to az troche wyplynelo. Dodam ze po wymianie oleju, zrobilem 2tys km i dolalem 0,3 l oleju. Co zrobic, wymieniac na nowa, jak tak to jakiej firmy najlepiej i w dosc przystepnej cenie czy moze regenerowac albo kupic regenerowana???? Z gory dzieki za pomoc.
-
[ALL B5] Napinacze Pasów
Witam. W mojej audi zepsuł sie mechanizm zwijania pasa kierowcy. Kiedy rozebralem bok okazala sie jeszcze ze brakuje napinacza pirotechnicznego. Kabelek od niego wisi. kiedy odpalilem auto zaswiecila sie kontrolka AIRBAG. Czy to od tego że dotknałem stykow kabelka i komputer wykryl jakis impuls i ze nie ma napinaczy??? Bede wymienial caly mechanizm wraz z napinaczem i mam pytanie czy musze odlaczyc aku podczas podpinania kabla do napincza czy nie??? I czy blad mozna komputerowo bez problemu usunac pozniej????
-
[ALL B5] Osłony Przeciwsłoneczne A4 B5
A fabrycznie tez jest tak robione czy gdzie indziej są podpiete? PS: dzięki za podpowiedz;)
-
[ALL B5] Osłony Przeciwsłoneczne A4 B5
Mam w swojej A4 Zwykłe osłony, z lusterkiem ale bez podświetlenia. Chcialbym je wymienic ale nie wiem jak pozniej podlaczyc kostke z oslony, gdzie poprowadzic instalacje i jak to wszystko zrobic. Robil ktos juz cos takiego??? [mod]Proszę używać prefix kolejne watki niezgodne z regulaminem będą usuwane[/mod]