Treść opublikowana przez dante0018
-
[ALL B6] Dayline from depo new design, co sądzicie o tych lampach??
To wtedy trzeba H4 używać... A poza tym kiepsko idzie
-
[ALL B6/B7] Ropa w oleju
skoro chodzi o b6 to DPF odpada...
-
[ALL B6/B7] Ropa w oleju
tyle że w temacie jest też b7 :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] Ropa w oleju
robisz długie trasy czy krótkie? napewno to ropa nie płyn? [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:24_________________________________________________najprawdopodobniej to roba spływa po sciankach komory spalania do skrzyni korbowej. Bardzo czesta przypadłosć silników wyposażonych w DPF
-
[B6 AWX] Dzwięk tarcia przy schodzeniu z obrotów
poszukaj na forum. Może to byc ten charakterystyczny dzwiek ktory ma AWX i boryka sie z nim bardzo duzo osób tutaj. tak wiec
-
[B5 AFN] Luzy wirnika a branie oleju
Zauważając duże ilości w przewodach IC postanowiłem sprawdzić luzy wirnika Turbawki... odkreciłem wąż włożyłem palec poruszałem w góre i luz jest ledwo wyczuwalny... wiec wydaje się być ok. Natomiast gdy nacisnąłem go i wyciągnąłem sprawa wyglada gorzej bo ten jest wiekszy... tak 1,5 mm moze. To jest wina brania oleju dosc sporej ilosci.... Czy może leciec olej odmą do tubinki? wiem że opary polecą ale czy wieksz ilosci?
-
[ALL] Polisa OC prośba o wytłumaczenie
Mam takie pytanie... A mianowicie: Razem z ojcem mamy ubezpieczone auta w ubezpieczalni która oferuje polisy Generali, UniQa, InterRisc i cos tam jeszcze. Ojca auto jest w uniQa a moje w InterRisc (jestem wpisany jako współwłasciciel zeby bylo taniej ) Czy jezeli ojciec by zmieniał ubezpieczyciela na takiego którego nie ma w ofercie w/w ubezpieczalnia trzeba informować że jest na niego drugie auto wraz z młodzikiem czy oni to będą wiedzieć? I czy jeżeli nie uzywam ojca auta to będzie miał przeze mnie zwyżke jakąś w nowej ubezpieczalni?
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
A jak wygląda sprawa jezeli trzeba cholowac auto??? mozna sie jakos dostac do zaczepu ??
-
[B5 AEB] Ogromny wyciek oleju
Sprawdź najpierw skąd jest wyciek....
-
[ALL B6] Trzask w głośnikach podczas odpalania.
Dołącze sie do tematu bo u mnie nieraz dzieje sie podobnie. Czekam na jakieś sugestie...
-
[B5 AFN] Silnik rano nie odpala przy -1/ czy zuzyty silnik
Też bym zaczął od ciśnienia sprężania skoro wszystko inne sprawdził... Trudne to nie jest a pokaże czy "silnik jest zużyty" :>
-
Quattro prośba o wytłumaczenie
A wracając do tematu to Najnowszy xDrive BMW wyjedzie nawet jak bedzie mieć przyczepność tylko jedno koło, bo wtedy napęd pójdzie w 100% na to koło. Audi niestety tak nie ma. Napęd przenoszony jest na oś. Kola o gorszej przyczepnosci musza miec jakaś przeczepność (tarcie), niewielkie ale i tak muszą zawsze jakieś mieć. Im większy współczynnik przyczepności ma slabsza oś tym wiecej momentu dostaje oś o lepszej przyczepności. Gdy jedno kolo masz "w powietrzu" to wówczas quattro z centralnym torsenem przestaje dawać moment obr. bo 0 * mnożnik momentu torsena = 0 [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 00:12_________________________________________________
-
Co myślicie o Audi TT ?
TT to auto dla kobiety albo gościa w kryzysie wieku średniego... Chyba że ma się w domu drugie auto gdzie może wejść przynajmniej 4 osoby :>
-
Quattro prośba o wytłumaczenie
bo ma blokowane wszystkie mechanizmy roznicowe Dlatego własnie bije na głowe każdego innego suv-a
-
Quattro prośba o wytłumaczenie
land rover discovery wjechałby bez problemu pod tą górkę
-
[ALL B7] Stalowe felgi do a4 z USA - prośba o pomoc
Ostatnio widziałem b7 na stalowych srebrnych i powiem że kicha kompletna Tylko jakiś alus na zime. Do tych aut nie pasuje stalowa
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Ciekawe co z tego wyjdzie
-
[B5 AFN] Wyciek płynu chłodniczego, dziwny przypadek.
Pomału mnie juz ta moja audi irytuje bo co rusz jakies coś. Ostatio łapie tryb awaryjny. Raz przy 3tys raz przy 4tys. Przez jakis czas było dobrze i bez problemu sie jezdziło. Na co to najbardziej wskazuje???... Jutro wymienie zawor strujący i zobaczymy. Czy to bardziej zapieczone łopatki?
-
[B5 AHU] Wyciek oleju -proszę o pomoc w odnalezieniu przyczyny
Ale od stania...Coś tu dziwne jest...Wyjmij filtr oleju i zobacz co i jak, skoro twierdzisz że to na łaczeniu leci
-
[B5 AFN] Wyciek płynu chłodniczego, dziwny przypadek.
Najlepsze z tego że przy wyjściu węża z głowicy nie było widać jakich kolwiek zacieków ani płynu. Tylko w szczelinie uszczelki głowicy i niżej. :> Ale skoro tak mówicie to bedzie trza się tym zająć żeby gdzieś znowu nie stanąć...
-
[B5 AHU] Wyciek oleju -proszę o pomoc w odnalezieniu przyczyny
Zapytaj mechanika co wtedy było... Uszczelka by poszla na filtrze...
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
skąd ludzie mają pomysły na takie.....takie....coś Pasuje do tych z BMW M316
-
[B5 AFN] Płyn do spryskiwaczy zamiast na tylną szybę pod nogi kierowcy
Kolego, skoro leci ci na nogi to wystarczy się schylić i zobaczyć skąd. Dużo wysiłku to nie kosztuje...
-
[B5 AHU] Wyciek oleju -proszę o pomoc w odnalezieniu przyczyny
A wczesniej jezdziłes i było ok? To po tym staniu tak sie stało?
-
[B5 AFN] Wyciek płynu chłodniczego, dziwny przypadek.
Tylko czemu to leci co jakiś czas? A ze zbiorniczkiem to chyba korek , tak dzis przyuważyłem