Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dante0018

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dante0018

  1. A jakie chcesz na to opony zalozyc ( rozmiar) ??
  2. Niestety VAG'a narazie nie mam mozliwosci podpiecia wiec probuje dojsc do tego w inny sposob Sprawdzilem wezyki i wszystkie sa na swoim miejscu. Ciagle dziwi mnie ze po ok minucie wszystko dziala dobrze. N18 robi sie cieply i jest juz ok...
  3. Kiepskie klocki, tarcze... Mało iformacji zeby od tak powiedziec...
  4. Z tego co wiem to powoli przyspieszac max do 3000 obr. krecic. i nie dojezdzac na krzyzowce na luzie. Duzo jest w necie technik jazdy tzw Eco-driving i eko-jazda... Skoro spalanie taki problem to przydalby sie diesel...
  5. Szkodzi szkodzi, bo pompa wspomagania smarowana jest wlasnie plynem od wspomagania. A co do wymiany to odkrecasz korek zbiorniczka, nastepnie waz od pompy, mozna pokrecic kierownica zeby caly plyn zlecial. Zakladasz waz, nalewasz plynu, przy otwartym zbiorniczku krecisz kerownica (oczywiscie na odpalonym silniku) zeby odpowietrzyc uklad i dolewasz wrazie potrzeby. Wsio... :gwizdanie:
  6. Może ktoras z tylnych felg lekko krzywa?
  7. Dodam ze ten odglos powietrza slychac z okolic elektrozaworu
  8. http://www.a4club.pl/index.php?topic=2916.0 moze to pomoze
  9. A mianowicie kiedy silnik jest zimny( np. rano) bez problemu odpala a po chwili obroty faluja, tzn na chwilke spadaja i spowrotem wracaja. I tak cyklicznie przez minute az silnik sie troche rozgrzeje. Dodatkowo w chwili spadku obrotow silnik sie trzesie i slychac dziwne "sykniecie" powietrza( chyba powietrza ) z tylnej czesci silnika.
  10. Gdyby to byl bezpiecznik to by wycieraczki nie dzialaly :gwizdanie:
  11. Nie masz co sie martwic...wszystko raczej jest
  12. Odpaleniu i gaszeniu towarzyszy chwilowe mocniejsze trzesienie... przynajmniej u mnie
  13. Moze klocek nie odbija, albo zacisk sie blokuje. wyjmij zacisk i wyczysc elemety ruchome.
  14. To od tego trzeba zaczac. Otworz maske, niech ktos wlaczy spryski a ty sluchaj z okolic zbiorniczka.
  15. A pompka wogole dziala ???
  16. Kanałami olejowymi to sie nie przecisnie...
  17. Przy zakupie tego nie widziałes?? opony mocno zdziera??
  18. Poziom oleju powinien sie zawierac miedzy kreskami na bagnecie. Jezeli jes rowno z gorna kreska to nie sie nie stanie, jezeli przekracza poziom, nalezy nadmiar spuscic!!
  19. A mierzyłes jaka tarcze maja grubosc??? Od tego by trza zaczac.
  20. No to jeszcze pytanie na przyszlosc. W razie potrzeby wymiany, nowa ( jaka firma)? czy regenerowana??
  21. Tylko czy az tyle kapie z weza? a jak go odkrece to az leci??
  22. Problem jest nastepujący: turbosprezarka ubywa olej, kiedy odkrecilem dolny waz od intercoolera to az troche wyplynelo. Dodam ze po wymianie oleju, zrobilem 2tys km i dolalem 0,3 l oleju. Co zrobic, wymieniac na nowa, jak tak to jakiej firmy najlepiej i w dosc przystepnej cenie czy moze regenerowac albo kupic regenerowana???? Z gory dzieki za pomoc.
  23. Witam. W mojej audi zepsuł sie mechanizm zwijania pasa kierowcy. Kiedy rozebralem bok okazala sie jeszcze ze brakuje napinacza pirotechnicznego. Kabelek od niego wisi. kiedy odpalilem auto zaswiecila sie kontrolka AIRBAG. Czy to od tego że dotknałem stykow kabelka i komputer wykryl jakis impuls i ze nie ma napinaczy??? Bede wymienial caly mechanizm wraz z napinaczem i mam pytanie czy musze odlaczyc aku podczas podpinania kabla do napincza czy nie??? I czy blad mozna komputerowo bez problemu usunac pozniej????
  24. A fabrycznie tez jest tak robione czy gdzie indziej są podpiete? PS: dzięki za podpowiedz;)
  25. Mam w swojej A4 Zwykłe osłony, z lusterkiem ale bez podświetlenia. Chcialbym je wymienic ale nie wiem jak pozniej podlaczyc kostke z oslony, gdzie poprowadzic instalacje i jak to wszystko zrobic. Robil ktos juz cos takiego??? [mod]Proszę używać prefix kolejne watki niezgodne z regulaminem będą usuwane[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.