Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dante0018

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dante0018

  1. wez karte plastikową cos typu bankomatowa, wytnij pasek na szerokosc tych otworow do kluczy i zetnij czubek na skos i masz juz klucz... a nie jakies kombinacje z drucikiem, i ciągniecie bez sensu... siła przy radiu mozna cos roz***** a nie wyjac.
  2. Jak masz klucze do radia to bez problemu powiny wyjsc, nie ma opcji zeby cos je trzymało poza metalowymi zapieciami ktore owymi kluczami sie odgina
  3. dante0018 odpowiedział(a) na Niki0028 temat w 1.8
    podobno 62 L U mnie w AFN ostatnio zalałem 22 l przy swiecacej rezerwie i wskazówka pokazywała połowe
  4. Jesteś pewinien że to hamulce? Gdyby ci trzymały to tarcze po jedzie robiłyby sie białe z gorąca.... może łożyska...
  5. Dokąd idzie ten kabel?
  6. a w czym najlepiej wyczyścic zeby ten szajs z kierownic zszedł?
  7. Pierwszy raz spotykam sie z metodą polewania wodą... nie wiem na ile to skuteczne... Gdyby po wypieciu czujnika tak jak pisałem wyżej nadal ciężko palił zacząłbym od wymiany pompy... bo wtryski to wątpie żeby padły....
  8. Przy ciężkim odpalaniu na ciepłym silniku trzeba było odpiąć wtyczke od czujnika temp i wtedy odpalić... Jakby odpalił odrazu to wystarczyło dawke rozruchową skorygować. Czemu miało służyć polanie wodą?
  9. Szkoda że ja nie żądze !!! :> Szybko bym sie z takimi rozprawił... Za jaja i na latarnie .... :gwizdanie:
  10. gdzies na forum jest watek o tych wezykach i ile ich potrzeba. Po metrze z kazdego starczy... Cienszy zejdzie prawie caly metr, grubszego ci zostanie z tego metra
  11. Ja kupowałem ze strony re5pect i jestem zadowolony... Kupowałem za pobraniem i nie wyszło drogo... A te na allegro za pobraniem to cena
  12. Vaga nie mam i nie mam jak zrobic logów dlatego pytam... Turbawka pójdzie do regeneracji, kat też wyleci, ale nie chce mieć tak że złoże wszystko a tu nadal tryb awaryjny dlatego pytam
  13. Witam odgrzeje troche temat... Też chodzi mi o notlauf W moim przypadku jest tak..: Auto ciągło na 4 biegu zawsze do 3tys i koniec zabawy. Po spr sztangi (zdejmowaniu wężyka) przycinała sie więc ją rozruszałem. Chodzi płynnie i w dużym zakresie. Kiedy rano odpale , jade powoli do momentu rozgdzania silnika wtedy próbuje go przeciagnać, ale tylko do 3 tys (dziś nawet 2,5). Odpale na nowo i idzie dalej troche powyżej 3tys, 130 km/h i znowy zamula. Odpalam znowu i jedzie 140km/h... A na nastepny dzien od nowa...tylko do 3tys... Dodam że na 1,2,3(do 4tys) i 4 biegu(do3tys) zbiera się ladnie... To będą tylko kierownice czy coś więcej? Z góry dzieki za odp..
  14. Co do komfortu to jest tutaj wiele opinii. Już sie spotykałem z takimi pytaniami jak twoje na tym forum i jedni ci powiedzą tak jak kolega wyżej że na 17 komfort jest całkiem niezły , a inni powiedzą że na 16... Konkretnej odpowiedzi nie uzyskasz. Osobiście uważam że 16 cali tak źle nie wygląda... a 17 cali to już z glebą, bo bez tu tak jakoś dziko...
  15. W TVN Turbo to podobno manipulowali wynikami na chamowni
  16. A może napiszmy petycje żeby ich tak samo potraktować? Albo lepiej, przywiązać do dwóch aut tak jak w dawnych czasach :evil: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:23_________________________________________________Gdy zostanę prezydentem wprowadzę karę ząb za ząb :>
  17. Poprzeglądaj trochę forum, np dział Moja A4... Pomysłów przyjdzie ci aż nad to
  18. http://www.re5pect.pl/index.php?producent=&cat_id=52&&page=2 sprawdz tutaj
  19. A co to takiego? Ja znam modyfikator plus...
  20. A może to poprostu sadza z wodą a nie olej...
  21. na krzesło sk***ysynów!!
  22. Na szpilkach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.